Автор Гілка: PPPoE на openSUSE 11.2  (Прочитано 8172 раз)

Ярослав

  • Гість
PPPoE на openSUSE 11.2
« : 2010-03-10 17:33:25 »
Суть питання така. У мене кабельний інтернет з урахуванням певного протоколу. Не могли б ви написати покроково, що як потрібно зробити, щоб налаштувати його. Маючи відповідно логін і пароль. Граф оболонка КДЕ. У мережевих налаштуваннях активна вкладка лише ВПН, ДСЛ неактивний. Встановив кррр, зрозумів, що його непотрібно, бо зовсім не працює. Заздалегідь спасибі.

M.: пройшовся перекладачкою, подальше нехтування правилами буде каратись вилученням дописів.
« Змінено: 2010-03-10 18:18:13 від Re. »

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #1 : 2010-03-11 18:06:39 »
Ну що не вже ніхто не може допомогти в данному питанні. Хіба ніхто не зіткався з таким? Бо самостійно я щось не можу вирішити проблему.

roman-pikalyuk

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #2 : 2010-03-11 18:15:32 »
Який дистрибутив?

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #3 : 2010-03-11 18:17:50 »
openSUSE 11.2 під графічною оболочкою КДЕ.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #4 : 2010-03-11 18:22:55 »
Йдемо в Яст там дивимось пункт "Параметри мережі" в ньому вкладка "Глобальні параметри" і там вибрати пункт "традиційний метод з ifup" потім повертаємось до Яст і заходимо у DSL у ньому "додати з'єднання" і далі прописуємо логін/пароль, назву з'єднання і таке інше. Закриваємо Яст йдемо в емулятор терміналу, переходимо в режим суперкористувача і пишемо ifup eth0 Замість eth0 може бути eth1 а бо ще шось, це назва вашої мережевої карти(подивитись цю назву можна через ifconfig в режимі того ж суперкористувача). Все. Після цього інтернет має працювати. Якщо не запрацює то потрібно перезавантажити мережу /etc/init.d/network restart

Особисто в мене Knetworkmanager(яким ви судячи зі всього спробували скористатися) не працював ніколи і жодного разу, тому я підключаю інтернет таким чином. Може тут хтось з шановного товариства і знає як налагодити Knetworkmanager :)

P.S. Взагалі питання досить тривіальне, можна було й самому все це зробити якби трошки полазити по системі і подивитись що до чого

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #5 : 2010-03-11 19:01:42 »
Не працює. Так як ти розписав то такого немає аля я знайшов все і все настроїв, у терміналі під su прописав команду, після чого меня відповіло що воно вже працює. Але неможу зайти на жоден із сайтів. Рестарт також пробував.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #6 : 2010-03-11 19:10:10 »
Цитата
то такого немає аля я знайшов все і все настроїв
Це як? :)
То де ж ви тоді налаштовували з'єднання?

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #7 : 2010-03-11 19:21:04 »
Там і налаштовував але все те що ви написали по пунктам має нетаку назву або знаходиться в іншому пункті/підпункті. Не буду на цьому затримуватись. В мене є 2 мережеві адаптери, обидва вбудовані. Я налаштував eth0, кабель самє там і знаходиться. Свій локальний ip адрес я бачу і він правильний (той що мені видає зєднання). В консолі роблю все що Ви писали але при спробі ввести сайт у лисицю, вона довго шукає а потім видає помилку.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #8 : 2010-03-11 19:26:30 »
Перевірте ще раз чи правильно ви ввели логін/пароль, спробуйте інший браузер, а ще краще просто ping google.com і покажіть сюди вивід /etc/init.d/network status

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #9 : 2010-03-11 19:29:06 »
До речі, ви не використовуєте на робочому столі якісь віджети що пов'язані з мережею, наприклад віджет що показує вашу IP-адресу? Якщо так то видаліть їх та перезавантажте мережу ще раз

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #10 : 2010-03-11 20:16:47 »
Отже інтернет працює. Пінги йдуть на любі напрямки. Нарешті!!! Але є маленька прикрість. Нікуди крім як на гугл не пускає. Хоч і пінгує. Вимкнув брєндмауєр у ЯсТ2 нічого не допомогло. Ні лисиця ні конквайер не хочуть нікуда заходити. Що робити??? Спробував зайтив в установу програм а мені видало ось таке "управление системой заблокировано приложением с pid 5240 (/usr/sbin/packagekitd)", може в цьому проблема. Як його вимкнути і що воно такє.

Якщо я неказав і не писав раніше я ось тільки як 3 день в очі бачу систему Лінукс і невсе написано у книжці, тому і прошу допомоги. Дякую

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #11 : 2010-03-11 20:30:20 »
Ви виходите в інтернет через якусь мережу? Можливо між вами і шлюзом в інтернет знаходяться ще якісь брандмауери або проксі-сервера? Спробуйте зайти на яндекс або ще куди. До речі - після якої дії почав працювати інтернет? І ще раз - покажіть вивід /etc/init.d/network status, текст з консолі не копіюється через стандартні Ctrl+c та Ctrl+v. Виділіть, та натисніть праву кнопку - копіювати.
Від імені суперкористувача вбийте цю програму kill -9 5240 і спробуйте знову запустити "встановлення програмного забезпечення"
З приводу книжок можу порадити:
"Michael McCallister - OpenSuse Linux Unleashed" та
"Christopher Negus - SUSE Linux Toolbox"

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #12 : 2010-03-11 20:39:46 »
Вивід зробити неможу бо постійно перезавантажую комп, а спробував через опенофіс зберегти файл на диск який під нтфс мені не дало, мов у мене немає прав. Тому ніяк неможу перекинути. А флешнакопичувач зламався як назло. Як запрацював інтернет, нескажу, я просто увів ще раз пароль та все підтвердив. Ось і усе. Ніяких брандмауерів немає і шлюзів, кажу це точно і упевнений на 100%.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #13 : 2010-03-11 20:52:14 »
Щоб можна було записувати на ntfs розділи потрібно в файлі /etc/fstab у рядку де описується розділ з ntfs замінити "ro" на "rw" здається цього достатньо, хоча точно не можу сказати - вже більше року як не тримаю такі розділи. Вивід /etc/init.d/network status має бути приблизно таким:
/etc/init.d/network status
Checking optional network interfaces:                            
    dsl0      name:  DSL                                        
    dsl0      running    
    eth0      device: Realtek Semiconductor Co., Ltd. RTL-8139/8139C/8139C+ (rev 10)
    eth0      DHCP4 client (dhcpcd) is running
    wlan0     device: RaLink RT2561/RT61 rev B 802.11g
Checking mandatory network interfaces:
    lo
    lo        IP address: 127.0.0.1/8
    secondary lo IP address: 127.0.0.2/8
    lo        running
Checking service network .  .  .  .  .  .  .  .  .  . running

ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #14 : 2010-03-11 20:57:21 »
Так самє такий. Я сфотографував на телефон. може діло ще в тому що окрім брандмауера ще є фаервол і його теж потрібно вимкнути або налаштувати правильно?