Автор Гілка: Як встановити та налаштувати AverTV Studio 507UA  (Прочитано 46909 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Спробуйте скопіювати розділ Device з мого xorg.conf
Цитата
Section "Device"
    Identifier "Device0"
    VendorName "NVIDIA Corporation"
    BoardName "GeForce 9600 GT"
    Driver "nvidia"
    Option "RenderAccel" "true"
    Option "TripleBuffer" "1"
    Option "DamageEvents" "1"
    Option "BackingStore" "1"
    Option "PixmapCache" "1"
    Option "PixmapCacheRoundSizeKB" "70000"
    Option "NoLogo" "true"
    Option "OnDemandVBlankInterrupts" "on"
    Option "UseEvents" "false"
EndSection
Можливо, дещо зі значень параметрів вже є типовими значеннями, але все ж вказати не завадить.
Рядки Extensions приберіть. У мене їх немає і все працює будь здоров.

Зазирніть також до /var/log/Xorg.0.log (журнал мого завантаження додається для порівняння)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Praporshic

  • Гість
Панове, судячи з всезнаючого гугля проблеми саме з "локалізованими" пристроями. Звідси в мене питання: чи можу я сподіватись на нормальну роботу залізяки без "UA"? Бо кортить і маю можливість....

Praporshic

  • Гість
Взяв 507UA. Перезбираю ядро та тягну дріт від антени. Радіо запрацювало і так, тільки трохи дивно...

Praporshic

  • Гість
Що цікаво: на vanilla 2.6.28.1 та на дебовському 2.6.26-13 не збирається з "TUNER_PHILIPS_FM1216ME_MK3"

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
Що цікаво: на vanilla 2.6.28.1 та на дебовському 2.6.26-13 не збирається з "TUNER_PHILIPS_FM1216ME_MK3"
а в чому проблема?

Praporshic

  • Гість
Що цікаво: на vanilla 2.6.28.1 та на дебовському 2.6.26-13 не збирається з "TUNER_PHILIPS_FM1216ME_MK3"
а в чому проблема?
Ось на цю стрічку чомусь і скаржилось.
Зібрав з латкою надісланою yurchor`ом - зібралось все нормально на обох версіях (на .28.1 ще не адаптовано gspca який потребує моя веб-камера). Напевне помилився при копіюванні.

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
налаштував тюнер в OpenSuse 11.0. В tvtime працює нормально, а ось в kdetv звук барахлить: то він є, то його немає

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
Також чомусь виникли проблеми з радіо. Ні kradio (в мене KDE  :)), ні xawtv-radio (radio) жодного каналу не знайшли.
Добре, що є гугл. Знайшлася програма gqradio. Встановив, запустив, все працює. Єдиний  "-" : немає автоматичного пошуку каналів і можливості запису.

Залишилося розібратися, чому не працюють kradio, radio  
« Змінено: 2009-01-22 20:22:35 від arabiss »

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
Для підведення підсумків залишилось зауважити, що в ядрі 2.6.31 нарешті включена підтримка цього тюнера!
Тому для його нормальної роботи достатньо в /etc/modprobe.d створити файл saa7134.conf і в ньому прописати
 alias char-major-81 videodev
 options i2c-algo-bit bit_test=1
 options saa7134 card=157 tuner=38 i2c_scan=1 radio_nr=1
 options tuner secam=d port2=0 port1=1

 alias char-major-81-0 saa7134
 alias char-major-81-1 off
 alias char-major-81-2 off
 alias char-major-81-3 off

Потім виконуємо modprobe saa7134, перезавантажуємо комп, і все повинно працювати.
У всякому разі, в мене в Ubuntu 9.10 tvtime після такого налаштування одразу запрацював.

Praporshic

  • Гість
Треба буде спробувати. Бо я вже давно на це забив та з кожним оновленням збираю пакунок з "латаним" ядром.

Відсутній arabiss

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu 12.04
Зараз ще спробую на Mandriva 2010...

Praporshic

  • Гість
Хм. Справді, працює без латки....

Відсутній prinf

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 119
  • Карма: +0/-0
Хотілось би дізнались як можна ввімкнути повтор клавіш пульта (щоб при натисненні кнопки дія повторялась до тих пір, поки кнопка не буде відпущена). Перевіряв чи світиться діод пульта через камеру телефона при натисненні на клавішу - світиться. Тюнер Kworld 7135. Модуль saa7134 стартує з наступними опціями:
Цитата
options saa7134 alsa=1 secam=D card=63 tuner=38 gbuffers=4 i2c_scan=1
При виконанні команди cat /dev/input/event6 і натисненні клавіші пульта в консоль виводиться лише порція символів, а не безкінечний потік до відпущення клавіші.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Хотілось би дізнались як можна ввімкнути повтор клавіш пульта (щоб при натисненні кнопки дія повторялась до тих пір, поки кнопка не буде відпущена). Перевіряв чи світиться діод пульта через камеру телефона при натисненні на клавішу - світиться. Тюнер Kworld 7135. Модуль saa7134 стартує з наступними опціями:
Цитата
options saa7134 alsa=1 secam=D card=63 tuner=38 gbuffers=4 i2c_scan=1
При виконанні команди cat /dev/input/event6 і натисненні клавіші пульта в консоль виводиться лише порція символів, а не безкінечний потік до відпущення клавіші.
Може, погратися з repeat у lircd.conf?

Документація.

Крім того, може бути, що новий HAL читає параметри для пристрою з XML-файлів налаштування (Бог його знає, що там слід поміняти).
« Змінено: 2010-01-25 17:27:36 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Ardens

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
До речі не раджу робити "aka Я -- крутий пацан" з MythTV, бо він страшенно тормозить і орієнтований на DVB карточки, а не на аналогові. Зате я маю певні успіхи з пакетом Freevo, котрий на мою думку є кращим із медіа-центрів. Він використовує для своєї роботи зовнішні програвачі і інструменти, а сам представляє зручний інтерфейс медіа-центра. На даний момент він у мене показує телебачення використовуючи tvtime і анонси з xmltv файлу, відео і музику використовуючи mplayer i vlc, картинки використовуючи вбудований переглядач, а також 8-бітні ігри використовуючи  fceux, ну і звісно пульт через lirc. Цей пакет е гарним прикладом лінукс-підходу. Єдине що у мене досі не працювало - це радіо, котре я надіюсь сьогодні налаштувати і закінчити на цьому.