Автор Гілка: Посилання на програму  (Прочитано 1182 раз)

keithfay

  • Гість
Привіт!
Маю систему Debian 3.2.57 x86_64. Встановив Firefox в папку /otp/. Після цього встановив NetBeans, apache, php. Як запускаєш PHP-проект із NetBeans - запускається Firefox і в нього передається посилання, воно відкривається або в новому вікні (якщо Firefox не запущений) або в новій вкладці (якщо запущений).
Потім я зрозумів, що папка /otp/ не призначена для софту і переніс папку firefox із /otp/ в /opt/, після цього при запусканні проекту вікдривається завжди пусте вікно, навіть якщо броузер уже відкритий, без посилання.
Я думаю, що я порушив якісь посилання (щось на кшталт змінних середовища в windows). Але я зовсім не знаю де в linux вони знаходяться і куди копати.
Можете, будь ласка, підказати?

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Посилання на програму
« Відповідей #1 : 2014-06-10 21:25:02 »
Є питання — а нащо взагалі встановлювати firefox? Він дуже сильно відрізняється від iceweasel? (хоча якщо у stable, то таки відрізняється :)

Я не дуже у прив’язках програм до типів файлів розбираюся, але підозрюю, що це сильно залежить від DE що ви використовуєте — скоріше за все це варто шукати десь у прихованих файлах домівки. Гугль підказує, що можна подивитися у ~/.local/share/applications
« Змінено: 2014-06-10 21:25:20 від ISBear »

keithfay

  • Гість
Re: Посилання на програму
« Відповідей #2 : 2014-06-11 10:01:48 »
Firefox  при запуску перевіряє чи він є стандартним броузером. Я просто завантажив нову версію, видалив стару папку і скопіював нову, запустив firefox, і відповів так на питання "Чи зробити це броузер типовим", і він автоматично виправив посилання :)
З приводу IceWeasel. Я звик дуже до Fiefox-овського логотипу, коли користувався віндою, тому мені вогненний лис рідніше, за льодяну ласку :)