Автор Гілка: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)  (Прочитано 22552 раз)

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #15 : 2013-03-08 08:58:04 »
Я не зрозумів зміст претензії ЄС до Майкрософт, будь-ласка поясніть.....Невже у Windows не можна встановити інший браузер ? :o

В Віндовс8 в режимі метро є тільки ІЕ. Інших не пускають. Так що так. В Віндовс тільки ІЕ.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #16 : 2013-03-08 12:39:57 »
Я не зрозумів зміст претензії ЄС до Майкрософт, будь-ласка поясніть.....Невже у Windows не можна встановити інший браузер ? :o

В Віндовс8 в режимі метро є тільки ІЕ. Інших не пускають. Так що так. В Віндовс тільки ІЕ.
За це їх слід штрафувати щонайменше на 6 659 євро щохвилини.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #17 : 2013-03-08 12:44:36 »
Я не розумію про що ви?
Ми ж лінуксоїди любимо і цінимо тільки свободу?

Так чому ж ви так хочете позбавити Майкрософт свободи в власному(!) ПО??

Якісь неправильні лінуксоїди.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #18 : 2013-03-08 13:06:43 »
Бо Лайнософт позбавляє свободи своїх користувачів, роблячи їх своїми рабами, він позбавляє їх праву вибору.

P.S. Лайнософт у дев'яностих мав намір "прихватизувати" Інтернет, але йому цього не дали зробити і тим самим врятували від перетворення у VIP-мережу. Так само Лайнософт бажав знищити перший браузер за для просування свого ІЕ, для цього він погрожував виробникам обладнання розірванням угод за якими їм Лайнософт часто був не зобов'язаний повертати гроші на перед заплачені екземпляри Геморою та Досу, також погрожував унеможливленням підтримки Гемороєм їхнього обладнання та ліцензійну заборону на встановлення на нього Гемороя. За це і був легендарний суд за яким вирішили розділити компанію на частинки. Тоді спливло до біса угод, які Лайнософт змушував укладати з ним.
« Змінено: 2013-03-08 13:14:56 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #19 : 2013-03-08 13:25:13 »
Мають право. Ви в курсі, що на FireFoxOS не буде ніякого браузера, окрім вогнелиса? Давайте їх розстріляємо??

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #20 : 2013-03-08 13:28:17 »
...В Віндовс8 в режимі метро є тільки ІЕ...
:o ппц!
А що таке "метрорежим"? Ліньки шукати  ::)... і можливо ви вжили це слово в якомусь специфічному значенні...(?)
« Змінено: 2013-03-08 13:28:38 від idontremember »

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #21 : 2013-03-08 13:33:11 »
це "плитка". Ну є біль-менш нормальний робочий стіл. Там може бути запущений хром і ФФ. А є метрорежим
http://winsupersite.com/site-files/winsupersite.com/files/archive/winsupersite.com/content/content/142567/ie10metro_05.jpg
« Змінено: 2013-03-08 13:35:56 від peinguin »

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #22 : 2013-03-08 15:19:36 »
 :o сюди ж ліплю, бо балачки і запитую чи то схоже на правду?
---

Це через те що дощ? Якби ж так було на ого-стандарт  :D. Щось я не дуже довіряю таким тестам..., бо якщо у мене 2 мбс, то більше аж ніяк не може бути. Та ще й географічно близький сервер обрав.
« Змінено: 2013-03-08 15:21:35 від idontremember »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #23 : 2013-03-08 18:03:26 »
Off-topic:
Найкращий тест швидкості: поставте торент-клієнт, і злийте щось велике, і з великою кількістю сідерів (100+), не обмежуючи швидкість. Результат буде приблизним і трошки заниженим, зате реальним, а не теоретичним. Велика кількість з’єднань забезпечить відсутність фактору повільної віддачі з сервера.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #24 : 2013-03-08 19:27:27 »
Мають право. Ви в курсі, що на FireFoxOS не буде ніякого браузера, окрім вогнелиса? Давайте їх розстріляємо??
О! Давайте ще-й гугля з їх Chrome OS!
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

idontremember

  • Гість
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #25 : 2013-03-08 23:45:12 »
Off-topic:
...
Є розмова стосовно модерування (трішки пізніше напишу - [size=9]саме цей текст написав, щоб памятати[/size])


Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #26 : 2013-03-09 00:08:26 »
Мають право. Ви в курсі, що на FireFoxOS не буде ніякого браузера, окрім вогнелиса? Давайте їх розстріляємо??
О! Давайте ще-й гугля з їх Chrome OS!
Ну давайте почнемо з того, що ці два продукти з відкритим кодом і ніхто не заважає вам їх переробити чи випустити продукт що буде заміняти стандартний браузер на свій, чи ще якийсь компонент, а Лайнософт має закритий код і забороняє це робити своєю ліцензією. Тож Лайнософт заслуговує на те щоб його штрафували.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #27 : 2013-03-09 08:58:41 »
Там така ліцензія, що якщо я перепишу FireFoxOS, то не зможу її так назвати. Це як з браузером в Дебіен.
« Змінено: 2013-03-09 08:59:02 від peinguin »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #28 : 2013-03-09 13:09:37 »
Ну давайте почнемо з того, що ці два продукти з відкритим кодом і ніхто не заважає вам їх переробити чи випустити продукт що буде заміняти стандартний браузер на свій, чи ще якийсь компонент, а Лайнософт має закритий код і забороняє це робити своєю ліцензією. Тож Лайнософт заслуговує на те щоб його штрафували.
Облиште, нам треба здерти побільше штрафів, а не перейматися за відкритість коду. Є у FirefoxOS чи ChromeOS вікно вибору? Немає? Штраф!
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: ЄС оштрафував Microsoft (ййє-є-а, бейбі-і)
« Відповідей #29 : 2013-03-09 14:15:08 »
Я не розумію про що ви?
Ми ж лінуксоїди любимо і цінимо тільки свободу?

Так чому ж ви так хочете позбавити Майкрософт свободи в власному(!) ПО??

Якісь неправильні лінуксоїди.

Лінуксоїдам пофік — вони на лінуксі. Але суд вирішив попіклуватися про братів наших які страждають під ярмом світової монополії, і засудив їх за антиконкурентну політику, тобто використання монопольного становища для обмеження свободи вибору кінцевого користувача. Чомусь європейському суду свободи європейських користувачів ближче до душі чим свободи американської компанії.
[smiley=ff.gif]
[Fedora Linux]