Автор Гілка: Обмеження об'єму спожитого інтернету  (Прочитано 1964 раз)

Відсутній laiesklepiy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Доброго здоров'ячка усім!
Допоможіть мені прокрутити ось таку справу, у мене є з'єднання через модем, але інтернет не безлімітний, всього лише 500мб/день. Слідкувати за кількістю спожитого інтернету не завжди є змога, як зробити, щоб використавши ліміт linux сам роз'єднував pppo з'єднання.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Я сам не пробував, але, ймовірно, можна налаштувати сповіщення у KNemo (програма рахує трафік на заданому інтерфейсі, налаштовується за допомогою Системних параметрів) так, щоб запускався скрипт, що рве з’єднання.

Складнішим, але надійнішим варіантом буде налаштовування iptables та прозорого проксі-сервера Squid (для додаткової економії). Щось подібне до цього.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній laiesklepiy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Варіант з KNemo не підходить, оскільки KDE у мене взагалі нема з метою економії місця. А варіант з iptables цікавий, тільки питання, як його налаштувати.

Відсутній kalina

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 57
  • Карма: +0/-0
як зробити, щоб використавши ліміт linux сам роз'єднував pppo з'єднання.

Я колись для подібних речей використовував netams. Щоправда, для лімітування локальної мережі, а не локалхоста (у цьому випадку виходить трохи з гармати по горобцях). Але річ дуже гнучка на всі випадки життя.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній laiesklepiy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Усе було б добре якби ntm запустився. Я знайшов в інтернеті rpm пакунок, але програма видає ось таку помилку: ImportError: /usr/lib/python2.5/site-packages/gtk-2.0/webkit.so: undefined symbol: pygobject_init

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Усе було б добре якби ntm запустився. Я знайшов в інтернеті rpm пакунок, але програма видає ось таку помилку: ImportError: /usr/lib/python2.5/site-packages/gtk-2.0/webkit.so: undefined symbol: pygobject_init
python-gtk2 встановлено?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній laiesklepiy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
pygtk2 встановлений, перевіряв.