Автор Гілка: Крах мережного оновлення і всієї ОС  (Прочитано 5088 раз)

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Встановив нарешті OpenSuse 11.3. Вирішив використати мережне оновлення. Але встановлював не всі пакунки зразу, а партіями по 8-10 позицій. Почав з розділу Безпека. Встановив більшу половину і система запропонувала якомога швидше перезавантажитись. Перезавантажив і на разі не запускається система. Я відновлю її, але як з цим оновленням? Якби я встановив всі оновлення безпеки і тоді перезавантажив ОС,  не було б такої халепи?

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #1 : 2011-03-04 21:07:55 »
Хто зна що ви там оновлювали? Але як саме система не завантажується? немає завантажника? ядра? чи ядро панікує від чогось (в такому разі бажано вказати від чого)??

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #2 : 2011-03-04 21:46:09 »
Хто зна що ви там оновлювали? Але як саме система не завантажується? немає завантажника? ядра? чи ядро панікує від чогось (в такому разі бажано вказати від чого)??

Дякую за оперативність. Систему я вже відновив. Дійсно писало щось шодо ядра. А встановлював я 'Завантаження латок". Думаю потріна справа, бо деякі програми, що були в стартовому складі, не працювть. А тепер як взнати: який пакунок шкідливий, а який ні?

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #3 : 2011-03-05 11:30:57 »
Не працюють це відносне поняття. Якщо з консолі запустить - вони мають писати чому саме вивалюються. Може поділетесь?

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #4 : 2011-03-05 17:04:58 »
Не працюють це відносне поняття. Якщо з консолі запустить - вони мають писати чому саме вивалюються. Може поділетесь?

Amarok - dhcppc0:/home/nemoos # amarok
<unknown program name>(28306)/: KUniqueApplication: Cannot find the D-Bus session server:  "Did not receive a reply. Possible causes include: the remote applicnot send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken."
<unknown program name>(28305)/: KUniqueApplication: Pipe closed unexpectedly.

Kaffeine -  dhcppc0:/home/nemoos # kaffeine
kaffeine(28275): KUniqueApplication: Cannot find the D-Bus session server:  "Did not receive a reply. Possible causes include: the remote application did not send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken."

Якщо запускати через меню програм, то

Amarok в даний час не може відтворювати MP3-файли. Чи бажаєте ви встановити підтримку для MP3?

В даний час Kaffeine не може грати деякі формати файлів. Бажаєте встановити додаткову підтримку?
 
Тисну 'Так', запускається Yast, перебирає репозитарії...... нарешті повідомляє про те, що потрібні пакунки не знайдено.

Таке враження, що не вистачає якихось репозитаріїв, а деякі зайві/шкідливі, бо додавав їх суто інтуїтивно (з бубном :)).

Я таки встановив всі пакунки Мережного оновлення /Безпека/ і знов мусив відновлювати систему.
Вже не говорю про Totem та Dragon



Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #7 : 2011-03-06 09:54:21 »
Off-topic:
Найчастіше гілки форумів закінчуються фразою
Цитата
Вийде/не вийде - залишу повідомлення.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #8 : 2011-03-07 14:33:31 »
Off-topic:
Найчастіше гілки форумів закінчуються фразою
Цитата
Вийде/не вийде - залишу повідомлення.

Як закономірне, на жаль для мене, продовження:http:// http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1299496235/0

До слова, в Gnome набагато менше проблем з ауді та відео відтворенням. Все працюе ще до postinstall оновлення.
« Змінено: 2011-03-07 14:38:08 від isydor »

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #9 : 2011-03-11 22:47:52 »
Amarok в даний час не може відтворювати MP3-файли. Чи бажаєте ви встановити підтримку для MP3?

В даний час Kaffeine не може грати деякі формати файлів. Бажаєте встановити додаткову підтримку?
А якщо зробити так?

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #10 : 2011-04-15 14:50:12 »
Для того щоб Amarok, Kaffeine, K3b і т.п. могли автоматично встановлювати потрібну їм підтримку на відтворення аудіо- чи відеофайлів необхідно додати в перелік сховищ програм Packman Repository.
openSUSE + KDE

Відсутній terminat0r

  • Новачок
  • *
  • дописів: 4
  • Карма: +0/-0
Re: Крах мережного оновлення і всієї ОС
« Відповідей #11 : 2011-04-18 14:02:14 »
В опенСУСЕ є чотири набори ядер (real time, vanilla, desktop, default). Якщо переплутати і поставити якісь компоненти одного ядра до другого (а це яст дозоволяє) то і буде схожа проблема. Вирішується блокуванням інших типів ядра в яст крім встановленого.