Автор Гілка: Як встановити та налаштувати AverTV Studio 507UA  (Прочитано 46908 раз)

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
1) Спробуйте скористатися простим налаштуванням параметрів модуля за допомогою Центру керування (на жаль картку позичив своєму колезі, не можу перевірити чи працюють всі параметри як слід). Перейдіть на сторінку «Обладнання» і оберіть пункт «Переглянути і налаштувати обладнання» (вгорі ліворуч). У списку пристроїв знайдіть TV-тюнер. Натисніть його позначку. Праворуч внизу з’явиться кнопка налаштування модуля ядра. Натисніть її і вкажіть параметри, які я наводив на початку цієї гілки (secam=D alsa=1 card=102 gbuffers=4 i2c_scan=1).
2) Якщо не запрацює, kernel-headers цієї версії ядра Mandriva покоцано. :'( Скористайтесь долученим, виправленим мною Makefile.

P.S. Вибачте за пізню відповідь. Вдень я працюю. ;) Я все перевірив, має збиратися (у мене зібралося).

Мій jabber: yurchor@jabber.kiev.ua
1) Пункт 1 не пiдiйшов, таки kernel-headers цієї версії ядра Mandriva покоцано.
2) Makefile, на жаль, не зiбрався. В кiнцi отримую

In file included from include/asm/bug.h:38,
                 from include/linux/kernel.h:20,
                 from include/asm/system.h:10,
                 from include/asm/processor.h:17,
                 from include/linux/prefetch.h:14,
                 from include/linux/list.h:6,
                 from include/linux/module.h:9,
                 from 3rdparty/heci/heci_main.c:42:
include/asm-generic/bug.h:57:1: warning: this is the location of the previous definition
  LD [M]  3rdparty/heci/heci.o
  CC [M]  3rdparty/ndiswrapper/crt.o
3rdparty/ndiswrapper/crt.c:17:25: error: crt_exports.h: Нет такого файла или каталога
make[2]: *** [3rdparty/ndiswrapper/crt.o] Ошибка 1
make[1]: *** [3rdparty/ndiswrapper] Ошибка 2
make: *** [3rdparty] Ошибка 2
[root@localhost linux-2.6.27.7-1mnb]#

щось менi здається, що потрiбно переставити ОС i спробувати все заново

Praporshic

  • Гість
Судячи з виводу, треба вимкнути ndiswrapper у налаштуваннях ядра (make menuconfig - як один з прикладів). Якщо немає WiFi в ньому немає потреби.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Судячи з виводу, треба вимкнути ndiswrapper у налаштуваннях ядра (make menuconfig - як один з прикладів). Якщо немає WiFi в ньому немає потреби.
Можна простіше (я так і зробив): залізьте у каталог /3dparty і потріть з Makefile і Kbuild цього каталогу всі рядки з ndiswrapper. Цього достатньо.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Praporshic

  • Гість
Судячи з виводу, треба вимкнути ndiswrapper у налаштуваннях ядра (make menuconfig - як один з прикладів). Якщо немає WiFi в ньому немає потреби.
Можна простіше (я так і зробив): залізьте у каталог /3dparty і потріть з Makefile і Kbuild цього каталогу всі рядки з ndiswrapper. Цього достатньо.
Flame:
Ось вам і переваги патентної параної - у загальному дереві ядра у Debian подібних речей немає  :P

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
Дуже дякую за допомогу! Все зiбралося.
Вирiшив потестити рiзнi програми для перегляду ТВ. tvtime запустився нормально, все налаштував. Але якiсть зображення на багатьох каналах не дуже  :(  Чесно, пiд windows  було краще видно. Хоча впевнений, що така рiзниця через мої кривi руки  :)
А ось kdetv взагалi не хоче працювати, бiльше того, при запуску сканування каналiв комп просто перезавантажується. Те ж саме i при переглядi video за допомогою kmplayer. Чому так - не знаю.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Але якiсть зображення на багатьох каналах не дуже  :(  
Покрутіть налаштування усування черезрядковості (interlacing).
А ось kdetv взагалi не хоче працювати, бiльше того, при запуску сканування каналiв комп просто перезавантажується. Те ж саме i при переглядi video за допомогою kmplayer. Чому так - не знаю.
Оце вже цікаво. Подивіться у /var/log/messages на час завершення попереднього сеансу. Ні разу такого не було, щоб перезавантажувалося. Це вказує на серйозні проблеми з системою. Може наведете конфігурацію заліза?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
вклав у файл частину /var/log/messages

а що саме з конфiгурацii Вас цiкавить?

jabber: arabiss@jabber.kiev.ua
« Змінено: 2009-01-16 17:24:09 від arabiss »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Власне, мене цікавили записи не після перезавантаження, а до нього. Втім, і там багато цікавого: я сподіваюсь, ви зібрали модуль до того самого ядра, яке видно у журналі завантаження (Linux version 2.6.27-desktop-0.rc8.2mnb)? Якщо так, то причиною може бути оце саме rc8 (поточне ядро саме таке, як ви вказували у першому повідомленні, там виправлено багато вад, тому краще було б оновити саме ядро системи).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
1)попередній запис (перед завантаженням) датується 5ма хвилинами раніше (тобто 15,45), тому я подумав, що його не потрібно приймати до уваги.
2) поточне ядро саме 2.6.27-desktop-0.rc8.2mnb, і тюнер налаштовувався саме під нього.
До речі,  зараз при завантаженні виникає звук(шум) як при непрацюючому каналі.
І ще одне. Скачав я фільм з сітки, він лежить в папці /home/user/OperaDownloads Так ось, я тепер не можу його скопіювати на ntfs розділ - комп також самовільно перезавантажується.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
До речі,  зараз при завантаженні виникає звук(шум) як при непрацюючому каналі.
І ще одне. Скачав я фільм з сітки, він лежить в папці /home/user/OperaDownloads Так ось, я тепер не можу його скопіювати на ntfs розділ - комп також самовільно перезавантажується.
Зі звуком, — це нормально (якщо декілька секунд).
Перевірте оперативну пам’ять якимось тестом (на DVD чи CD Mandriva має бути memtest).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Скачав я фільм з сітки, він лежить в папці /home/user/OperaDownloads Так ось, я тепер не можу його скопіювати на ntfs розділ - комп також самовільно перезавантажується.
...
Перевірте оперативну пам?ять якимось тестом (на DVD чи CD Mandriva має бути memtest).
Я б так категорично на оперативну пам'ять не грішив ;) Для початку було б добре побачити /etc/X11/xorg.conf та виводи команд "lspci -v" і "top -n 1" ::)
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
викладую файли
« Змінено: 2009-01-16 21:47:28 від arabiss »

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
пам'ять перевірив, пише "pass complete. no errors". Тобто, я так розумію, помилок нема.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Зі слів yurchora "у 2009 типово увімкнено ефекти kwin4" - в кінець xorg.conf допишіть наступне:Section "Extensions"
   Option      "Composite" "false"
EndSection
« Змінено: 2009-01-17 00:08:40 від cadca »
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
Зі слів yurchora "у 2009 типово увімкнено ефекти kwin4" - в кінець xorg.conf допишіть наступне:Section "Extensions"
   Option      "Composite" "false"
EndSection
насправді, ефекти типу compiz, super karamba були вимкнені. Але зараз постала така проблема:
я вніс виправлення в xorg.conf, крім того встановив нові драйвера Nvidia (180.22, взяті з оф.сайту Nvidia, встановлені, як там написано). Після цього спробував запустити kdetv, але мене знову вибило. І після цього Mandriva взагалі не завантажується. В інтерактивному режимі трабли настають під час запуску служби dm. коротше кажучи ікси злетіли  :(
« Змінено: 2009-01-17 13:13:23 від arabiss »