Автор Гілка: Підкажіть де копати  (Прочитано 9782 раз)

idontremember

  • Гість
Я взагалі уявлення не маю  :(
Це 20Федора
« Змінено: 2013-09-30 14:44:44 від idontremember »

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #1 : 2013-09-30 15:00:40 »
я б почав з підручників англійської мови.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #2 : 2013-09-30 15:50:33 »
почніть з аналізу логів. що там у вас не стартонуло. Чи просто ctrl-D

idontremember

  • Гість
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #3 : 2013-09-30 16:50:02 »
я б почав з підручників англійської мови.
:-? :o це як
почніть з аналізу логів. що там у вас не стартонуло. Чи просто ctrl-D

Натискав - результат такий самий. Якби не було "хірошэго" сістемД, то я б завантажившись з лів, повідключав би проблемні місця, шляхом перебирання. Бо після установок інших дистрів у мене були проблеми з завантаження.
---
Я спочатку подумав, що то через те що систему я ставив з флешки. І можливо при встановленні система "помилилась" з розділами. Глянув в /etc/fstab, але там розділи монтуються по ІД-розділу. Я все рівно переправив на правильні НАЗВИ розділів, але результат такий самий.

---
Основна проблема: Я не знаю як взнати (і як відключати) автостарт скриптів та інших частин системи. Логи дивився  :-[ - ніх...чого я толком не зрозумів. Потрібно ще раз глянути лог-повідомлення.
---
Тикніть мені посилання (або тут наведіть приклад) на те як дізнатись про автостартуємі частини та як їх відключити.

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #4 : 2013-09-30 17:52:02 »
цього достатньо, аби побачити усі активні служби...
$ systemctlа далі по стандарту...
# systemctl disable якийсь_там.service

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #5 : 2013-10-11 21:19:01 »
я б почав з підручників англійської мови.
:-? :o це як
почніть з аналізу логів. що там у вас не стартонуло. Чи просто ctrl-D

Натискав - результат такий самий. Якби не було "хірошэго" сістемД, то я б завантажившись з лів, повідключав би проблемні місця, шляхом перебирання. Бо після установок інших дистрів у мене були проблеми з завантаження.
---
Я спочатку подумав, що то через те що систему я ставив з флешки. І можливо при встановленні система "помилилась" з розділами. Глянув в /etc/fstab, але там розділи монтуються по ІД-розділу. Я все рівно переправив на правильні НАЗВИ розділів, але результат такий самий.

---
Основна проблема: Я не знаю як взнати (і як відключати) автостарт скриптів та інших частин системи. Логи дивився  :-[ - ніх...чого я толком не зрозумів. Потрібно ще раз глянути лог-повідомлення.
---
Тикніть мені посилання (або тут наведіть приклад) на те як дізнатись про автостартуємі частини та як їх відключити.
Мав таке, і одного разу вирішив спробувати скільки раз попросить натиснути Ctrl-D.. ну ось після сто якогось натиснення система завантажилася.. диво.. 0_о .. а потім з'ясувалося що те все нормально, бо як виявилося цю помилку дає утиліта з перевірки цілісності даних на жорсткому диску (вона запускається перед монтуванням), здається перевіряє чи журнал чи ще щось (там якось блоками поділено, тільки що поняття не маю, недочитувався), тому алгоритм простий - утиліта знаходить перший пошкоджений блок (чи запис, так і не зрозумів), просить натиснути Ctrl-D щоб виправити причину помилки, повторює перевірку, знаходить новий блок, цикл повторюється поки перевірка пройде без помилки.. загалом знаю, що поки перевірку не пройде - монтування дисків не відбудеться. Теж спочатку думав, що то проблема з автостартом, але виявилося ні, з ним все добре. Одним словом дякую форуму Fedora, десь там це пояснювали для якоїсь старої версії.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #6 : 2013-10-12 00:28:08 »
а-а-а, та я Федору вже видалив і навіть ісо повидаляв. Я зараз убунтами, мінтами (не Мєнтами - мусор, міліційонєр) воюю. Хочеться встановити і відразу зайнятись корисними справами, а не колупатись та вивчати всі премудрості.
---
хм-м... так там же і написано "введіть пароль рута, АБО натисніть ... для продовження." але я натиткав-натискав... разів два-три... Завантажу стабільну 20 Федору (мабуть вона вже вийшла? чи тільки буде 20 жовтня...) і спробую понатискати...  :(
« Змінено: 2013-10-12 00:29:06 від idontremember »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #7 : 2013-10-12 13:14:08 »
Завантажу стабільну 20 Федору (мабуть вона вже вийшла? чи тільки буде 20 жовтня...) і спробую понатискати...  :(
На днях альфу випустили.

idontremember

  • Гість
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #8 : 2013-10-12 14:14:15 »
На днях альфу випустили.
:-/ :o так то ж я її і ставив. І вона вже давненько, а не на днях.
« Змінено: 2013-10-12 14:22:33 від idontremember »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #9 : 2013-10-13 15:22:11 »
:-/ :o так то ж я її і ставив. І вона вже давненько, а не на днях.
І направду, швидко час летить. Остаточний випуск буде в грудні. Між іншим, з кожним випуском стабільніша стає.

idontremember

  • Гість
Re: Підкажіть де копати
« Відповідей #10 : 2013-10-23 07:33:21 »
З Федором все зрозуміло.
---
Сумні новини у мене  :'( - я встановив убу замість Слека.

Буду деградувати  :-/  ?  ;D
« Змінено: 2013-10-23 07:33:54 від idontremember »