Автор Гілка: Позитивчик  (Прочитано 59376 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Позитивчик
« Відповідей #285 : 2013-03-16 18:30:10 »
Сьогодні мене випадково порадував свіжоспечений бубонтоголовий.. бо він це зробив.. не повірите - зробив..  вважаєте перебільшую, то зайдіть на replace та переконайтеся.. як їх не любити.. цих бубонтоголових, без них світ буде сумний.. а так хоча би насміятися можна..  ;D
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Позитивчик
« Відповідей #286 : 2013-03-16 18:33:40 »
Сьогодні мене випадково порадував свіжоспечений бубонтоголовий.. бо він це зробив.. не повірите - зробив..  вважаєте перебільшую, то зайдіть на replace та переконайтеся.. як їх не любити.. цих бубонтоголових, без них світ буде сумний.. а так хоча би насміятися можна..  ;D
Ви злюка. rootX був правий.

Можливо, це минеться, і Ви колись подобрішаєте.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #287 : 2013-03-16 18:41:48 »
Сьогодні мене випадково порадував свіжоспечений бубонтоголовий...
А якби він поставив піратську вінду на місце бубунти? Це було-б на твоїй совісті! Он кого треба штрафувати.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Позитивчик
« Відповідей #288 : 2013-03-16 19:21:38 »
Сьогодні мене випадково порадував свіжоспечений бубонтоголовий...
А якби він поставив піратську вінду на місце бубунти? Це було-б на твоїй совісті! Он кого треба штрафувати.
Ну хоч час від часу треба злість випускати, а то забагато накопичиться і буде біда.. велика біда.. наприклад створю першу юнікс мафію і будемо пресувати віндузяк.. уяви, ти ось поставив собі вінду - а до тебе приходить пару амбалів і дають по пиці, бо не заплатив юнікс мафії за піратку, а придбав ліцензійку - прийшли дали по ребрах, бо спонсоруєш лайнософт.. а так злість виходить малими дозами і не провокує до радикальних методів..
« Змінено: 2013-03-16 19:27:29 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #289 : 2013-03-17 08:53:34 »
чим ж ви так у дитинстві на Біла Гейтса образилися?..
віндофобія хоч і не таке вже й рідкісне захворювання, але у вашому випадку воно проявляє серйозні симптоми, часом з загостреннями...
та й ті ваші розмови про "бубунтоголових" - це скоріше відголоски саме віндофобії...
а якщо взяти до уваги, що усе це пишеться у "Позитивчику", то можна сказати, що хвороба прогресує...

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #290 : 2013-03-17 19:01:15 »
.. наприклад створю першу юнікс мафію і будемо пресувати віндузяк..
Перша юнікс-мафія уже є - Євросоюз називається, пресує лайнософт на понад півмільярда євро.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

idontremember

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #291 : 2013-03-17 21:38:22 »
Ви злюка. rootX був правий.
Поіксований рут прочитав написане.: ( remote psychology, і ніяких секретів ). :-X

...
Володимире, куди подівся ваш сайт? Я хоча б помилки там повишукував би, бо на\в високоінтелектуальному програмерському мистетцтві я не дуже розуміюся.
« Змінено: 2013-03-17 22:09:34 від idontremember »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Позитивчик
« Відповідей #292 : 2013-03-17 23:10:47 »
...
Володимире, куди подівся ваш сайт? Я хоча б помилки там повишукував би, бо на\в високоінтелектуальному програмерському мистетцтві я не дуже розуміюся.

Платити $12 за 12 відвідувачів у місяць не маю бажання.
Та й розчарувався я в собі — моя велика ідея про супер пупер декларативну систему керування сереверами виявилася вже реалізованою (Puppet), навіть синтаксис подібний. Чогось такого особливого, для чого варто тримати сайт, в мене більше нема.

[Fedora Linux]

idontremember

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #293 : 2013-03-18 00:21:41 »
...Та й розчарувався я в собі — моя велика ідея про супер пупер декларативну систему керування сереверами виявилася вже реалізованою (Puppet), навіть синтаксис подібний. Чогось такого особливого, для чого варто тримати сайт, в мене більше нема.
:-/ можливо спулили (стибзили, взяли без дозволу, в(и)крали) ідею...  [smiley=17.gif]
---
А ще, здається, ви програмили програми які можуть створювати інші корисні програми.(?) Щось таке я колись бачив на сайті. От саме тому і захотів ще раз глянути... але побачив "вігфам".
---
Вцілому зрозуміло: "що до чого" сталося з сайтом.
« Змінено: 2013-03-18 00:22:28 від idontremember »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Позитивчик
« Відповідей #294 : 2013-03-18 13:45:23 »
А ще, здається, ви програмили програми які можуть створювати інші корисні програми.(?) Щось таке я колись бачив на сайті. От саме тому і захотів ще раз глянути... але побачив "вігфам".

Ви розкажіть навіщо воно вам потрібно (яку проблему вам треба вирішити), можливо я допоможу.
[Fedora Linux]

idontremember

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #295 : 2013-03-18 14:16:29 »
Ви розкажіть навіщо воно вам потрібно (яку проблему вам треба вирішити), можливо я допоможу.
оу, та мені б було цікаво дізнатися про загальні принципи побудови алгоритмів таких програм. Бо давно-давно у мене є "Мифический человеко-месяц" Фредеріка Брукса. В книзі він написав, що значного (революційного) розвитку в технології, техніці* програмування поки що не передбачається... - дослівно я не памятаю, а книгу не хочу турбувати.

А також він щось писав про автоматичне створення програм ІНШИМИ ПРОГРАМАМИ. От тому і цікаво мені.
---

"Проблем" у мене нема, поки що нема :) - бо я все іще не можу (не дуже хочу) осилити арчівський сістемД. Потім в Лінуксі почнеься згадування та вивчення програмерських навиків.

* - набір source-коду ПЗ компіляція та лінкування, і всі інші стадії розробки ПЗ.
« Змінено: 2013-03-18 14:20:10 від idontremember »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Позитивчик
« Відповідей #296 : 2013-03-20 17:33:44 »
Ви розкажіть навіщо воно вам потрібно (яку проблему вам треба вирішити), можливо я допоможу.
оу, та мені б було цікаво дізнатися про загальні принципи побудови алгоритмів таких програм. Бо давно-давно у мене є "Мифический человеко-месяц" Фредеріка Брукса. В книзі він написав, що значного (революційного) розвитку в технології, техніці* програмування поки що не передбачається... - дослівно я не памятаю, а книгу не хочу турбувати.

А також він щось писав про автоматичне створення програм ІНШИМИ ПРОГРАМАМИ. От тому і цікаво мені.
Тут коротко описав свою ідею, яка була на сайті: http://docs.linux.org.ua/users/Lvm/ .
Фредерік Брукс поки що правий. :-(
[Fedora Linux]

r00t x

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #297 : 2013-03-20 20:51:43 »
Фредерік Брукс поки що правий. :-(
:D о-у, ви також знайомі з його творчістю(?) - (це скоріш за все  не питання, а ствердження).
За лінк благодарствую, але там замало тексту, я іще детально не вникав, і в мережі, мабуть(?), можна знайти багато чого на цю тему...

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Позитивчик
« Відповідей #298 : 2013-10-02 19:09:40 »
Надіслали подарунок — футболку від Fedora. Веселенький малюнок, еге ж?  ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #299 : 2013-10-05 10:16:37 »
А вона хоч "нормальна" чи пару разів випрати і можна використовувати в якості ганчірки?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?