Автор Гілка: Ось вам, панове, відповідь на нашого листа :(  (Прочитано 9722 раз)

Відсутній PAL

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 317
  • Карма: +0/-0
  • Just linux admin
Ось вам, панове, відповідь на нашого листа   >:(

Цитується мовою оригіналу (російська)


Цитата
Билл Гейтс займется украинскими инвестициями

В обновленный Указом Президента Виктора Ющенко состав консультативного совета по инвестициям включен глава Microsoft Билл Гейтс. Количество представителей власти в составе совета увеличено с 5 до 10, представителей инвесторов - сокращено с 28 до 13.

В состав совета вошли, в частности, Виктор Ющенко (председатель), Государственный секретарь Украины Александр Зинченко, первый вице-премьер-министр Анатолий Кинах, спикер Верховной Рады Владимир Литвин (по согласию), министр финансов Виктор Пинзенык, вице-премьер-министр Олег Рыбачук, заместитель Госсекретаря Борис Соболев, председатель Нацбанка Владимир Стельмах (по согласию), министр экономики и по вопросам евроинтеграции Сергей Терехин, премьер- министр Юлия Тимошенко.

В совет также вошли председатель правления корпорации Microsoft Билл Гейтс (по согласию), президент рейтингового агентства Moody's Раймонд Мак Дениал (по согласию), президент Американской торговой палаты в Украине Хорхе Зукоски (по согласию), вице-президент Всемирного банка по региону Европы и Центральной Азии Шигео Катцу (по согласию), президент Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) Жан Лемьер (по согласию).

Кроме того, в консультативный совет включены председатель правления ЗАО "Крафт Фудз Украина" Джорж Кристофер Логуш (по согласию), президент Европейской бизнес-ассоциации Бйорн Маркштедт (по согласию), председатель компании Ernst&Young Global Пол Остлинг (по согласию), делегат немецкой экономики в Украине Карин Рау (по согласию), президент компании "Каргилл Европа" Дейв Роджерс (по согласию), председатель Barclay's Capital Ханс-Йорг Рудлоф (по согласию), президент инвестиционного банка "ТРАСТ" Илья Юров (по согласию), президент и главный исполнительный директор фонда WesternNISEnterpriseFund Натали Энн Яресько (по согласию), сообщает Корреспондент.

http://ham.com.ua/node/711

« Змінено: 2005-04-18 12:12:13 від lvm »

Praporshic

  • Гість
А що то ща рада з інвестиційних питань? Це ще нічого не значить, бо то інвестиції а не розподілення державних коштів. Хоча все-одно неприємно.
Взагалі, наш лист має де-які позитивні моменти, але про них мало кажуть. До мене звернулися з проханням допомогти з реалізацією програми з виходу на ринок ПЗ з власним продуктом на базі ВПЗ.

Відсутній PAL

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 317
  • Карма: +0/-0
  • Just linux admin
Розподіл інвестицій - досить близько до розподілу державних коштів :(
А те, що ця рада буде мати вирішальне слово - сумнівів не має.

Тобто, наприклад, пріорітетні інвестіціі у сфері ІТ підуть підприємствам, що орієнтуються на продукти MS, тобто гроші вирушають назад до кишені дядька Білла.

Як у анекдоті про позику та сокиру - "ні грошей, ні сокири, та ще й карбованця винен"





Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Шкода мені України, не повезло нам з владою м'яко кажучи...  :'(

А що там з Юлею Володимирівною Ви передали їй копію листа з пояснюючою запискою?
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній balu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 19
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Ось вам, панове, відповідь на нашого листа   >:(

Цитується мовою оригіналу (російська)

====
Билл Гейтс займется украинскими инвестициями

Тепер і до патентів на ПЗ недалеко. :(
Нічого лишньго

Відсутній dj_maxx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?

Тепер і до патентів на ПЗ недалеко. :(
Та які в дідька патенти? Їх ще навіть Євросоюз не прийняв (і, сподіваюсь, ніколи не прийме). І буде Біллі смоктати по повній. Його вже на мільярд взули за монополію :)
Доречі, чомусь усі мовчать скільки патентів порушує сама вінда??
« Змінено: 2005-04-18 14:18:31 від dj_maxx »

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Перша офіційна відповідь теж вже з`явилася - з Міністерства освіти і науки мені яко підписанту прийшов лист. Ось, дивіться тут
http://varianty.org.ua/backward%20letter.jpg

або тут

http://varianty.8k.com/backward%20letter.jpg

Пізніше треба якось оформити і додати коментарі. Думаю, треба зв`язуватися з цими гавриками, бо лист дуже неконкретний, і що вони там мали на увазі за "специфікацію", дуже хотілося б знати. І ще хотілося б побачити нарешті letter.osdn.org.ua; туди можна було б перенести форум.

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
А може це влада показала нам нарешті своє лице?
Тоді і плітки про проамериканську спрямованість нашого Президента  може небезпідставні?
Як Ви гадаєте?

Відсутній nickat

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 587
  • Карма: +0/-0
  • Debian user
Перша офіційна відповідь теж вже з`явилася

Це не відповідь, а якась відписка...
Я ще не бачив навчального закладу, де у комп'ютерному класі використовують GNU/Linux.

Пізніше треба якось оформити і додати коментарі.

Що ти маєшь на увазі під оформити?
Best regards,
nickat

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
А може це влада показала нам нарешті своє лице?
Тоді і плітки про проамериканську спрямованість нашого Президента  може небезпідставні?
Як Ви гадаєте?

Та він їм вдячний своїм президентством (революціями) і тепер відробляє вкладені в його "кампанію" ресурси!

PS: тут нам залишається тільки надіятись що:
1. десь в глибині серця президента прокинеться патріот Української нації і він пошукає "інтереси України в галузі ІТ".
2. за політ репресії його знімуть (мало ймовірно)...
3. за 5 років виберемо патріота, який буде відстоювати інтереси України (от тільки люди в Україні за ці 5 років при такій владі зміняться не в кращу сторону  :'( )
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Перша офіційна відповідь теж вже з`явилася - з Міністерства освіти і науки мені яко підписанту прийшов лист.
Цитата
... з 2004 року операційну систему Linux включено до специфікації і разом з комп'ютерною технікою, що поставляється в навчальні заклади, поставляються дві операційні системи ОС компанії Майкрософт та ОС Linux. При вивченні предмета інформатики передбачено знайомство з декількома ОС, тому в складі комп'ютерного класу поставляються дві ОС...

Це добре! Чим більше діти будуть знати тим краще для них і їх держави!
 
Нам потрібно подумати:

1. як проконтролювати вище сказане?

2. чи був якийсь наказ міносвіти про поставку компів з двома ОС, якщо так, то хто контролює його виконання?

3. у школи в які компи поставили з однією ОС (не Linux ;) )  доставити Linux наприклад Mandrake 10.3 (чи як він там тепер називається), або інший який кому до вподоби ;)...

4. подумати про створення нашого GPL дистра на базі Gentoo or Debian (без образ, просто portage та apt дуже сильні менеджери пакетів) та перелік програм що туди увійдуть (max 700Mb), який і будемо надавати освіті.
PS: ОС компанії Майкрософт в нашому дистрі пустимо через емулятор ;D

В іншій гілці прозвучала думка звернення до антимонопольного комітету, враховуючи їх успіхи в боротьбі за зниження тарифів з WU та минулорічні справи з монополією Майкрософт в судах ЄС, пропоную підтримати! Ми тут нічого не втратимо крім того дамо "заробити" нашому антимонопольному комітету... ;) , а якщо не "зароблять", то може бюджет України поповниться пару сотнями мільйонів зелених за недобросовісну конкуренцію?!
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Іван Тегза

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Доброго дня усім. Хочу поділитись деякими думками.
Звичайно дуже добре, що ми написали листа., але...
По перше, чиновники високого рангу, як президент чи премєр мають достатньо клопоту і без нас, а тому цими речами завжди будуть займатись нижчі за рангом чиновники. Все, на що можна було б сподіватись, це щоб президент дав доручення чи вказівку розібратись з цим питанням. А чи багато чиновників взагалі чули щось про Linux і т.д.? Для більшості з них компютер асоціюється з MS Word, вони поняття зеленого не мають про інформаційні технології, тому вони просто відмахнуться від цієї проблеми. І так переважна більшість людей: зайдіть на будь-яку фірму, яка продає компютери - яку ОС вони ставлять? Яка навчальна програма в середній школі? - вивчення MS DOS, Norton Commander, MS Windows, Word... І не тільки в середній школі. На жаль дуже мало, крім спеціалістів, взагалі чули про linux.  Тому  ми повинні постійно піднімати це питання ВСІМА доступними засобами, не тільки звертатись до уряду, хоча і це потрібно. Якщо хочете -  рекламувати Linux та програми з відкритим кодом. Як казав Ніцше - "не заперечувати, а стверджувати". Де тільки можливо, потрібно ставити свій улюблений дистрибутив - в своїй рідній школі, в університеті, сусіду і т.д. Нема кращої реклами, ніж дати комусь можливість самому пересвідчитись в усіх можливостях Linux.
Найбільша проблема лежить саме в освіті, адже в школі починають вчити компютер. Якщо в середній школі та університетах будуть вивчати Linux (чи ін. *nix) , то за декілька років можна перевести більше половини ПК на ці системи. Людині, яка вперше сіла за компютер, абсолютно однаково, що вивчати, набагато важче потім переходити на іншу систему.
Що потрібно в першу чергу?
1. Друкована україномовна література - підручники, посібники, інструкціїї, та ж шкільна програма з інформатики, орієнтована на linux, все що завгодно. Вчитель в глибинці повинен мати з чого сам навчитись і розібратись. Тому треба братись за справу: всі хто знає свою справу і вміє складати речення, писати і друкуватись. Вибрати одну ближчу до себе темуі ... Зрештою на цьому можливо і щось заробити ? Не всі мають доступ до Інтернет і можливість розбиратись з тими небагатьма електронними посібниками, тим більше розпорошеними по форумах і т.д.
2. Потрібно мати свій Український дистрибутив, можливо один варіант для школи, один для університетів, зібрати там все саме необхідне. Він повинен бути невеликий, українізований. Наприклад, для університетів включити всі наукові програми, які можуть використовуватись в навчальній та науковій роботі. Потрібно переконувати людей (в першу чергу викладачів, студентів), що наприклад
R-статистику чи LaTeX вони вивчать один раз, і зможуть користуватись ними на будь-якій платформі, на відміну він тих же платних програм під вінду...
Випускники, які полюблять Linux, вже ніколи не захочуть на виробництві користуватись віндою, одне покоління потягне за собою інше...
Французьке міністерство освіти перейшло на Mandrake, але щоб наше міністерство взяло за основу Linux, щонайменше потрібно, щоб був простий, зручний і надійний український дистрибутив, в якому зможуть без особливих зусиль працювати і вчитель-історик і домогосподарка.  
3. Потрібно більше україномовних сайтів по програмах з відкритим кодом, можливо дещо спеціалізованих. І потрібні різні статті в першу чергу для початківців, аж до того, де будуть такі пояснення як "LaTeX це....", "Emacs - це такий текстовий редактор....". Потрібно ПОПУЛЯРИЗУВАТИ програми з відкритим кодом всіма доступними засобами.
4. Дуже було б добре видавати друкований компютерний журнал, орієнтований на OpenSource, але щоб в ньому було що почитати і початківцю, і школяру і досвіченій людині. Звичайно для цього потрібні немалі гроші. Але... треба думати. Якщо я не помиляюсь, десь рік чи два тому тут на форумі йшла мова про те, що Американське наукове товариство (можливо трохи інша назва) імені Т.Г.Шевченка готове частково спонсорувати проекти по українізації програм з відкритим кодом і боротися з монополізацією Майкрософт. Можна було б їх залучити. Тут в першу чергу потрібна організація роботи, а кошти я думаю знайдуться, тим бульше, що
такі видання не безплатні, і хоча б частково, такий проект окупиться.
5. Тим одним листом справа не закінчилась. Потрібно виходити на ЗМІ, створювати інформаційні приводи, давати про знати про себе
Але в першу чергу, давайте робити те, що більш реальне і що залежить в першу чергу тільки від нас.
Зараз я особисто взявся перекладати документацію по R-статистиці. Хтось може взяти те, з чим він добре знається і треба доводити до друку.



Люби, учись, мовчи, прощай і шлях продовжуй.

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
  З огляду на дописи змушений ще раз нагадати: в школах Львівщини з 2001р. класи поставляються з Linux,  є у нас і курси з вивченням ОС  Linux.
      Вже в багатьох приватних структурах користуються теж не вікнами.
(серед них і досить чималі підприємства - н/п "Менс")
  На мою думку, необхідно систематизувати такі дані і, на підставі аналізу, пропагувати вільні системи з конкретними прикладами їх використання.
« Змінено: 2005-04-19 23:36:25 від Andrij »

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо

Це не відповідь, а якась відписка...
Я ще не бачив навчального закладу, де у комп'ютерному класі використовують GNU/Linux.

Що ти маєшь на увазі під оформити?

"маєш" (без ь). Мені не подобається одна неграмотність в листі і дратує самопальний герб, який не відповідає кресленням. Я б це прокоментував (чекайте, тільки руки дійдуть...).

Ну, і треба, звичайно, виясняти, наскільки це відписка, і наскільки можна співпрацювати з міністерством. Для цього потрібні якісь організаційні рамки. Думаю звернутися до них у відповідь на цю їхню відповідь від імені громадської організації, в яку входжу: звернення від імені громади видається не вельми вдалим як для пропозиції розпочати *постійний* діалог (а я думаю, зараз потрібно саме це), адже що таке громадські організації, чиновники розуміють, а як можна співпрацювати з неоформленою спільнотою - це може бути для них неясним і сумнівним (і справедливо). Єдине, якщо при міністерстві є громадська рада (повинна бути), можна буде подбати про входження туди зацікавлених і не занадто завантажених роботою представників нашої спільноти.

Ще краще буде звернутися одразу від кількох громадських організацій. У кого є такий "дах" - пишіть в letter@lists.osdn.org.ua, там обговоримо.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Розподіл інвестицій - досить близько до розподілу державних коштів :(
А те, що ця рада буде мати вирішальне слово - сумнівів не має.

Тобто, наприклад, пріорітетні інвестіціі у сфері ІТ підуть підприємствам, що орієнтуються на продукти MS, тобто гроші вирушають назад до кишені дядька Білла.

Як у анекдоті про позику та сокиру - "ні грошей, ні сокири, та ще й карбованця винен"

Нічого нашої піратської вінди і на Америку і на Європу хватить :) Будемо постачальниками "дешевих" програм в світі  ;D