Автор Гілка: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian  (Прочитано 3862 раз)

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #15 : 2018-01-23 06:29:07 »
На це можете навіть і не сподіватись.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #16 : 2018-01-23 20:57:46 »
Може хоч ґуґливці зможуть їх переконати в тому, що systemd треба випиляти...
Можете запропонувати щось краще? Повернення то System V або BSD init не пропонувати.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній basilio

  • Новачок
  • *
  • дописів: 32
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #17 : 2018-01-23 23:12:54 »
Можете запропонувати щось краще? Повернення то System V або BSD init не пропонувати.
Що пан має під словом "краще". Якщо відповідність юніксвей - то системд - це взагалі найгірший варіант.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #18 : 2018-01-24 03:42:05 »
Що пан має під словом "краще". Якщо відповідність юніксвей - то системд - це взагалі найгірший варіант.
Я спитав конкретно: запропонуйте щось краще за systemd. Відкочуватись на SystemV та BSD не пропонувати — вони застарілі.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #19 : 2018-01-24 14:04:43 »
Що пан має під словом "краще". Якщо відповідність юніксвей - то системд - це взагалі найгірший варіант.
LOL, "юніксвей". Чули таку штуку, OS X? Це сертифікований юнікс. А чули про launchd? Це система ідеологічно аналогічна systemd для OS X, але старша і дещо гірша (за деякими параметрами - суттєво гірша; логування, наприклад там дуже сумне). А ще чули про таку річ як GNU & non-POSIX extensions? Це пряме і грубе порушення того самого "юніксвей", завдяки якому GNU юзабельна, домінуюча і таки не юнікс, на відміну від OS X зі своїм вузеньким ринком.

Я спитав конкретно: запропонуйте щось краще за systemd. Відкочуватись на SystemV та BSD не пропонувати — вони застарілі.
Скрипти кілометрові на кожен чих фігачити :) Ех, наковбасив я їх свого часу.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #20 : 2018-01-24 14:35:25 »
Якщо це станеться, це буде дууууже значний удар по Linux-спільноті. Занадто багато вже на Ubuntu орієнтується.
А, фігня. Переважна більшість наявних дистрів чудово сумісні, тобто переписувати і навіть перезбирати нічого не доведеться. Ну, зміниться мій щодворічний ритуал скручування LTS темплейту. Ну, відновляться на форумах теми "з чого починати" і "я поставив Red Hat 8 і ніц не розумію". І що? За підтримку убунти і так фіг хто платить, тепер просто будуть не платити за деб.

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #21 : 2018-01-24 21:37:34 »
Може хоч ґуґливці зможуть їх переконати в тому, що systemd треба випиляти...
якщо не важко, по пунктах: чим тебе не влаштовує systemd?
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #22 : 2018-01-24 23:36:28 »
Скрипти кілометрові на кожен чих фігачити :) Ех, наковбасив я їх свого часу.

Я теж. Я більше не хочу. Після сервісів systemd ті скрипти для мене як жахливий сон.

А, фігня. Переважна більшість наявних дистрів чудово сумісні, тобто переписувати і навіть перезбирати нічого не доведеться. Ну, зміниться мій щодворічний ритуал скручування LTS темплейту. Ну, відновляться на форумах теми "з чого починати" і "я поставив Red Hat 8 і ніц не розумію". І що? За підтримку убунти і так фіг хто платить, тепер просто будуть не платити за деб.
Насправді, не дуже сумісне. Точніше, воно може й працює, але творить зоопарк бібліотек у системі й таке інше. Врешті доводиться використовувати усілякі контейнери, бо інакше усе що треба не заведеш.
« Змінено: 2018-01-24 23:38:05 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #23 : 2018-01-25 14:45:37 »
Я теж. Я більше не хочу. Після сервісів systemd ті скрипти для мене як жахливий сон.
Лінь - рушійна сила прогресу :)

Насправді, не дуже сумісне. Точніше, воно може й працює, але творить зоопарк бібліотек у системі й таке інше. Врешті доводиться використовувати усілякі контейнери, бо інакше усе що треба не заведеш.
От чесно - єдину не дуже сумісну програму, яку я бачив з останні роки, це Cossacks 3. І то, тому що їм було лінь бандлити ліби, у чому, до речі, немає нічого трагічного. Але якщо у авторів будь-якого проекту руки з дупи, то дистрибутив тут не допоможе.

А от контейнери явно стають стандартом у галузі. Прогрес, що зробиш. І це дійсно дуже зручно.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #24 : 2018-01-25 21:28:38 »
От чесно - єдину не дуже сумісну програму, яку я бачив з останні роки, це Cossacks 3. І то, тому що їм було лінь бандлити ліби, у чому, до речі, немає нічого трагічного. Але якщо у авторів будь-якого проекту руки з дупи, то дистрибутив тут не допоможе.

Науковий (математичний, фізичний, хімічний, тощо) софт. Вони його навіть у пакунки не загортають.

* prapor нервово смикається та кличе мамцю.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #25 : 2018-01-25 22:06:39 »
Науковий (математичний, фізичний, хімічний, тощо) софт. Вони його навіть у пакунки не загортають.
*похмуро* А ще його дофіга під вінду написано...

Відсутній basilio

  • Новачок
  • *
  • дописів: 32
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #26 : 2018-01-27 11:53:19 »
Я спитав конкретно: запропонуйте щось краще за systemd. Відкочуватись на SystemV та BSD не пропонувати — вони застарілі.
Щодо застарілості, як на мене, то я обрав би дідову косу, в якій я певний, ніж сучасне бозна-що, яке в будь-який момент може порватись, та ще й гостроти не тримає. Щодо іншого - не бачу конкретики. Тому вже раз і намагався з'ясувати, чого пан хоче. Але якщо пан сам не знає, чого хоче, то я тут, на жаль, не можу допомогти. Не бачу сенсу в продовженні дискусії з цього питання, звиняйте. Але пана поважаю і готовий до спілкування з інших тем, якщо Ваша ласка.

Відсутній basilio

  • Новачок
  • *
  • дописів: 32
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #27 : 2018-01-27 12:51:49 »
якщо не важко, по пунктах: чим тебе не влаштовує systemd?
По-перше, я вам не тикав і щодо мене не раджу цього робити. Тепер по суті питання. Давайте не будемо ставити коня попереду воза. Тягар переконання завжди несе автор пропозиції.  Про орбітальний чайник Расела чули? Мене в моїй системі, наприклад, все влаштовує. І не маю жодних причин від того відмовлятись. Свого часу мені через це довелось відмовитись від гнома, тоді від Дебіяна. Але якщо таки віндовозні ідеї глобальних комбайнів та бінарних логів влізуть в мою систему, а системд замінить ядро і перетворить систему в такий спосіб з лінунксу на сумісний лише з собою системд, то мені буде простіше повернутись до оригінального віндодовозу, тим більше, що ліцензії на сімку в мене є, а софт, що я ним користуюсь, вже доступний і там.

Відсутній basilio

  • Новачок
  • *
  • дописів: 32
  • Карма: +0/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #28 : 2018-01-27 14:11:41 »
LOL, "юніксвей". Чули таку штуку, OS X? Це сертифікований юнікс. А чули про launchd? Це система ідеологічно аналогічна systemd для OS X, але старша і дещо гірша (за деякими параметрами - суттєво гірша; логування, наприклад там дуже сумне). А ще чули про таку річ як GNU & non-POSIX extensions? Це пряме і грубе порушення того самого "юніксвей", завдяки якому GNU юзабельна, домінуюча і таки не юнікс, на відміну від OS X зі своїм вузеньким ринком.
BSD також "не юнікс", юніксвей - це не юридична сутність, яка дозволяє чи не дозволяє використовувати певну назву, а ідеологія системи. Втрата ідеології це руйнування системи. Фрагментація за ознакою системд очевидна, а ігнорування розробниками питань забезпечення сумісності з іншими продуктами, очевидні дефекти та підтверджені факти наглої брехні та неадеквату розробників, наприклад, з приводу долі udev, фрагментарна документація, викликають лише жаль. Звичайно, якщо хто хоче користуватись цім витвором, то я буду поважати його вибір. А якщо вести дискусію - то на рівні адекватних аргументів, а не "сам дурень". Такої ж поваги хотів би побачити і з табору користувачів системд. Напевно, забагато хочу.

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Google відмовляється від Ubuntu на користь Debian
« Відповідей #29 : 2018-01-27 14:53:48 »
сам собі образ навидумував, сам їз собою побалакав... молодець!
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing