Автор Гілка: Ненавиджу лінукс!  (Прочитано 35816 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #30 : 2013-01-26 18:03:28 »
А в часи KDE 2  KDE 2 вважався прожерливим і ториозним?
« Змінено: 2013-01-26 18:05:34 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #31 : 2013-01-26 18:08:45 »
А як за часто мені треба оновлювати мій комп’ютер, щоб він не був "старим"? Маю ноутбук 2008-го року з двоядерним Pentium та 2 ГБ мізків і вважаю, що його має вистачати для роботи з документами та в інтернеті, для цього він сучасний. А якщо купувати новий комп’ютер щоб задовольнити апетити сучасного Лінукса, то чим він кращий за вінду?
Може ефективністю використання ресурсів?  Чи тим що на четвертий рік використання комп'ютера він потребує лише маленького апгрейду, а не нового комп'ютера?.. До речі, лінукс потребує більше оперативки аніж вінда, тож докупіть оперативки, а якщо маєте інтегровану графіку - вимкніть всі ефекти для вікон, гаджети і різні прозорі панельки.. тоді проблем не буде і ікси не заважатимуть..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #32 : 2013-01-26 18:10:14 »
А в часи KDE 2  KDE 2 вважався прожерливим і ториозним?
KDE завжди вважався найпрожерливішим з усіх графічних оболонок.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #33 : 2013-01-26 18:41:51 »
Може ефективністю використання ресурсів?  Чи тим що на четвертий рік використання комп'ютера він потребує лише маленького апгрейду, а не нового комп'ютера?.. До речі, лінукс потребує більше оперативки аніж вінда, тож докупіть оперативки, а якщо маєте інтегровану графіку - вимкніть всі ефекти для вікон, гаджети і різні прозорі панельки.. тоді проблем не буде і ікси не заважатимуть..
Оперативки там уже нікуди докупляти, а прозорі панельки та гаджети якраз не заважають — вони працюють швидко навіть тоді, коли гальмує вогнелис чи ще щось. Власне, в мене їх і не багато, баз тривимірних ефектів.
Нещодавно я поставив systemd замість стандартного init — був просто вражений, з якою швидкістю завантажується система на тому-ж залізі. І Fedora на нього вже і перейшла. Тому і сподіваюся, що Wayland привнесе подібну оптимізацію у роботу графічної системи.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #34 : 2013-01-26 19:05:27 »
Може ефективністю використання ресурсів?  Чи тим що на четвертий рік використання комп'ютера він потребує лише маленького апгрейду, а не нового комп'ютера?.. До речі, лінукс потребує більше оперативки аніж вінда, тож докупіть оперативки, а якщо маєте інтегровану графіку - вимкніть всі ефекти для вікон, гаджети і різні прозорі панельки.. тоді проблем не буде і ікси не заважатимуть..
Оперативки там уже нікуди докупляти, а прозорі панельки та гаджети якраз не заважають — вони працюють швидко навіть тоді, коли гальмує вогнелис чи ще щось. Власне, в мене їх і не багато, баз тривимірних ефектів.
Нещодавно я поставив systemd замість стандартного init — був просто вражений, з якою швидкістю завантажується система на тому-ж залізі. І Fedora на нього вже і перейшла. Тому і сподіваюся, що Wayland привнесе подібну оптимізацію у роботу графічної системи.
Не привнесе.. ну в найближчі років п'ять так точно.. не для того він.. він для нового поління, а не музейних експонатів.. тож змирися що в нас музейне залізо.. :(
« Змінено: 2013-01-26 19:06:40 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #35 : 2013-01-26 19:14:49 »
м-да... КДЕ ненажерливе!..
а ше й с прозорими панельками та вікнами!.. жах!..


Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #36 : 2013-01-26 19:52:34 »
А чому не команда free? І чому windows manager Compiz?
« Змінено: 2013-01-26 19:53:46 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #37 : 2013-01-26 21:14:53 »
Не привнесе.. ну в найближчі років п'ять так точно.. не для того він.. він для нового поління, а не музейних експонатів.. тож змирися що в нас музейне залізо.. :(
Звідки така впевненість? Через п’ять років у мене, напевне, буде інший ноутбук, але суть в тому, що навіть якщо це буде бюджетний варіант як зараз, не самий свіжий, але сучасна, на той момент, операційна система має швиденько на ньому крутитися з браузером, офісом та мультимедіа. І сподіваюся, що не доведеться підтримати Microsoft встановленням їхнього продукта.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #38 : 2013-01-26 22:14:09 »
Не привнесе.. ну в найближчі років п'ять так точно.. не для того він.. він для нового поління, а не музейних експонатів.. тож змирися що в нас музейне залізо.. :(
Звідки така впевненість? Через п’ять років у мене, напевне, буде інший ноутбук, але суть в тому, що навіть якщо це буде бюджетний варіант як зараз, не самий свіжий, але сучасна, на той момент, операційна система має швиденько на ньому крутитися з браузером, офісом та мультимедіа. І сподіваюся, що не доведеться підтримати Microsoft встановленням їхнього продукта.
Бо в найближчі п'ять років комп'ютери з відеокартами під лінукс ще будуть переважати, а потім їх замінить покоління гібридів, де відеопроцесор буде одним з ядер центрального чи співпроцесором, і відповідно потреба в Wayland буде просто неймовірно велика, бо ікси там будуть чимось незграбним і неефективним. Щодо цілі розробки Intel не приховує - ефективніше використання нового покоління процесорів. Хоча Wayland почали розробляти досить давно, коли лише називали перспективи майбутнього розвитку процесорів, ну це звична річ для Intel, у нього мабуть розробки готові на років двадцять вперед. Тож краще готуйся за рік чи два придбати новий ноутбук, але перед придбанням зачекайте вихід стабільного Wayland.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #39 : 2013-01-27 00:24:48 »
Тут такі серйозні дискусії. Чи панове помітили, що гілка знаходиться в розділі «Гумор»?
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #40 : 2013-01-27 01:04:27 »
Тож краще готуйся за рік чи два придбати новий ноутбук, але перед придбанням зачекайте вихід стабільного Wayland.
По тему гілки: що мені не дуже подобається у Linux, так те, що при придбанні нового заліза треба заморочити собі голову питанням чи буде воно нормально в ньому працювати. Я цього не зробив із моїм нинішнім ноутбуком і його відеочіпом SiS 671, хоча завдяки східноазійським ґікам можу запускати на ньому Linux. Так ось, я буду купувати новий ноутбук не тоді, коли вийде стабільний Wayland, а коли будуть гроші і потреба.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

idontremember

  • Гість
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #41 : 2013-01-27 20:55:30 »
Цікава тема... Зараз я свої трабли опишу і читну що тут і хто пише..

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #42 : 2013-01-27 21:53:36 »
Тож краще готуйся за рік чи два придбати новий ноутбук, але перед придбанням зачекайте вихід стабільного Wayland.
По тему гілки: що мені не дуже подобається у Linux, так те, що при придбанні нового заліза треба заморочити собі голову питанням чи буде воно нормально в ньому працювати. Я цього не зробив із моїм нинішнім ноутбуком і його відеочіпом SiS 671, хоча завдяки східноазійським ґікам можу запускати на ньому Linux. Так ось, я буду купувати новий ноутбук не тоді, коли вийде стабільний Wayland, а коли будуть гроші і потреба.
Ну тоді нічого звинувачувати ікси в жадності до ресурсів, бо це справжнісінький наклеп, винні не вони в тому, що вам хочеться працювати з сучасною графічною оболонкою як всім.. тай Wayland вам не допоможе, бо він орієнтований на майбутнє, а не минуле :P
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #43 : 2013-01-28 00:25:56 »
Ну тоді нічого звинувачувати ікси в жадності до ресурсів, бо це справжнісінький наклеп, винні не вони в тому, що вам хочеться працювати з сучасною графічною оболонкою як всім.. тай Wayland вам не допоможе, бо він орієнтований на майбутнє, а не минуле :P
Хіба я просив 3D ігор, перекодування відео "на льоту", моментального опрацювання RAW-фотографій із дзеркалки, врешті, перегляду FullHD відео з величезним бітрейтом? Ні, бо для цього в мене є десктоп з відповідною начинкою (там АТі і без проблем)? Я просив самого простого.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #44 : 2013-01-28 00:43:15 »
Ну тоді нічого звинувачувати ікси в жадності до ресурсів, бо це справжнісінький наклеп, винні не вони в тому, що вам хочеться працювати з сучасною графічною оболонкою як всім.. тай Wayland вам не допоможе, бо він орієнтований на майбутнє, а не минуле :P
Хіба я просив 3D ігор, перекодування відео "на льоту", моментального опрацювання RAW-фотографій із дзеркалки, врешті, перегляду FullHD відео з величезним бітрейтом? Ні, бо для цього в мене є десктоп з відповідною начинкою (там АТі і без проблем)? Я просив самого простого.
 
Тоді на біса ставиш останні оновлення? Постав п'ятирічної давнини дистрибутив і не пар іншим мізки зажерливістю іксів.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..