Автор Гілка: не запускаються проги в FC6  (Прочитано 2481 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
навіть не знаю, чи це можна виправити чимось крім зміни дистро. Отже FC6+Gnome, при довгій роботі деякі програми відмовляються запускатися. Просто нічого не відбувається при спробі запуску програми - вона завантажується в пам"ять і потім зникає. Часто буває з деякими программами адміністрування, а зараз взагалі копець - навіть термінал не хоче грузитися. Звісно, при перезавантаженні системи проблема зникає, але з часом знову себе проявляє.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: не запускаються проги в FC6
« Відповідей #1 : 2007-04-02 12:39:10 »
В мене траплявся інший прикол: не запускалась програма довідки. В терміналі повідомляла, що нема якрїсь функції в якійсь бібліотеці - проглянув бібліотеку тупим less - функцію знайшов. Здивувався: що за містика - переставив федору.  :o
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Присутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3747
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: не запускаються проги в FC6
« Відповідей #2 : 2007-04-02 13:09:31 »
навіть не знаю, чи це можна виправити чимось крім зміни дистро. Отже FC6+Gnome, при довгій роботі деякі програми відмовляються запускатися.
А чим мотивують?
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: не запускаються проги в FC6
« Відповідей #3 : 2007-04-26 16:54:10 »
навіть не знаю, чи це можна виправити чимось крім зміни дистро. Отже FC6+Gnome, при довгій роботі деякі програми відмовляються запускатися.
А чим мотивують?
проблема зникла, після оновлення системи. Тоді мотивації не було ніякої - жодного аутпуту на екран. Наче вже давно такого не було.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"