Автор Гілка: Фідель Кастро також прихильник відкритого ПЗ  (Прочитано 981 раз)

Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
Кубинський уряд оголосив про свої наміри відмовитися від використання ОС Windows у державних установах, і повністю замінити її відкритим Лінуксом.

Міністр інформаційних технологій Куби - Роберто дель Пуерто (Roberto del Puerto) сказав, що лінукс вже успішно використовуються на 1500 комп'ютерах, які належать державним установам Куби, і вони мають намір відмовитися від використання вікон та іншого закритого ПЗ взагалі !!!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Бородаті, як завжди, рулять -- Столман, Кастро, Маркс, Енґельс... :)))))

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
......... лінукс вже успішно використовуються на 1500 комп'ютерах, які належать державним установам Куби, ......

Ну тут навіть Україна думаю попереду. цікаво скільки в партизан комп'ютерів всього? ;D Краще б пан міністр в процентах сказав. А так кубинці молодці, вірною дорогою ідуть!!!

Я хотів би ще раз наголосити на світову тенденцію: всі країни, які вибрали свій власний суверенний шлях розвитку, піклуючись про свою інформаційну безпеку, поспішно переходять на ВПЗ, а в тих країнах де втратили інформаційний суверенітет, "головним світовим партнером" всяко насаджується офтопік!
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Бородаті, як завжди, рулять -- Столман, Кастро, Маркс, Енґельс... :)))))

Рулити потрібно завжди самим, а то часто деякі бородаті рулять не в ту сторону...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
Ну тут навіть Україна думаю попереду.
Сумніваюся, але, як ви вже підмітили, число має бути у відсотках, тобто у співвідношенні кількості пк, на яких стоїть лінукс до їх загальної кількості. А його Куба планує зробити 100%!!!