Автор Гілка: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4  (Прочитано 4482 раз)

Відсутній marker

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Народ, допоможіть... Може в мене руки криві або я щось не так роблю, але ніяк не можу через Yast підключитися до серверів оновлення (офіційних). Вибиває помилку при налаштуванні оновлення: Query products failed.  а також при оновлення пакетів пише наступне і взагалі не хоче оновлювати будь-які пакунки: Помилка в започаткуванні сховища.
'OpenSUSE_update': У вказаних адресах URL не знайдено чинних метаданих
Історія:
- Can't copy /var/adm/mount/AP_0x00000002/repodata/repomd.xml.asc to /var/cache/zypp/raw/OpenSUSE_updatex4jx3O
- Can't provide /repodata/repomd.xml.asc : Can't copy /var/adm/mount/AP_0x00000002/repodata/repomd.xml.asc to /var/cache/zypp/raw/OpenSUSE_updatex4jx3O

репозиторії їхні - оіційні...

допоможіть, бо не оновлений КДЄ4 глючить страшно... крах за крахом... приходиться кожного разу з павера вирубувати ноут...

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #1 : 2008-10-21 22:56:09 »
Мабуть, побічні результати бомбового удару нюренбергських електриків по дата-центру Novell. :)

Поради звідси
1) Додайте і увімкніть дзеркало оновлення Swiss openSUSE.
2) Вимкніть всі сховища, окрім
* Swiss openSUSE 11 OSS
* Swiss openSUSE 11 NON-OSS
* Swiss openSUSE 11 Update
* PackMan repository.
3) Виконайте команду "sudo zypper refresh"
4) Виконайте команду "sudo zypper up -t package"
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній marker

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #2 : 2008-10-23 12:57:51 »
Дякую, попустило...  :)

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #3 : 2011-03-07 15:26:14 »
Мабуть, побічні результати бомбового удару нюренбергських електриків по дата-центру Novell. :)

Поради звідси
1) Додайте і увімкніть дзеркало оновлення Swiss openSUSE.
2) Вимкніть всі сховища, окрім
* Swiss openSUSE 11 OSS
* Swiss openSUSE 11 NON-OSS
* Swiss openSUSE 11 Update
* PackMan repository.
3) Виконайте команду "sudo zypper refresh"
4) Виконайте команду "sudo zypper up -t package"

У мене не лише попустило, а й накінець оноив систему і не боюсь тиснути рестарт :)

Кілька уточнень щодо ідентифікації назв.

1) дзеркало оновлення Swiss openSUSE  це - Оновлення для openSUSE 11.3-1.82 та openSUSE 11.3-1.82?

2) PackMan repository це Служби складання пакунків? Якщо так, то додавати всі 9?

Про мережне оновлення взагалі краще забути? Через нього два рази вдновлював систему.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #4 : 2011-03-07 15:35:16 »
У мене не лише попустило, а й накінець оноив систему і не боюсь тиснути рестарт :)

Кілька уточнень щодо ідентифікації назв.

1) дзеркало оновлення Swiss openSUSE  це - Оновлення для openSUSE 11.3-1.82 та openSUSE 11.3-1.82?

2) PackMan repository це Служби складання пакунків? Якщо так, то додавати всі 9?

Про мережне оновлення взагалі краще забути? Через нього два рази вдновлював систему.
1) Це не залежить від версії дистрибутива, це просто дзеркало. За пару тижнів буде 11.4.
2) Якщо працює, не ламай.
3) У мене Mandriva оновлюється з мережі уже 1,5 років кожен день. Досі нічого не зламалося.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #5 : 2011-03-07 23:24:39 »
3) У мене Mandriva оновлюється з мережі уже 1,5 років кожен день. Досі нічого не зламалося.
Сипати сіль на рану - не найкраща чеснота. Краще подивіться осьhttp:// http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1297262769 Віндовс вже зніс, а проблема залишилась.

2) Якщо працює, не ламай.

Тепер по суті справи. Я не ламаю, а запитую. Не зашкодить системі, якщо я активую 9 репозитаріїв
Cлужба складання пакунків openSUSE - ....?Це PackMan repositor?

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #6 : 2011-03-11 22:39:27 »
Не зашкодить системі, якщо я активую 9 репозитаріїв
Cлужба складання пакунків openSUSE - ....?Це PackMan repositor?
1) Системі ні холодно, ні жарко від того, скільки репозиторіїв активовано. От KDE4 можна поламати, якщо почати різні його компоненти тягнути з різних репозиторіїв.

2) Packman — це один репозиторій. До команди OpenSUSE він офіційного відношення не має. Колись він був дуже корисним, бо в офіційних збірках не вистачало багатьох програм. Зараз без packman-а цілком можна обійтися — все переважно легко знаходиться на software.opensuse.org. А packman-івські збірки не завжди і працюють.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #7 : 2011-03-13 10:32:06 »
1) Системі ні холодно, ні жарко від того, скільки репозиторіїв активовано. От KDE4 можна поламати, якщо почати різні його компоненти тягнути з різних репозиторіїв.
Таку або подібну ситуацію я і мав на увазі. Саме з KDE у мене і були проблеми, тому наразі встановив Gnome, хоча скорше проблеми були не з KDE. а з моїми знанями системи і її особливостей.

2) Packman — це один репозиторій. До команди OpenSUSE він офіційного відношення не має. Колись він був дуже корисним, бо в офіційних збірках не вистачало багатьох програм. Зараз без packman-а цілком можна обійтися — все переважно легко знаходиться на software.opensuse.org. А packman-івські збірки не завжди і працюють.
Дякую за посилання oftware.opensuse.org. Буде з чим працювати.

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Проблема з оновленням OpenSUSE 11.0 з KDE4
« Відповідей #8 : 2011-04-15 14:29:25 »
Особисто я систему openSUSE 11 для роботи почав використовувати лише починаючи з версії 11.3.

Попередні версії лишали бажати кращого.
openSUSE + KDE