Автор Гілка: Fc6 Глючить вогнелис  (Прочитано 5023 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
власне складно описати проблему, оскільки вона нерегулярна й трапляється час від часу. Маю 1.5.0.9 вогнелиса, який безбожно глючить іноді. При натисненні на якийсь гіперлінк може просто самозачинитися, або коли відкривається сторінка в новому табі, вилітає якесь untitled window, де, власне, ця сторінка завантажується, а натомість до нововідкритого табу достукатись неможливо. При зачиненні untitled window всі вікна вогнелиса зачиняються. Також іноді підвисає при завантаженні сторінки.

Ніхто часом з таким не стикався?

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #1 : 2007-03-08 13:45:17 »
Мої знайомі любителі федори жалілись, що дистрибутивний вогнелис працює просто жахливо. Проблему вирішували просто - ставили або офіційний, або (за моєю рекомендацією) swiftfox. Але! На федорі 6 з офіційним вогнелисом є маленька проблема. Там немає libstdc++.so.5, і потрібно його брати десь деінде.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #2 : 2007-03-08 17:15:23 »
Мої знайомі любителі федори жалілись, що дистрибутивний вогнелис працює просто жахливо. Проблему вирішували просто - ставили або офіційний, або (за моєю рекомендацією) swiftfox. Але! На федорі 6 з офіційним вогнелисом є маленька проблема. Там немає libstdc++.so.5, і потрібно його брати десь деінде.
дякую, бібліотеку взяв з rpmfind.net і поставив firefox2 успішно. в федорі холєра ще досі 1.5 стоїть. наче поки що нормально працює.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #3 : 2007-03-18 17:24:18 »
На федорі 6 ... є маленька проблема.
Там немає libstdc++.so.5, і потрібно його брати десь деінде.

та ну ? справді? ;)
а компати ставити пробували ?

$ ls -l `locate libstdc++.so.5`
lrwxrwxrwx 1 root root     18 Jan 12 16:05 /usr/lib/libstdc++.so.5 -> libstdc++.so.5.0.7
-rwxr-xr-x 1 root root 744104 Aug 21  2006 /usr/lib/libstdc++.so.5.0.7

$ rpm -qf /usr/lib/libstdc++.so.5.0.7
compat-libstdc++-33-3.2.3-61

$ ll /mnt/fc6/Fedora/RPMS/compat-libstdc++-33-3.2.3-61.i386.rpm
-r--r--r--  1 fooks users     237109 Oct 05 2006 10:31 compat-libstdc++-33-3.2.3-61.i386.rpm
« Змінено: 2007-03-18 17:25:40 від anatolijd »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #4 : 2007-03-18 17:41:59 »
та ну ? справді? ;)
а компати ставити пробували ?
Шановний (чи шановна?), по-перше спочатку подивіться на мій підпис і хвильку подумайте, як страшно я люблю хведору і як я довгими самотніми ночами ставлю їй пакети=) По-друге, пакети з compatibility лібами повинні бути всюди, але практика підказує, що в федорі їх треба доставляти ручками. Чому - не знаю, питання не до мене. Але дистрибутивний ff налінкований на libstdc++.so.6.
« Змінено: 2007-03-18 17:42:46 від Cthulhu »

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #5 : 2007-03-18 19:20:51 »
/me шукав підпис Cthulhu  в пості вище, потім в профілі, але підпис так і не не зявлявся... хвильку думав...

то шо Федора не ставить компати - для мене теж несподіванка.

Я й пропоную солюшн що можна поставити компат пакети які вже є в складі дистибутиву а не шукати їх в Інеті на rpmfind.net чи rpm.pbone.net.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #6 : 2007-03-18 19:29:57 »
/me шукав підпис Cthulhu  в пості вище, потім в профілі, але підпис так і не не зявлявся... хвильку думав...
lynx?=) Userbar - http://www.zenwalk.org/uploads/photos/55.png.  ;D ;D

то шо Федора не ставить компати - для мене теж несподіванка.

Я й пропоную солюшн що можна поставити компат пакети які вже є в складі дистибутиву а не шукати їх в Інеті на rpmfind.net чи rpm.pbone.net.
Я, власне, нічого й не пропоную. Лише написав, з чим сам зіткнувся. Особисто мене якось слабо цікавить, що саме в федорі ставиться, а що ні...

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #7 : 2007-03-18 19:39:49 »
хм, так не чесно !;D
це вже не підпис а печатка виходить. Або навіть і кутовий штамп  ;)

Praporshic

  • Гість
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #8 : 2007-03-18 20:04:48 »
хвильку думав...
:o :o який жах...

Відсутній PAL

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 317
  • Карма: +0/-0
  • Just linux admin
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #9 : 2007-03-19 09:38:37 »
Хочу добавити (виходячи зі свого досвіду роботи з вогнелисом) - деякі розширення роблять бровзер нестабільним :( Це особливо торкається TabMix. Досить корисне, але дуже вже чомусь неприємне для вогнелиса. Також помічено не дуже добрий вплив від SwitchProxy (у режимі налагодження).

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Fc6 Глючить вогнелис
« Відповідей #10 : 2007-03-27 19:00:50 »
Хочу добавити (виходячи зі свого досвіду роботи з вогнелисом) - деякі розширення роблять бровзер нестабільним :( Це особливо торкається TabMix. Досить корисне, але дуже вже чомусь неприємне для вогнелиса. Також помічено не дуже добрий вплив від SwitchProxy (у режимі налагодження).
а то для якої версії? я собі поставив 2.0, і всі проблеми зникли. до речі, мені от цікаво, фф2 вийшов півроку тому, а в федорі його досі нема, не знаю щодо інших дистру. що то за релігія в червоної шапки?
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"