Автор Гілка: Debian Lenny  (Прочитано 32203 раз)

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Debian Lenny
« Відповідей #120 : 2009-02-13 16:33:08 »
І шо ви таки думаєте? Нам таки світить завтра побачити вихід Lenny?  :)

Etch вийшов першого квітня, lenny планують випустити на день закоханих. Схоже на те, що якщо пролетимо завтра доведеться чекати до міжнародного жіночого дня  ;)
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #121 : 2009-02-13 19:34:23 »
Боюсь, що Debian Release Team не в курсі про таке сугубо соціалістичне свято і "дотягне" з випуском до чергового першого квітня. Так що давайте все ж надіятись, що Ленні ми побачимо завтра :)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Debian Lenny
« Відповідей #122 : 2009-02-14 07:46:49 »
7:46
www.debian.org - мовчить про lenny.
В репозиторіях тихо.
Чекаємо...

9:22 - перші рухи в репозиторіях. Чи це Ленні? Чекаємо...
« Змінено: 2009-02-14 09:25:50 від AndyBorovy »
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній prinf

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 119
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #123 : 2009-02-20 15:59:48 »
Підскажіть, будь ласка, яку програму я можу використовувати на своїй системі (debian lenny + kde 4,2) для моніторингу трафіку ppp0.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Debian Lenny
« Відповідей #124 : 2009-02-20 20:29:10 »
Підскажіть, будь ласка, яку програму я можу використовувати на своїй системі (debian lenny + kde 4,2) для моніторингу трафіку ppp0.
KPPP?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #125 : 2009-02-20 22:38:23 »
Підскажіть, будь ласка, яку програму я можу використовувати на своїй системі (debian lenny + kde 4,2) для моніторингу трафіку ppp0.
iptraf
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній prinf

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 119
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #126 : 2009-02-21 12:27:11 »
Цитата
KPPP?
Підчас запуску КРРР бачу помилку
Цитата
У вас не вистачає прав для запуску
/usr/sbin/pppd
Будь ласка, перевірте, що власником kppp є root та біт SUID встановлено.
Пробував міняти власника /usr/sbin/pppd (chown) та права цього файлу (chmod) але результату це не принесло.

Цитата
iptraf
Ця програма для мене не підходить, хоча зі своїм завданням справляється добре. Мені б таку, щоб в треї висіла, а ще краще б знайти плазмоїд на робочий стіл.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #127 : 2009-02-21 12:59:01 »
Пробував міняти власника /usr/sbin/pppd (chown) та права цього файлу (chmod) але результату це не принесло.
В мене /usr/sbin/pppd належить групі dip, якій належить і мій юзер, а, також, деяке потрібне файло в /etc. А у вас?
P.S. На робочий стіл можна вивісити щось типу konkey або іншого монітора.
« Змінено: 2009-02-21 13:00:16 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній prinf

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 119
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #128 : 2009-02-23 14:23:50 »
Edit:
В мене /usr/sbin/pppd належить групі dip, якій належить і мій юзер, а, також, деяке потрібне файло в /etc. А у вас?
Дякую за пораду, поміняв групу і зараз kppp запускається без проблем.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #129 : 2009-02-23 15:39:43 »
Дякую за пораду, поміняв групу і зараз kppp запускається без проблем.
Парадокс. В мене самого ця порада на Lenny не спрацювала - юзаю wvdial. Хоча, з переїздом із KDE на xmonad це і краще.
P.S. Ця порада в мене працювала на MOPS Linux 6.0
« Змінено: 2009-02-23 15:40:18 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній prinf

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 119
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #130 : 2009-03-08 21:58:08 »
Цитата
Парадокс. В мене самого ця порада на Lenny не спрацювала - юзаю wvdial. Хоча, з переїздом із KDE на xmonad це і краще.
P.S. Ця порада в мене працювала на MOPS Linux 6.0
Можливо я ще дещо робив, але KPPP зараз запускається без помилок і попереджень. Але всерівно цією програмою не користуюсь, бо при спробі додати номер телефону в рахунку КРРР весь час аналізатор крахів показує:
Цитата
The application KPPP (kppp) crashed and caused the signal 11 (SIGSEGV).
:)

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Debian Lenny
« Відповідей #131 : 2009-03-09 00:42:42 »
Цитата
Парадокс. В мене самого ця порада на Lenny не спрацювала - юзаю wvdial. Хоча, з переїздом із KDE на xmonad це і краще.
P.S. Ця порада в мене працювала на MOPS Linux 6.0
Можливо я ще дещо робив, але KPPP зараз запускається без помилок і попереджень. Але всерівно цією програмою не користуюсь, бо при спробі додати номер телефону в рахунку КРРР весь час аналізатор крахів показує:
Цитата
The application KPPP (kppp) crashed and caused the signal 11 (SIGSEGV).
:)
Це відома проблема в KDE 4.2. Я поки що залишився на kppp 3.5. Є ще варіант відредагувати вручну файл налаштувань та додати всі необхідні записи - шукайте в ~/.kde4/.... файл kppprc.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Debian Lenny
« Відповідей #132 : 2009-05-18 01:18:32 »
Завдячуючи Олександру Кравчуку, тепер і я зміг нарешті "скуштувати" цей славнозвісний Debian  8-)

Опишу перші враження.

Ну, по-перше звісно ж інталятор. Не в образу буде сказано, але найгірший з усіх мною спробуваних... Заплутаний і незрозумілий інтуїтивно. Відсутність початкових налаштувань обладнання взагалі "вбиває"  :(

Перевірка цілісності носіїв проходить страшенно довго, мабуть тому, що перевіряється контрольна сума кожного файлу, а не образа в цілому (який в тому смисл, незрозуміло  :-/).

Немає чіткого списку розділів для установки завантажувача, від чого мені доводилося перезапускати інталяцію, щоб прочитати заново, як саме позначає система розділи вінта.

Відсутні налаштування самого завантажувача, такі як наприклад час показу завантажувального меню, а встановлював я цей параметр вже потім вручну.

Сама установка триває страшенно довго. Якщо я раніше наводив в якості переваги Лінукса над Вікнами швидкість інталяції, то у випадку з Дебіаном цього аж ніяк не скажеш (на жаль).

Ще я й досі не зміг підключитися до інету  >:( , що взагалі жахливо!!! Бо приміром на SUSE таке підключення налаштовується вже під час інсталяції.

Файл /etc/resolve.conf чомусь названий /etc/resolveconf (без крапки). Я спробував якось його перейменувати й видалив ненароком...  :( Потім почав шукати з якого пакунка б його можна витягнути, але команда apt-file update чомусь не спрацьовує й викидає помилку... Може підкажете, з якого пакунка той файл витягнути? Або поділіться зі мною тим файлом. Бо інет без нього мабуть і не запрацює, а переустановлювати заново систему заради одного файлика щось не хочеться...  :P

Але відмічу й позитивні моменти, що мені сподобалися.

Найбільше мені сподобалося те, що при першому запуску KDE стартує майстер початкового налаштування стільниці. Це без сумніву круто!  :)

Ще система працює досить легко, звук не переклинюється, так як це спостерігається в SUSE.

Позитивним звісно є й те, що вже відразу після установки можна слухати будь-яку музику й переглядати фільми, а не паритися ще з установкою всіляких там кодеків.  :)

Ще позитивним є менеджер установки програм, він працює НАБАГАТО!!! шустріше, ніж в SUSE, що теж є неабияким плюсом!  8-)

Ну і величезний набір програм на дисках, а не в мережі, теж для умов діал-апу неабиякий позитив.

От покищо і всі мої враження. Допоможіть тільки інет налаштувати будь ласка!
openSUSE + KDE

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Debian Lenny
« Відповідей #133 : 2009-05-18 10:16:25 »
Можу помилятися, але мені здається, що чужий файл вам мало допоможе. Цей файл не належить до пакунків — система створює його сама. Вам достатньо просто подивитися на контракт з вашим постачальником послуг і вписати DNS-сервер, який він надає для визначення адрес у інтернеті. А формат файла дуже простий:
Цитата
domain abc.aus.century.com
nameserver 192.9.201.1
nameserver 192.9.201.2
Замість першого рядка впишіть домен (якщо він є), замість 192.... у другому і третьому — сервери постачальника послуг.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Debian Lenny
« Відповідей #134 : 2009-05-18 11:17:11 »
Тільки не resolve.conf, а resolv.conf.
P.S. У мене /etc/resolvconf - то взагалі директорія.