Автор Гілка: Налаштування інтернет-з'єднання в Ubuntu  (Прочитано 8945 раз)

Відсутній mister71

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Шановна громадо! Пробую приєднатися до симпатиків лінуксу. Не можу налаштувати з'єднання з інетом. Допоможіть порадою! Про себе Ubuntu Feisty Fawn (gnome).
« Змінено: 2007-09-24 20:06:19 від Cthulhu »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
По-перше, надалі оформляйте повідомлення належним чином.

По-друге, надавайте максимум інформації про проблему. "В мене не працює інтернет" - не пояснення. Яке у вас з'єднання? Що ви робили, що він запрацював? Не якому етапі виникає помилка?
« Змінено: 2007-09-24 20:06:52 від Cthulhu »

Відсутній mister71

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
під час завантаження ubuntu через хвилину на столі з"являється напис "зараз ви під"єднані до дротової мережі " підключення по локальній мережі. у віндовз в папці мережевих підключень два записи :"  лвс или високоскоростной интернет -подключение по локальной сети " та "високоскоростное -минипорт wan (ppp0e)"  
проблема в тім ,що ніде не можу знайти  подібних параметрів.

M:* згідно пункту 3. Я вас, здається, попередив.
« Змінено: 2007-09-24 20:40:16 від Cthulhu »

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Е-е-е..., mister71

ну, вже краще, але всеодно не дуже зрозуміло ;).

По перше - ми говорим про Убунку, так?  При чому тут віндовз-папка мережевих підключень?
Ти (Ви) хочеш налаштувати мережу між двома компами, один з яких лінукс а інший - віндовс?

Правильно поставлене запитання містить як правило половину відповіді  ;)
Розкажіть в деталях шо ви там намагаєтесь зробити і шо вас конфузить, тоді може й зможем шось толкове порадити...

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
по-друге - зовсім НЕМА ПРОТРЕБИ ТАК КРИЧАТИ   ;)
розслабтесь і говоріть спокійно 8-)
« Змінено: 2007-09-24 20:36:23 від anatolijd »

Відсутній mister71

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
система Ubuntu встановлена на окремий хард. як додаткова (для ознайомлення) папка Віндовз була наведена для аналогії і щоб пояснити тип підключення до Інтернета .Підключення по локальній мережі до провайдера .В Ubuntu  робив наступне : Система-Администрирование-Сеть-Сетевие настройки    ; відчинилося "Сетевие настройки" в них " Проводное подключение(адрес dhcp)- включено ;Соединение по модему(етот сетевой интерфейс не настроен) ?   А навіщо його
підключати ?   Тепер  в іншому меню Переход-Сеть -    видно як коли  два -три компютера?Але не видно компютера провайдера  його у нас кличуть"ГРОЗА"? Що далі? Провайдер надав логін,пароль  на підключення , адреси поштових серверів та пароль входу в поштову скриньку.Ip -динамічний надається при вході в мережу.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
я так зрозумів, звичайне з'єднання через dhcp + пароль на проксі?
тоді нічого особливого робити не треба, а лише прописати проксі в браузері або System -> Prefernces -> Internet -> NEtwork proxy

ЗІ можете писати, як ви у вінді налаштували інтернет (він точно там працює?), але людською мовою, бо нічого не зрозуміло
« Змінено: 2007-09-24 23:23:49 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній mister71

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
на рахунок "людської мови" ???? Сьогодні замість Убунту встановив Федору (з CHIP DVD №9 за цей рік ) -думав легше пройде підключення ? Та де там - при встановленню  підключення до локальної мережі в автоматичному режимі  підключення не спрацьовує: потрібно вручну вводити ІР та маску  , як тільки ввів параметри - підключення активується . далі не можу просунутися хоч лобом об монітор.У Віндовз підключення створюється через Майстер нових підключень   :
"Свойства обозревателя-Подключения-Добавить-Подключение к сети через високоскоростное соединение-Имя подключения-Автоматическое определение параметров- Настройка удаленного доступа (вводимо логін та пароль ,що дав провайдер)- Готово . Заходимо в папку Мережеві  підключення  та активуємо з"єднання . Все! Як цю процедуру виконати в Лінуксі ?

Відсутній mister71

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Панове ! Вдрячний за допомогу ! пишу з Mozilla Firefox!

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Вдрячний

Це як? ::)

пишу з Mozilla Firefox!

Як мене дуже люблять питати: А Windows яка у Вас? ;D
Linux. The future is open.

Відсутній Anton.Sydorenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Допоможіть, будьте ласкаві. Нія не можу визначитись з проблемою, через яку не працює підключення до мережі інтернет.

В допомозі прочитав, що це може бути пов'язано або тим що використовуеться IPv6 відключив ого використання.

Були підозри що це може бути DNS але не пінгуються адреси а не лише імена.

Ну і здається за замовченням Firewall теж відключений.

Головне, що я бачу внутрішню мережу без проблем, через це можу стверджувати що налаштування вірні.

Praporshic

  • Гість
Вивід команди ip route list або route -n у студію. Бажано додати ip a l (ifconfig -a) та вміст /etc/resolv.conf

Відсутній Anton.Sydorenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
ip route list
10.0.3.0/24 dev eth0  proto kernel  scope link  src 10.0.3.181
169.254.0.0/16 dev eth0  scope link  metric 1000
default via 10.0.3.1 dev eth0  metric 100


route -n
Kernel IP routing table
Destination     Gateway         Genmask         Flags Metric Ref    Use Iface
10.0.3.0        0.0.0.0         255.255.255.0   U     0      0        0 eth0
169.254.0.0     0.0.0.0         255.255.0.0     U     1000   0        0 eth0
0.0.0.0         10.0.3.1        0.0.0.0         UG    100    0        0 eth0


ip a l
1: lo: <LOOPBACK,UP,10000> mtu 16436 qdisc noqueue
    link/loopback 00:00:00:00:00:00 brd 00:00:00:00:00:00
    inet 127.0.0.1/8 scope host lo
2: eth0: <BROADCAST,MULTICAST,UP,10000> mtu 1500 qdisc pfifo_fast qlen 1000
    link/ether 00:11:d8:57:3a:34 brd ff:ff:ff:ff:ff:ff
    inet 10.0.3.181/24 brd 10.0.3.255 scope global eth0

gedit /etc/resolv.conf
domain Resensing

Praporshic

  • Гість
Судячи з цього, налаштування мережі вірні, за виключенням DNS. Тому проблема десь на стороні маршрутизатора (10.0.3.1). Перевірте, чи можете до нього достукатись (ping 10.0.3.1). Якщо ні, а до інших можете - шпиняйте адміністратора мережі.
Також можете спробувати запустити трасу у зовнішній світ. Наприклад: traceroute 212.40.43.58 - воно покаже де саме проблема.

Відсутній Anton.Sydorenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Справа в тому що я пробував інші внутрішні IP адреси, для яких точно працює маршрутизація та дозволено доступ до інтернет. Наприклад той з якого зараз пишу (звісно на час перевірки відключав цей компютер від мережі)

10.0.3.1 - не видно, як і зовнішні адреси ні через ім'я ні через IP, тому й є підозри що це Firewall, а як його перевірити я нажаль поки що не знаю.

Жбурляти  адміністраторів нема сенсу - перевірено часом. Тому й прошу тут допомоги.