Автор Гілка: Створення репозиторію OpenSuSe 12.1 x32 у OpenSuSe 12.1 x64  (Прочитано 9349 раз)

Відсутній pasichna

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
У мене на ноутбуці стоїть 64-розрядна версія OpenSuSe 12.1 і маю постійний доступ до інтернету. У знайомого на компютері стоїть 32-розрядна версія OpenSuse 12.1 але він не має постійного доступу до інтернету. Питання таке: яким чином мені у себе на ноутбуці створити репозиторій OpenSuSe 12.1 під його 32-розрядну версію, щоб потім знайомий міг у себе поставити додаткові програми з цього репозиторію (я б долучив йому як iso образ або на флешці)?
Просто необхідно доставити систему Latex і деякі кодеки, але я так не зумів розібратися як створити такий репозиторій.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0

Відсутній pasichna

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Дякую. Запропонований скрипт майже вирішує питання. Справа в тому, що цей скрипт пропонує завантажити увесь репозиторій OpenSuSE OSS (там LaTeX) чи інший залежно від вибору. А це майже 16 Гб. Якщо є зовнішній вінчестер то це не проблема перекинути той увесь репозиторій з ноутбука на комп’ютер, хоча й триватиме трохи довго. Але мені потрібні лишень пакунки, які забезпечують LaTeX, а це вони займають десь 1-1,5 Гб. Як відібрати потрібні пакунки серед завантажених?
Та й саме завантаження бачу, що довго чомусь йде. Але подивлюся - може до ранку завантажить...
« Змінено: 2012-04-03 00:55:37 від pasichna »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Спробуйте yast2-product-creator, інакше вручну все разом із залежностями звантажувати.

Відсутній pasichna

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Дякую. Справді вказана вами програма yast2-product-creator допомогла вирішити мою проблему.