Автор Гілка: fc6 занадто шустра :)  (Прочитано 2583 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
fc6 занадто шустра :)
« : 2007-04-26 14:57:57 »
Якось зникло світло, і вирубило шосту федору. Запуск пройшов без згадки про те, що щось не так. Працювала теж ніби нормально (гімп вилітав, але він й так це робить). А от третя федора за таке таку істерику закатує.
Але в третьої рут на одній партиції з домашкою, а в шостій - окремо може це тим викликано?

Може я з дуру якусь службу не ту відключив і тепер федора - під загрозою завалитись?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: fc6 занадто шустра :)
« Відповідей #1 : 2007-04-26 16:50:57 »
Якось зникло світло, і вирубило шосту федору. Запуск пройшов без згадки про те, що щось не так. Працювала теж ніби нормально (гімп вилітав, але він й так це робить). А от третя федора за таке таку істерику закатує.
Але в третьої рут на одній партиції з домашкою, а в шостій - окремо може це тим викликано?

Може я з дуру якусь службу не ту відключив і тепер федора - під загрозою завалитись?
був досвід такий на шостій федорі - на секунду вирубилось світло, і комп ресетнувся. Теж все нормально аж до цього часу (тепер в мене стоїть UPS :) ). Федора 6 при запуску автоматично перевіряє диски на помилки, так що все ок. Якщо боїтеся, запустіть fsck якесь там.
« Змінено: 2007-04-26 16:51:55 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: fc6 занадто шустра :)
« Відповідей #2 : 2007-04-27 14:31:39 »
fsck - воно і ва африці fsck :)
На підмонтованому розділі його запускати не варто : видасть купу помилок.
На розмонтованому розділі каже, що розмонтовано чисто і вимкнеться :)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: fc6 занадто шустра :)
« Відповідей #3 : 2007-04-27 15:11:09 »
На підмонтованому розділі його запускати не варто : видасть купу помилок.
І краще вам не відповідати Y на його запити. Повірте досвіду. Я вже один раз звалив собі /home.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: fc6 занадто шустра :)
« Відповідей #4 : 2007-05-04 21:12:45 »
Якось зникло світло, і вирубило шосту федору. Запуск пройшов без згадки про те, що щось не так. Працювала теж ніби нормально (гімп вилітав, але він й так це робить). А от третя федора за таке таку істерику закатує.
Але в третьої рут на одній партиції з домашкою, а в шостій - окремо може це тим викликано?

Може я з дуру якусь службу не ту відключив і тепер федора - під загрозою завалитись?
пару тижнів тому знову світло вирубили, на цей раз надовго на вихідних, теж нічого не сталося з федорою/даними. Так що все ок.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: fc6 занадто шустра :)
« Відповідей #5 : 2007-05-09 14:50:20 »
а я поставив fc6 на reiserfs, і після втрати живлення (упс пропрацював лише 2хв замість обіцяних 5хв ) теж нічого поганого не сталося, піднялось, поcheck`ало, склало репорт і квітка. Але раз на раз не випадає. ;)


/me пішов шукати великий пакетний вимикач на поверсі