Автор Гілка: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP  (Прочитано 24927 раз)

idontremember

  • Гість
І для того щоб бути з тирнетами всім(?) користувачам потрібно бігати в тіліком з модемами для того щоб їх "перепрошили"...

Поки що  пишіть в кого той тіліком і чи були у вас такі проблеми. Я через пару годин ДОпишу [smiley=angry2.gif]..., бо зараз їду туди, навідатись треба  [smiley=hello.gif] і вручіть одну пісюульку.
« Змінено: 2014-05-14 14:01:02 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #1 : 2014-05-14 16:04:58 »
воно вже 2 роки переходить я і досі на pppoe
я швидше зміню на волю ніж вони переведуть мене на dhcp

не рухайте гімно шоб не воняло ) працює то нехай і працює )
« Змінено: 2014-05-14 16:05:35 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #2 : 2014-05-14 16:25:54 »
*не чіпайте
---
Зараз я вам розповім істІрію...
---
пишеться...

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #3 : 2014-05-16 16:21:56 »
Знач такс-с, така істІрія: 7 чи 8 травня кончився у мене інтернет. 12 травня я подав заявку в тілікомі.
13 числа з самого ранку приїхав до мене мантьор і говорить чєлавєчєскім голосом:

- Лінія в тебе в порядку, серед всього села сама найкраша... так шо це в тебе шось із компом,  або з модемом... Бери свій свистемник і пробуй з нього в сусіда підключитися, поміняй мережеву карту, модем в тебе може негодний, бо ти любітєль "нанастраювать", може провода (кабель той що з'єднує комп і модем) не годні... але спочатку бери модем і п*дуй на другий етаж Там тобі його перешиють..., бо тіліком переходить на новий dhcp-протокол..."

- А шо якщо даже після перепрошивки нічого не станеться? - запитую я

- А в тебе яка вінда? І коли ти її обновляв?

- іксПі. Її підтримка вже кончилась.

- Ну тоді тобі треба перевстановити вінду, бо іксПі вже нівкого нема. Бо новий dhcp-протокол не совмєстімий з іксПі.... та і воопще у тебе комп забитий, тобі треба тільки переставлять вінду.

Поїхав я в той тіліком. Поміняли мені налаштування. Інжєнєр сказав мені, що коли я увікн... уівк... увікм... увімкну модем то щоб хвилин 15 почекав і потім зєднувався... Сидю вже дома з'єдбнуюсь... позвонили доо мене з тілікома  кажуть треба скинути налаштування зєднання...  виконав я декілька разів netsh winsock reset, перезавантажився... сидю далі горобців за вікном рахую...

---
Потім написав пісульку, приблизно в 15 годині відніс в тіліком. Приблизно о 17 уже все в мене було.

---
дописую, те що не написалось вчасно: ПІСЛЯ переконфігурування модему я змінив налаштування в Лінуксі  (сам допер як і що) та у вінді (інжєнєр підказав) на dhcp.
---
Що було?: Я підозрюю що то мені спеціально вирубили, бо таке вже було. Пакети від мене ідуть, а до мене взагалі жодного пакета не проходить. Є скріни (віндові). І підозрюю я що то сталось таке після того як я щось десь написав. А перший раз  - то явно міліціяунти постарались.
---
І от що іще!: так сталось що мантьор - то мій однокласник (віен чудово знає що я не лапух), але чомусь таку пургу почав гнати... каже міняй вінду і комп бо не буде в тебе тирнету... Ппц якийсь! А я йому з самого початку так і сказав: що у мене знову те саме, що було тоді.

А ще коли я його запитав чому це тіліком переходить на dhcp? Мабуть для того щоб легше було відслідковувати дії користувачів? Він мені відповів, що дії користувача всіхда можна відслідкувати.

« Змінено: 2014-05-16 16:26:48 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #4 : 2014-05-16 16:31:13 »
раз пісулька (можу комусь як зразок знадобиться)

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #5 : 2014-05-16 16:32:17 »
два пісулька

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #6 : 2014-05-16 16:37:39 »
І питання: Як так можна відключити користувача від мережі? Лінія дійсно нормальна: в телефоні не чутно ні радіо, ні тріску, ні інших шумів.
---
ААА, іще ледь не забув: в період відсутності інтернетів я не міг з'єднатися з модемом. Пінг також не проходив на 192.168.1.1, АЛЕ в сусіда підключав свій модем - все працювало.

ЧОМУ таке стається???

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #7 : 2014-05-17 12:37:19 »
Як як, Яком зверху (зазвичай по макадресі)

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #8 : 2014-05-17 13:26:17 »
Як як, Яком зверху (зазвичай по макадресі)
ух, ***, це мабуть по мас модему. Якщо так то модем дозволяє змінювати його мас - через telnet я колись підключався і там знаходив команду зміни мас адреси. От що іще цікаво: Чи мас фіксується на стороні тілікома? і яка саме мас там фіксується???

Ну якщо-що то я іншим разом (але я дуже не хочу щоб іще раз таке сталося!) спробую поміняти мас модему. Хоча здається це не допоможе. Чи може з іншого модему тоді потрібно буде підконектитись.
---
Знач така можливість блокування є. - от йоли-пали... хоч прохай тіліком провести внутрішнє розслідування (але в них таких відділів нема?).

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #9 : 2014-05-17 22:36:13 »
Лише мої роздуми:

Якщо у вас укртелеком то догічніше банити за номером прямо на цифровій АТС, Це пояснює чому модем працював у сусіда а у вас ні (мак адреса модему не мала б мінятись)

Мак фіксуєтьється, на моєму дешевенькому роутері кілька разів злітав при втраті живлення (зачепив пілона ногою) - тому хоча мій провайдер й не заявляє про використання МАС але після прохання зробити прив’язку - нет став працювати стабільніше.
« Змінено: 2014-05-17 22:45:07 від djalin »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #10 : 2014-05-18 00:26:28 »
Я на 99.99% переконаний що я був заблокований з одного укртелекомівського компа. З того де оператор (чи інжєнєр) "дивиться" на лінію користувача, тобто на параметри лінії.

Бо я коли приніс модем на перепрошивку то спочатку кажу - спочатку давайте перевірим лінію, хоч вона у мене і без перевірки зараз в чудовому стані. І коли "хтось" перевіряв то коли вискочили параметри лінії та мої координат (логін, адреса, піб), то я тільки встиг побачити свій логін, і інжєнєр швидко сховав те вікно. Перемкнув на якийсь сайт, де було повідомлення про помилку у майСКЛ..., і почав втірать мені, що тіпа в них сервери перезагружаються тому зараз лінію неможна перевірити.

---
Ото тільки щось таке, так зразу я тільки до начальника і на город: буду "сообщать о террорістічєскіх деяніях", шо виражаються у відключенні мене від тирнету.
---
ну а шо дєлать?, га?
« Змінено: 2014-05-18 00:31:25 від idontremember »

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #11 : 2014-05-28 08:39:04 »
Off-topic:
я швидше зміню на волю ніж вони переведуть мене на dhcp
Ха! накаркав, мені запропонували 100 мбіт на 3 місяці на халяву, вчора підключили. На днях піду писати заяву на відключення ОГО...
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #12 : 2014-05-28 11:29:36 »
ну а шо дєлать?, га?


чарівні слова - заява на перерахунок за не в повній мірі отримані послуги

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #13 : 2014-05-28 12:40:52 »
ну а шо дєлать?, га?


чарівні слова - заява на перерахунок за не в повній мірі отримані послуги

і шо відшкодують 10 грн за 3 дні? ) якби вони за місяць компенсували то ше ватрує тим займатись.
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #14 : 2014-05-28 13:56:08 »
Не знаю - не знаю нам вони поміняли лінію, правда ми жалілись аж в Київ - центральну філію, то може їм наганяя й дали.

Окрім того якщо це з вини однієї людини - то...

Та й звучить краще ніж про тероризм. ІМХО звісно.
« Змінено: 2014-05-28 14:12:15 від djalin »