Автор Гілка: Пауза перед відкриттям нового сайту  (Прочитано 1554 раз)

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Декілька тижнів тому перестав працювати інтернет.
Я звернувся в Укртелеком і мені сказали, що я мушу замінити автоматичні параметри ІР на ручні і прописати в ручну параметри мережі в ОС.
Після цього все стало працювати.
Я спитав чому так, адже уже декілька років все працювало чере автоматичний ІР. Мені відповіли, що раз у вас не наш модем, то це він винуватий.
Модем також працює як роутер. Довелося прописати ті ж самі параметри всім мобільним пристроям, які до нього підключаються, бо инакше не працювали.

Після того я помітив, що сайти стали повільно відкриватися. Деякі аж дуже повільно 7-16 секунд. При чому це не пов’язано з кешом. Якщо протягом 10 хв я зайшов на сайт, почистив кеш, і знову відкрив, то він тепер буде відкриватися миттєво.

Тест показує нормальну швидкисть підключення. Але сайт для тесту відкривався ледь не пів хвилини.

Друг радив дзвонити в Укртелеком і їх напружувати. Але я вирішив спершу озброїтися знаннями. В чому проблема? Що ви можете порадити?

Укртелеком уже не торт, що був раніше. Раніше у службі підтримки все робили самі.
« Змінено: 2014-03-26 04:41:29 від vitre »

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Пауза перед відкриттям нового сайту
« Відповідей #1 : 2014-03-26 07:42:24 »
Якщо модем як роутер. То нехай він віддає по DHCP. А йому вже пропишіть статику ну чи лишіть як є.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Пауза перед відкриттям нового сайту
« Відповідей #2 : 2014-03-26 16:24:28 »
Він роутер для мобільних пристроїв. А до комп’ютера підключений по дроту.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Пауза перед відкриттям нового сайту
« Відповідей #3 : 2014-03-26 17:27:39 »
А роутер він і по дроту може. Не має різниці. Головне, що він сам шлюз для інших.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Пауза перед відкриттям нового сайту
« Відповідей #4 : 2014-04-01 13:11:09 »
Абсолютно правильно, хай роздає DHCP.

Якщо у вашого модему раптом немає такої функції - спробуйте оновити прошивку, іноді трапляються ну дуже старі екземпляри.