Автор Гілка: PPPoE на openSUSE 11.2  (Прочитано 8171 раз)

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #15 : 2010-03-11 21:06:59 »
Ні, брандмауер і фаервол це одна й та ж річ. Ви не змінювали налаштування брандмауера? Його типові налаштування не заважають роботі браузерів. Спробуте запустити /etc/init.d/network з ключем
restart-all-dhcp-clients. Я правильно зрозумів що пінги йдуть, а от самі баузери не працюють? В такому випадку які повідомлення показують браузери? До речі спробуйте скористатись іншими програмами що потребують доступу до інтернет, наприклад підключіться до ICQ/Jabber або запустіть Amarok та спробуйте під'єднатись до інтернет-радіо

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #16 : 2010-03-11 21:13:16 »
текст з консолі не копіюється через стандартні Ctrl+c та Ctrl+v. Виділіть, та натисніть праву кнопку - копіювати.
Навіщо щось тиснути, якщо виділення мишкою вже саме по собі заганяє виділений текст в буфер обміну?  :-? А звідти дістається клацом середньої кнопки миші.

Вивід зробити неможу бо постійно перезавантажую комп, а спробував через опенофіс зберегти файл на диск який під нтфс мені не дало, мов у мене немає прав. Тому ніяк неможу перекинути. А флешнакопичувач зламався як назло. Як запрацював інтернет, нескажу, я просто увів ще раз пароль та все підтвердив. Ось і усе. Ніяких брандмауерів немає і шлюзів, кажу це точно і упевнений на 100%.
1. Запис на ntfs. Подивіться у файл /etc/fstab (напр., наберіть в консолі cat /etc/fstab), що там написано про розділи з ntfs. Для можливості запису серед опцій монтування мають бути, якщо я не помиляюся, ntfs-3g і users. Якщо немає, можна вписати руками (через кому без пробілу), відкривши файл з правами рута в kate, kwrite або kedit (напр., Alt+F2 —> вписуємо kdesu kate /etc/fstab —> виконуємо). Після такої зміни перевантажуватися не треба, достатньо закрити всі програми, які зверталися до відповідного розділу, і виконати в консолі sudo mount -o remount точка_монтування (як вона прописана в fstab, напр.: /windows/d).

2. Інтернет. Я в pppoe нічого не розумію, але вже пересвідчився, що в OpenSUSE версії 11.2 щось поламали в YaST-і, і він не завжди записує мережеву інформацію у відповідні конфігураційні файли, через що інтернета може не бути. Скажімо, якщо для налаштування інтернету треба прописати сервери DNS, то вони мають бути у файлі /etc/resolv.conf (подивитися файл можна командою cat /etc/resolv.conf). Однак YaST у цей файл нічого не пише, хоча бреше, що прописав. Доводиться вписувати руками: sudo echo nameserver XXX.XXX.XXX.XXX >> /etc/resolv.conf. Підозрюю, у Вас саме така проблема.

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #17 : 2010-03-11 21:18:06 »
Цитата
виділення мишкою вже саме по собі заганяє виділений текст в буфер обміну
В мене - ні. Принаймні в konsole.

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #18 : 2010-03-11 21:54:23 »
Цитата
виділення мишкою вже саме по собі заганяє виділений текст в буфер обміну
В мене - ні. Принаймні в konsole.
:o Вперше про таке чую. А klipper встановлено?
> rpm -qf /opt/kde3/bin/klipper
kdebase3-workspace-3.5.10.1-36.3.i586
> rpm -qf /usr/bin/klipper
kdebase4-workspace-4.3.5-0.2.1.i586

Відсутній Code_Warrior

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • OpenSuse 11.2
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #19 : 2010-03-11 22:01:04 »
Встановлений, але вимкнений. Тільки що увімкнув і спробував - дійсно працює. Буду знати, а то зазвичай я взагалі не користувався кліппером :)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #20 : 2010-03-12 09:13:41 »
Модем спробуйте перезавантажити.

Ярослав

  • Гість
Re: PPPoE на openSUSE 11.2
« Відповідей #21 : 2010-03-13 09:11:13 »
Всім дякую питання вирішив сам. Суть проблеми була в тому, що у налаштуваннях мережевої карти стояло "DHCP 4 и 6", а потрібно було виставити тілки 4. І все зразу запрацювало. Але я вже зробив каку і тепер прошу допомоги в іншій темі.