Автор Гілка: як перезібрати rpm під інший дистрибутив?  (Прочитано 2749 раз)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
питання виникло через те, що є бажання встановити openoffice 1.1.2 в перекладі майлінукс, проте нема бажання ставити весь той майлінукс (точніше вже пробував ставити - не сподобалось), а встановити їхні рпм-ки у мій мандрейк не вдається - не виконуються залежності.  Чи можна якось перебудувати ці пакунки (або source rpm, які теж на сайт майлінукса покладені) під свій дистрибутив?

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Можна використати rpm2targz

Це, звичайно, не звільняє від встановлення потрібних бібліотек, якщо їх нема.
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
та ні, воно скаржиться на відсутність якоїсь фігні, redhat menu, гадаю що воно насправді непотрібне.

а все ж має бути якась біда, якою рпм-ки збирають - самі ж виробники дистрибутивів якось це роблять?

Відсутній Rakot

  • Новачок
  • *
  • дописів: 44
  • Карма: +0/-0
По перше український лінакс не гірший від мандрейка і інших, по-перше добре українізація, по-друге можливість оновлення із ftp-сайта, по-третє програми стабільніше працюють, наприклад мультимедіа. Хоча в КДЕ трохи є гальма в іграх і зберігачах екрану. Но це прогнозовано тому, що компанія поставила більше на Гном. Но я думаю що з часом це буде гарна система, це всього навсього другий дистрюбюктив
Suse 10.0 OSS

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
це вже флейм починається, але поясню - я не є фанатом мандрейка, проте наразі, НМД, він на голову вищий за глюкавий майлінукс (де там ті оновлення через фтп ще будуть), який до того ж нічим від федори не відрізняється. переклад дійсно непоганий, тому й хочу вийняти звідти опен офіс (який до того ж новіший за доступний наразі 1.1).

Відсутній Rakot

  • Новачок
  • *
  • дописів: 44
  • Карма: +0/-0
Оновлення можна робити уже зараз, до речі там вже стоїть опен офіс 1.1.3, якщо не помиляюся. А адреса ftp://mylinux.com.ua/pub/mylinux/linux/updates/3.1/i386/. До речі є і srpm. з яких можна самому перезібрати. А до глюкавості майлінукса 3.1 що такого пока не помічав.
Suse 10.0 OSS

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
то може поясніть - як перезібрати ті српм-ки, або дайте посилання на ртфм.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
то може поясніть - як перезібрати ті српм-ки, або дайте посилання на ртфм.

Якщо хочете поставити RPM-ку для якої є несуттєві залежності, то користуйтеся ключиком --nodeps або --force (у крайньому випадку).

rpm -U --nodeps openoffice-*.i386.rpm

Для перезбирання пакету використовується команда rpmbuild --rebuild:

rpmbuild --rebuild openoffice-*.src.rpm
але OO мабуть не той пакет на якому варто вчитися перезбирати пакети. :-)
[Fedora Linux]

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
дуже дякую за відповідь по темі запитання :)
якщо вийде щось цікаве - розповім.