Автор Гілка: Fedora на Eee PC  (Прочитано 2230 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Fedora на Eee PC
« : 2011-12-17 22:04:54 »
Є нетбук з відеокартою Radeon 6250 пропрієтарні дрова на нього не поставити, бо їм треба відеокарта 8500 і вище. При перегляді відео трапляються моменти, коли картинка підисає на частку секунди. Трапляєиться, що і звичайні програми заповільно реагують на події від мишки та клавіатури. Цікаво, чому це робиться? Процесор тут з двома частотами: 800 та 1200 (якщо вірити /proc/cpuinfo) одноядерний AMD Brazos APU. Хоч тут пам’яті гіг без четверті (відюха хрумає) - не схоже, що проблеми викликані її нестачею.
Глюки викликані софтом, чи залізякою?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Fedora на Eee PC
« Відповідей #1 : 2011-12-17 22:17:16 »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Fedora на Eee PC
« Відповідей #2 : 2011-12-19 22:39:31 »
Чур!!!
заінсталив - заінсталилолсь і попросило перезавантажитись (такого збочення ще не зустрічав) перезавантажився - ікси здохли намертво. Довелося завантажуватись з чудодійної флешки, яка в мене рідко буває, бо я на ній фільми носю (хронічно комусь позичена). Дрова знають про існування 5-го ентерпрайза і якихось сюзів - більше нічого. Вже краще дрова з rpmfusion вони хоч і псують роботу іксів, та хоч не на мертво :) - можна видалити.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Fedora на Eee PC
« Відповідей #3 : 2011-12-20 08:57:13 »
У друга старенький ноут з Radeon X-якийсь-там, він хотів поставити пропрієтарні дрова на нову Убунту, після невдалих спроб та пошуків виявив на якомусь форумі (посилання не маю), що їхні дрова до таких старіших відях не сумісні з новим X.org.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Fedora на Eee PC
« Відповідей #4 : 2011-12-22 00:36:38 »
Посилання нетреба - це й так очевидно ;) Мабуть на деб’яні прокатало б, а новий ксорг і так нормаольно друже з цією відяхою (крім окремих глюків).  Мене цікавить не відяха, а то до чого її прикрутили - проц, чи не приторможує він коли міняє частоту? По ідеї не мав би, але хто його знає?
Ніхто не здибувався з таким злом як AMD Brazos APU?

Гіга, в якого відюха четверть відкусила катастрофічно не вистачає - з’їхав на LXDE. Наче терпіти можна.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.