Автор Гілка: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux  (Прочитано 1072 раз)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Незабаром планується випуск нового дистра MyLinux 4. Розробники пропонують визначити голосуванням віконний менеджер, який більше до вподоби користувачам (хоча не факт що це якось вплине на політику компанії). підтримати улюблений віконний менеджер можна тут:

http://mylinux.ua/forum/viewtopic.php?t=25

МИ

  • Гість
Re: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux
« Відповідей #1 : 2005-05-31 21:30:35 »
Хочу зазначити, що КДЕ та Гном -- це графічні стільничні середовища, а не просто "віконні менеджери".

Відсутній politruk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • BSD user
Re: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux
« Відповідей #2 : 2005-06-01 11:11:35 »
А не зареєстрованим користувачам там голосувати не можна?
FreeBSD 6.0

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux
« Відповідей #3 : 2005-06-01 13:38:24 »
якщо дуже хочеться проголосувати - можна і зареєструватись.. хоча спрівробітники МЛ поки не виявили дружніх намірів у плані змінити основну стільницю на КДЕ, якщо такою буде воля народу :))

Відсутній mvd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux
« Відповідей #4 : 2005-06-04 14:52:19 »
якщо дуже хочеться проголосувати - можна і зареєструватись.. хоча спрівробітники МЛ поки не виявили дружніх намірів у плані змінити основну стільницю на КДЕ, якщо такою буде воля народу :))
Хтось пояснить, що таке "основна стільниця"? Кожен сам собі обирає зручніше для нього середовище, мені здаєтсья це найкращий варіант.

Андрій Боровий

  • Гість
Re: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux
« Відповідей #5 : 2005-06-04 17:47:28 »
Ну це мабуть та стільниця, на підтримку якої розробники витрачають найбільше часу ;)
Тобто наймарудніша справа, щоб під нею усе працювало супер... Загалом найбільша проблема для звичайного користувача на кшалт, а чого, коли я в Midnight'і клацаю на офісівський файл - він не відкривається :)
(Це я кщо я правильно зрозумів, про що йдеться мова)

Відсутній mvd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: KDE чи Gnome? - опитування на сайті MyLinux
« Відповідей #6 : 2005-06-05 11:33:42 »
Ну це мабуть та стільниця, на підтримку якої розробники витрачають найбільше часу ;)
Тобто наймарудніша справа, щоб під нею усе працювало супер... Загалом найбільша проблема для звичайного користувача на кшалт, а чого, коли я в Midnight'і клацаю на офісівський файл - він не відкривається :)
(Це я кщо я правильно зрозумів, про що йдеться мова)
Тоді усі стільниці мають бути основними :)
Чи я не правий?