Опитування

Чи потрібно збільшити максимальни розмір аватарів на форумі?

Ні, нехай лишається 65х65
17 (53.1%)
Так (у будь-якому разі), нехай буде 100х100
12 (37.5%)
Так (у будь-якому разі), нехай буде 120х120
3 (9.4%)

Проголосувало: 30

Автор Гілка: Зміна максимального розміру аватарів на форумі.  (Прочитано 3923 раз)

Михайло Даниленко

  • Гість
Власне, можна створити мінімалістський стиль оформлення (і доволі просто - треба тільки знати html та css - можу викласти стандартну тему як шаблон), де не буде показуватися зайвої інформації. ;)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Ні, абсолютно не тому. От коли ви спілкуєтесь з людиною в реалі, то маєте змогу бачити її обличча, зачіску, одяг і т.п., чуєте її голос, інтонацію... В сукупності у вас у свідомості складається певний образ цієї людини, що є унікальним і відрізняється від тисячі інших знайомих.
А псевдонім для чого?
От ви, наприклад, відписались тут під Гостем, то до вас і ставлення як до тимчасової людини, яка пробігала повз.
Мені зареєструватись нафлудити тисячу повідомлення і заходи сюди раз на рік, і це буде моєю ознакою постійності? На щось натякаєте? Це до аватарок явно не має стосунку.
Справа не в тім, щоб когось до чогось примусити, а у тому, щоб дати вибір. Подобається - візьміть собі маленьку аватарку, або взагалі її не беріть. Це чудово характеризуватиме вас як тру-лінуксоїда. Та нехай буде видно, що то ваш вибір, а не обмеження форуму.
Якщо я без аватарки, то я не тру-лінуксоїд? Та й справді навіщо обмежувати форум? Можна взагалі відкрити доступ до форуму для будь-кого, нехай редагує цей форум, а адмін матиме відпочинок. :)

Мені й надалі не зрозуміла корисність цих аватарок, є важлива інформація про себе — підпис, а аватарки навіщо?

P.S. Пробачте за помірне зацікавлення.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Власне, можна створити мінімалістський стиль оформлення (і доволі просто - треба тільки знати html та css - можу викласти стандартну тему як шаблон), де не буде показуватися зайвої інформації. ;)
А для анонімів?=)

Михайло Даниленко

  • Гість
хм... Ну, в принципі, можна зробити параметр командного рядку, щоб вибирати тему тільки тоді анонімам доведеться вивчати скриптування для свого браузера, щоб цей параметр додавався до кожного посилання з лоу.

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Так вимкніть! Ну невже проблема?
Невже я був такий категоричний? ;) Але якщо скажете як - із задоволенням :)

2Михайло: Невже немає вже готових тем для цього?
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
Мені зареєструватись нафлудити тисячу повідомлення і заходи сюди раз на рік, і це буде моєю ознакою постійності? На щось натякаєте? Це до аватарок явно не має стосунку.
Під вашим ніком може написати хто-завгодно, у тому числі я. Реєстрація нічого не значить, а от небажання реєструватися - так. Не натякаю, а констатую. Ви не учасник форуму, а гість. Тож ставлення до вас, як до гостя, не більше не менше. Будете у гостей питати, які вам у хаті шпалери поклеїти?

Цитата
Але якщо скажете як - із задоволенням :)
Залежно від браузеру. У файрфоксі є плагін, в опері - зкоробки. Чи вам заважають виключно аватарки на цьому форумі і тільки у тому випадку, якщо їх розмір збільшити на 25 пікселів на сторону? :)

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Залежно від браузеру. У файрфоксі є плагін, в опері - зкоробки. Чи вам заважають виключно аватарки на цьому форумі і тільки у тому випадку, якщо їх розмір збільшити на 25 пікселів на сторону? :)
Ну це - не відповідь ;) Ви так само можете використати Ctrl+, чи що там у вас, щоб збільшити свою аватарку ;)
Ви ж питали про форум, а не про можливості переглядача.
Хм, я вважав що опитування створюють, щоб була можливість викласти свою думку - що я і зробив. Чим вони мені зазвичай заважають - я теж зазначив.

P.S. Я взагалі-то можу вважати що вигляд цього форуму далек від моїх вподобань, але ж галасувати про це - безглуздо та неввічливо, але якщо є можливість не погіршувати його ще більше, то я намагатимусь її використати.
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
Хм, я вважав що опитування створюють, щоб була можливість викласти свою думку - що я і зробив. Чим вони мені зазвичай заважають - я теж зазначив.
Так, дійсно. Перепрошую.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Під вашим ніком може написати хто-завгодно, у тому числі я. Реєстрація нічого не значить, а от небажання реєструватися - так. Не натякаю, а констатую. Ви не учасник форуму, а гість. Тож ставлення до вас, як до гостя, не більше не менше. Будете у гостей питати, які вам у хаті шпалери поклеїти?
Зареєстрованих користувачі також не питатиму. Не будьте зверхні, гості можуть порадити Вам куди більш слушну думку. Яка гарантія, що зареєстрований користувач не порадить Вам щось на кшталт rm -rf?

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
хм... Ну, в принципі, можна зробити параметр командного рядку, щоб вибирати тему тільки тоді анонімам доведеться вивчати скриптування для свого браузера, щоб цей параметр додавався до кожного посилання з лоу.
Коротше, аноніми переживуть без скриптування=)

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Проголосував проти. Хоча мені байдуже, якого вони розміру. Просто вважаю, що збільшення розміру не приведе до зростання привабливості форуму і т.д. (про це йшлося в оригінальному повідомленні, з якого каша заварилася).
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній jamapag

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo more than a penguin...
Я б ще додав ліміт на вагу аватари. От, наприклад, у цього пана:  http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?action=viewprofile;username=sigito майже 3 Мб.

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Самий стандартний аватар зберігається у паризькій палаті Мір і Ваг, і її розміри 100х100 ;)
Цікаві розміри у Палати мір і вагів... Це в яких одиницях?  :P

Проголосував проти. Хоча мені байдуже, якого вони розміру. Просто вважаю, що збільшення розміру не приведе до зростання привабливості форуму і т.д. (про це йшлося в оригінальному повідомленні, з якого каша заварилася).
На додачу: все одно форум — технічний, головне тут — зручність читання. Тому має однозначно домінувати текст. А коли ото починають миготіти картинки перед очима, та ще, упаси Ктулху, анімовані, то зручність читання дещо зменшується.

Хоча, якщо буде можливість виставляти єдиний розмір для відображення всіх аватарок, — то хай буде хоч і 500x500 — виставлю собі 65х65.

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Проголосував за 100х100. Хоча мені різниці, які будуть аватарки не має, але хочеться що були більші. :)
Тай усе, що завантажується, завантажується у кеш, я кеш я досить тривалий час не чищу.

roman-pikalyuk

  • Гість
Якби був варіант 64x64, то я б проголосував за нього, а так - хай буде 65x65.
Off-topic:
Треба собі аватарку якусь поставити буде...
« Змінено: 2009-11-15 09:50:05 від roman-pikalyuk »