Автор Гілка: питання по php sql і всяко різно  (Прочитано 21353 раз)

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: питання по php sql і всяко різно
« Відповідей #30 : 2015-06-11 12:51:43 »
Або
SELECT (SELECT count(frst) FROM frends WHERE frst = 2) as two, (SELECT count(frst) FROM frends WHERE frst = 8) as eight
Давно не писав на sql але, думаю, якось так.

Присутній ysenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +1/-0
  • Python developer
Re: питання по php sql і всяко різно
« Відповідей #31 : 2015-06-22 15:48:42 »
Не воно. Потрібно щоб один запит вертав (в наведеому прикладі!) кількість вісімок і кількість двійок. Ну то нічого страшного можна зробти union. То буде якби то не один запит, але впринципы один. Тобто одне зваернення до бд.

ось так:
mysql> SELECT count(frst) FROM frends WHERE frst=2 union select count(frst) FROM frends WHERE frst=8;
+-------------+
| count(frst) |
+-------------+
|           1 |
|     1178095 |
+-------------+
2 rows in set (1.48 sec)

mysql>

Всерівно буде 2 запити. Краще group by:

SELECT frst, count(1) FROM frends WHERE frst IN (2, 8) group by frst;
import antigravity

idontremember

  • Гість
Re: питання по php sql і всяко різно
« Відповідей #32 : 2015-06-24 19:31:29 »
Цитата
Всерівно буде 2 запити. Краще group by:

SELECT frst, count(1) FROM frends WHERE frst IN (2, 8) group by frst;

Все зрозумів, в тому числі і про IN (2, 8), але чому ви вказали count(1)? Конкретніше - що значить 1 в дужках? Мені потрібно вчити секюел...

Те саме видає:
mysql> SELECT frst, count(*) FROM frends WHERE frst=2 || frst=8 group by frst;
+------+----------+
| frst | count(*) |
+------+----------+
|    2 |      1 |
|    8 |  1178095 |
+------+----------+
2 rows in set

mysql>

Або ... Давно не писав на sql але, думаю, якось так.

то буде два сабквері.

Шось  я занадто заморочоюсь? Але робити як небудь нехочу.

А то віюа шось постійно то шукають розробників, то спонсорів, то власників...


« Змінено: 2015-06-24 20:01:21 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: питання по php sql і всяко різно
« Відповідей #33 : 2015-06-24 20:16:11 »
Цитата
Як відслідкувати користувача що залогінився на сайт? Пояснюю детальніше: При вході на сайт в бд пишеться "користувач на сайті" - тобто встановлюється значення змінної в 1. При правильному виході (ПРИ НАТИСКАННІ ПОСИЛАННЯ ВИХІД) в бд пишеться 0 - користув не на сайті.

Дуже просто. Додаэте поле LastActionTime. І вибираєте лише тих користувачів, в яких воно не раныше 1-5(чи скільки вважаєте потрібним)хв. При кожному запиті оновлюєте його.
Та не так воно і просто, як здалось. Ось наприклад користувач залип на якусь картинку і роздивляється її 1 годину... або НЕ НАТИСНУВШИ Вийти, відійшов в туалет, вирішив сходити в магазин... (шось з мене творчєство не туди пре - КОРИСТУВАЧ НЕ НАТИСНУВ ВИЙТИ І ЗАЛИШИВСЯ НІБИ-ТО ОН-ЛАЙН, А ПОТІМ ВЗАГАЛІ ЗАКРИВ БРАУЗЕР... або перебуваючи на сайті, роздивляється одну годину якийсь малюнок) і що?

  :( Чогось тут не вистачає... У вккатахті мабуть (більш всього) скрипти перводично запускаються і відсилають(?) на сервер(?) стан користувача. Якщо протягом деякого часу від користувача "нема новостєй" значить він уже не он-лайн.(?)

запитаю я в гуголя.
« Змінено: 2015-06-24 20:21:16 від idontremember »