Автор Гілка: Жахливчик став реальністю  (Прочитано 5866 раз)

idontremember

  • Гість
Ніколи не снилося те, що зараз напишу, і я навіть думки не допускав про те, що я можу таке зробити,... але вже зробив.
---
Поставив я убунту (далі продовжувати?  ;D) ЛінМінт 15 Олівія - (ДЕ - поіксована миша). Він навіть без проблем завантажився - все із коробки стало і працюВАЛО без проблем.
---
Після оновлення "кіно кончілось" - звук пропав. У налаштуваннях є тільки два "dummy pulseaudio щось-там".

Підкажіть напрямок копання.

---
А також що значить Supported until January 2014 ? - підтримується до січня 2014 ?

Також цікавить питаннячко: Що таке "підтримка"? І що буде після січня 2014? Система вже ніколи не оновлюватиметься?
---
Ставив мінт з мишачим ДЕ замість Федори. Але я іще скачав мінт з кдєшним та Cinnamon ДЕ.
---
Але очевидно доведеться завантажити та ставити мінт 13 з підтримкою до 17 року.

---
Спробую тек що написано тут http://www.linuxmint.com/rel_olivia.php
« Змінено: 2013-10-06 12:48:05 від idontremember »

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #1 : 2013-10-06 21:44:25 »
Наскільки я розумію, то мінт базується на Убунут. а там кожні півроку новий реліз, строк життя проміжних релізів - півроку. Хочеш довше - або оновлюйся на новий напівреліз або став ЛТС(лонгТаймСервіс), там по 5 років підтримки...

З пульсом у мене було схоже при переході на бету кубунту 13.04. але то бета була. що у вас - не знаю - мінт навіть не бачив...

idontremember

  • Гість
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #2 : 2013-10-07 03:48:08 »
Перші три речення розраховані на дрєвніх  :D жителів цього форуму.
---
Про вихід релізів зрозумів, але не зовсім - якщо у мене буде цей 15 мінт, то що буде після припинення підтримки (це я повторююсь(?) - прошу вибачення).

А що у вас було, і як ви вирішили... чи ви не вирішували, а встановили іншу версію?

---
Мінт я встановив випадково.  Початок тут. Шукав дистр для сусда, але в нього не працює відео: флеш-плеєр та звичайне відео - (система Слек). А в Мінт відео чудово відображується, але флешплеєр не хоче процювать.
---
Він знову поставив віндовс. Через два дні знову буде перевстановлювати віндовс, потім іще раз, через два дні, також буде перевстановлювати внідовс... Так продовжується з кінця літа\початку осені. "бєсконєчная історія" [smiley=angry2.gif]

---
Поки що глухо. Потрібно йти до англомовних юзерів на мятний форум.
« Змінено: 2013-10-07 03:52:30 від idontremember »

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #3 : 2013-10-07 09:38:07 »
Після закінчення строку (рік чи 2 наче) ви не зможете викачати оновлення взагалі, або встановити програму з репозитарія. Бо він закриється. але будуть існувати архівні. можна на них буде перемкнутися, але там все буде старе...

А чим вас не влаштовує Кубунту 12.04 ЛТС? Буде 5 років підтримки...
Я використовую зараз 12.10(просто полюбляю оновлюватися на нові версії), проте з 13.04 та 13.10рц мені не пощастило, там трохи моє залізо глючить(броадком 43228 вай-фай-блютуз).
В *убунтах флеш працює на ура. а якщо відео інтел, то ще й апаратне прискорення можна ввімкнути як для відео так і флешу...

З пульсом ковирявся в утилітах pactl  pamon paprefs  pavucontrol добився до того що працювало, проте після перезавантаження воно зноу не працювало. так як то була ета - забив і вернувся назад...

idontremember

  • Гість
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #4 : 2013-10-07 10:03:06 »
Після закінчення строку (рік чи 2 наче) ви не зможете викачати оновлення взагалі, або встановити програму з репозитарія. Бо він закриється. але будуть існувати архівні. можна на них буде перемкнутися, але там все буде старе...
Ясгл-понятно.

А чим вас не влаштовує Кубунту 12.04 ЛТС? Буде 5 років підтримки...
Колись дуже давно я намагався ставити на свій дуже специфічний компутер різні Лінукси, Дуже багато перепробував - тільки Слек став. Всі інші не хотіли вантажитись для початку встановлення. Десятки дисків всього убунтоподібного я замовляв в магазині - все марно. Ото з того часу я не долюблюю убунту. А також у мене особливе ставлення до користувачів всії видів убунти - перші два речення цієї теми про це  :D  ;D . Потім змінив залізо (інший компутер придбав) - стало трішки легше.

Відповідаю на питання "чим не влаштовує...?": Мінт - це перший дистр такого роду, що у мене встановився і запрацював "з коробки". Тому про інші убунти я не знаю.
---
Мінт сподобався тим, що легко оновлювати та встановлювати програми. Та й ще кожні пів року виходить свіжачок. Тільки погано, що "всь0 ламаєця" після оновлень  :(.

В *убунтах флеш працює на ура. а якщо відео інтел, то ще й апаратне прискорення можна ввімкнути як для відео так і флешу...
Та то ж в сусіда не працює. У нього доля така - перевстановлювати віндовс та сплачувати кредити.

З пульсом ковирявся в утилітах pactl  pamon paprefs  pavucontrol добився до того що працювало, проте після перезавантаження воно зноу не працювало. так як то була бета - забив і вернувся назад...
Ага, спробую...

Вам потрібно було якось зробити так (можливо написати скрипт), щоб ті налаштування робились кожного разу при старті системи.
« Змінено: 2013-10-07 10:15:33 від idontremember »

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #5 : 2013-10-07 14:10:12 »
Ну то спробуйте кубунту 12.04 і ваше враження зміниться...

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #6 : 2013-10-07 14:13:31 »
З приводу пульсу:
те як я вирішував питання - це костиль і так воно не повинно працювати - отже бета, помилки...

справа в тому що навіть скрипт не допоміг би, бо воно себе дивно вело і по різному...
Я пробував правити конфіг пульса...

Я не знаю коли і на якому залізі ви змогли лише слаку встановити.
Я останні роки лише Кубунту користую і більш-менш задоволений...
Якщо не вистачає вільних модулів, то є можливість(з коробки) встановити пропрієтарні головне щоб інет був...

idontremember

  • Гість
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #7 : 2013-10-07 15:33:29 »
Ну то спробуйте кубунту 12.04 і ваше враження зміниться...
Зміниться в яку сторону?

хм-м, але якщо після оновлення знову щось поламається (майже так як в арч  [smiley=angry2.gif])?
---
Можливо інші бубунтоподібні системи спробувати? Якусь найсвіжішу Убунту(?).

А в них можна встановлювати веб-, фтп-, ssh-, та інші сервери?
« Змінено: 2013-10-07 15:34:34 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #8 : 2013-10-07 16:09:44 »
Fuduntu
Цитата
А в них можна встановлювати веб-, фтп-, ssh-, та інші сервери?
Ні.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #9 : 2013-10-07 16:14:01 »
Fuduntu
Цитата
А в них можна встановлювати веб-, фтп-, ssh-, та інші сервери?
Ні.
:o це жарт?
---
Хух, та можна. І мабуть Катю (kate) також можна встановити.  Ви ето... більш мене так не лякайте.
« Змінено: 2013-10-07 16:29:35 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #10 : 2013-10-07 16:57:27 »
ставте debian і все буде чудово, навіть "часте" оновлення testing не болюче, або поставте те що працює з коробки і не чіпайте! Хіба що ОС не потрібна вам для повсякденного використання...
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #11 : 2013-10-07 17:37:48 »
можна встановити все! навть те чого нема в рідних репозиторіях, бо є рра-репозиторії...
апгрейд в залежності від того що на що усюди може дати складні наслідки, тому я завжди бекаплюсь перед апгрейдом...))) а далі розберетеся, воно вам треба чи ні...
Чому Кубунту? Тому що всі можливості *убунту + КДЕ4, яке вже на даний момент стабільне та має найбільші можливості по кастомизації інтерфейсу...
Це я про десктоп писав...
якщо вас цікавить серверна платформа, то ставте убунту сервер 12.04 і нарощуйте сервіси які вам треба поступово...)))

idontremember

  • Гість
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #12 : 2013-10-07 18:23:34 »
ставте debian і все буде чудово, навіть "часте" оновлення testing не болюче, або поставте те що працює з коробки і не чіпайте! ...
Не чіпати - то не для мене. Я ж слекварщик, ніби-то  ::)

Скачав убунту десктоп 12.04. зараз скачую убунту сервер.
---ї
А дебу яку порекомендуєте - саму останню стабільну?
« Змінено: 2013-10-07 18:23:59 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #13 : 2013-10-07 18:36:03 »
Цитата
Я ж слекварщик, ніби-то
ви шизофренік, ніби-то  ;D
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Re: Жахливчик став реальністю
« Відповідей #14 : 2013-10-07 18:44:48 »
Off-topic:
Цитата
Я ж слекварщик, ніби-то
ви шизофренік, ніби-то  ;D
а-а-а, ну так. я й забув  ;D. А чому ви так вважаєте?
« Змінено: 2013-10-07 18:45:29 від idontremember »