Автор Гілка: як оновити біос в Suse Linux Enterprise Desktop 11 SP1?  (Прочитано 11304 раз)

Євген

  • Гість
Прошу поради: як оновити біос в Suse Linux Enterprise Desktop 11 SP1?

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Зазвичай BIOS не має нічого спільного з операційною системою, яка використовується. Вам треба відвідати сайт виробника вашої материнської плати та подивитись, чи є в них нова версія BIOS-а саме для такої плати як у вас. (Для цього потрібно точно знати марку плати.) Після цього завантажити оновлений BIOS на диск та переписати його на гнучкий диск (floppy). Завантажитись з гнучкого диску та слідувати інструкціям з перепрошиття. Так принаймні робилося років п'ять тому, коли я востаннє перепрошивав  BIOS.
« Змінено: 2012-03-27 03:46:14 від tech »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Встановити flashrom (краще скористатися найсвіжішою версією звідси (зараз 0.9.5)).

Інструкція

Якщо виробник не надає двійкового образу (.bin) можна спробувати з-під wine (може нічого і не вийти).
« Змінено: 2012-03-27 16:58:03 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Євген

  • Гість
Сайт виробника (НР) відвідав, файл оновлення біоса (sp52938.exe) переписав на вінчестер. Проте він лінуксом не відкривається :( Переписав його на флешку (даний файл та файли після розархівації через віндовс), включив у біосі usb boot - нічого не допомогло.
Flashrom не підтримує даний лептоп (HP ProBook 4530s)  :(
У біосі в опції update bios написано: place the System BIOS and Signature file on a FAT32 partition either on the system hard drive or on removable USB Key under the "Hewlett-Packard\BIOS\New" folder. Add or verify the HP Bios update utility (HpBiosUpdate.efi) and signature file are located on the same FAT32 partition under "Hewlett-Packard\BIOSUpdate".
Я так розумію, що треба десь дістати 3 файли - System BIOS, Signature file, HpBiosUpdate.efi і залишити їх на вказаних папках на вінчестері, тоді активувати у біосі update bios. Але де ж їх знайти і чи правильно я все зрозумів?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Сайт виробника (НР) відвідав, файл оновлення біоса (sp52938.exe) переписав на вінчестер. Проте він лінуксом не відкривається :( Переписав його на флешку (даний файл та файли після розархівації через віндовс), включив у біосі usb boot - нічого не допомогло.
Flashrom не підтримує даний лептоп (HP ProBook 4530s)  :(
У біосі в опції update bios написано: place the System BIOS and Signature file on a FAT32 partition either on the system hard drive or on removable USB Key under the "Hewlett-Packard\BIOS\New" folder. Add or verify the HP Bios update utility (HpBiosUpdate.efi) and signature file are located on the same FAT32 partition under "Hewlett-Packard\BIOSUpdate".
Я так розумію, що треба десь дістати 3 файли - System BIOS, Signature file, HpBiosUpdate.efi і залишити їх на вказаних папках на вінчестері, тоді активувати у біосі update bios. Але де ж їх знайти і чи правильно я все зрозумів?
Спробуйте запустити під wine. Цей exe просто створює образ з новим біосом на флешці. Там мають бути всі потрібні файли. Якщо не вийде, доведеться діяти у такому ключі.
« Змінено: 2012-03-28 11:47:51 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Євген

  • Гість
Дякую всім за допомогу!  :)
Хоча мені щось нічого не допомогло  :(

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Дякую всім за допомогу!  :)
Хоча мені щось нічого не допомогло  :(
Ну, система не підтримується вже півтора роки... Немає сховищ для оновлення, раніше треба було оновлюватися. Тепер лише встановлення і оновлення лише з носія даних.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Євген

  • Гість
Біос оновили через HPQflash  :)
Все гаразд