Автор Гілка: Як змінити чутливість миші Steel Series Kinzu  (Прочитано 2346 раз)

keithfay

  • Гість
Вітаю, форумчани!
Я встановив собі на стару машину (Celeron 2.26 GHz) Debian і залишився задоволеним. Хоч після встановлення і були певні проблеми, але вони зовсім не значні, із Fedor-ою мав набагато більше.
Я хотів встановити прискорення для своєї миші 0 і чутливість меншими, зайшов в налаштування і почав рухати повзунки, проте змінювалось лише прискорення, чутливість миші не змінювалась. Потім я погуглив трохи і знайшов таку тему: http://www.debianhelp.co.uk/mousespeed.htm
Зробив все, як вказано в help-і програми
   To set mouse acceleration and threshold:
       m [acc_mult[/acc_div] [thr]]    m default
Команда xset m 10/1 1 призводить до того, що з’являється прискорення
xset m 10/1 100 - нічого не змінює після попередньої команди
Мишка у мене проблемна: http://replace.org.ua/topic/535/
Однак, на самій мишці є клавіша перемикання dpi, і натискаючи на нього швидкість курсору змінюється.
Тож, власне, суть мого питання. Чи можна іще якимось чином спробувати змінити чутливість мишки, і що взагалі можна із цим поробити, окрім того, що змиритись :)

« Змінено: 2014-01-23 16:34:14 від keithfay »

keithfay

  • Гість
Ось тут: http://linuxreviews.org/howtos/xfree/mouse_speed_in_x/ знайшов, що за допомогою утиліти, про яку я написав вище можна змінити тільки прискорення, а швидкість змінюється в інший спосіб, однак я не можу знайти файл XFree86/X.org
root@Zensor-A:/# find / -name *XFree*
/usr/share/man/man3/X11::Protocol::Ext::XFree86_Misc.3pm.gz
/usr/share/perl5/X11/Protocol/Ext/XFree86_Misc.pm

Що робити?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Потрібно редагувати файл /etc/X11/xorg.conf. Але одна проблема: скоріш за все просто додати тільки налаштування для мишки не вийде (X не запуститься) і потрібно буде створювати повний конфігураційний файл. Зробити це можна командою X -configure від імені користувача root і без запущених Х. Команда створить файл з налаштуваннями не то в поточному каталозі не то в /etc/X11/.  Якщо в поточному каталозі, то тоді просто скопіюєте його в /etc/X11/. Файл має називатися xorg.conf. Але, здається, з якоїсь версії відмовилися від підтримки /etc/X11/xorg.conf і все тепер треба робити в каталозі /etc/X11/xorg.conf.d в окремих файлах. Про ці файли (і не тільки) почитайте тут, тут і тут. Останнє посилання з дебіанівського сайту.
« Змінено: 2014-01-23 21:28:32 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
що взагалі можна із цим поробити, окрім того, що змиритись :)
спробуйте погратися з xinput — та відпишіть, чи працює.

«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams

keithfay

  • Гість
що взагалі можна із цим поробити, окрім того, що змиритись :)
спробуйте погратися з xinput ...

Дуже дякую за відповідь!
На жаль, ці налаштування не допомагають. Тішить те, що програма правильно визначила мою мишу, ось вивід:
root@Zensor-A:/usr/local/bin# xinput
⎡ Virtual core pointer                          id=2      [master pointer  (3)]
⎜   ↳ Virtual core XTEST pointer                    id=4      [slave  pointer  (2)]
⎜   ↳ Razer Razer Lycosa                            id=9      [slave  pointer  (2)]
⎜   ↳ SteelSeries Kinzu                             id=8      [slave  pointer  (2)]
⎣ Virtual core keyboard                         id=3      [master keyboard (2)]
    ↳ Virtual core XTEST keyboard                   id=5      [slave  keyboard (3)]
    ↳ Power Button                                  id=6      [slave  keyboard (3)]
    ↳ Power Button                                  id=7      [slave  keyboard (3)]
    ↳ Razer Razer Lycosa                            id=10      [slave  keyboard (3)]
Однак встановлення таких налаштувань:
yaroslav@Zensor-A:~$ xinput --get-feedbacks 8
1 feedback class
PtrFeedbackClass id=0
      accelNum is 1
      accelDenom is 1
      threshold is 10
Встановлює мінімальну чутливість, яка є зависокою для мене (хоча не надто, я уже звик), але тим не менш хотілося б якимось чином керувати безпосередньо чутливістю, а не прискоренням.
Якщо я правильно розумію всю процедуру, але можу помилятись :)