Автор Гілка: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)  (Прочитано 4157 раз)

Відсутній myroslava

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • upward
В цій темі - http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1125403554 - miwa стверджує, що в Меню-Система-Конфігурація розділу "Безпека" немає.

Ну осьо покажу свій десктоп, а також шлях в меню, який веде до КонтролСентра, де, принаймні в мене, "Безпека" є.
Офтопік і SuSE 10.2

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #1 : 2005-08-31 13:36:42 »
А я і далі стверджую що там немає "Безпеки" ;о))
Там є дві різні утиліти - "Центр керування КДЕ" та "Управління компютером". Перша відповідає за налаштування робочого середовища, вигляд та поведінку вікон і користувачів у КДЕ, за звук, за роботу КДЕ з зовнішніми пристроями і т.п. Друга - за роботу компютера взагалі. Частково їх функції перетинаються. Для користувача, котрий звик до єдиної "Панелі керування" у вінді це дещо дивно (по собі суджу). Пояснюється таке дублюванян там, що Trolltech і Mandrake це різні фірми і тому їхні продукти частково перекривають функціональність один одного.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній myroslava

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • upward
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #2 : 2005-08-31 13:44:30 »
Шо, от саме там, де показано на шоті (тобто в Configure your Computer, а не Configure Desktop), і нема? В мене є. Напевно треба зробити ще один шот... ;) Чи не треба, а так повірите?

Я вірю своїм очам, і якщо я бачу два пункти меню, я розумію, що на вінду з її контрольною панеллю орієнтуватися не треба  8-)
« Змінено: 2005-08-31 13:49:46 від myroslava »
Офтопік і SuSE 10.2

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #3 : 2005-08-31 13:50:35 »
Шо, от саме там, де показано на шоті (тобто в Configure your Computer, а не Configure Desktop), і нема? В мене є. Напевно треба зробити ще один шот... ;) Чи не треба, а так повірите?
У "Configure computer" - так, є, ще один робити не треба. Вірю :о)
Я мав на увазі, що ви могли налаштовувати щось, що подібне до "Безпеки" як у одній програмі, так і в іншій. Кожна з котрих є в згаданому меню. А такого пункту як "Безпека" в тому меню на вказаному рівні вкладеності немає.

Ет, біс з ним, це пуста демагогія. Не звертайте уваги, я просто не виспаний, а тут ще не встиг прийти на роботу, як відразу купа справ і всі термінові; а від того трохи неуважний, а трохи вибитий з колії...

Словом, вважаю, що ми знайшли консенсус, бо я зрозумів, що ви мали на увазі :о)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #4 : 2005-09-10 22:11:12 »
То вас саме оця безпека цікавить? Чи може, яка інша? Взагалі, про безпеку в Linux можна довго говорити, ось про вінду нема що сказати навіть :)

В KDE з версії 3.2 менюшку налаштувань від головної відкололи.

Але в мандряці її так перекраяли, що коли людина приходить глянути на меню KDE будь-якого іншого дистрибуту, то в неї починається синдром абстиненції.
« Змінено: 2005-09-11 09:41:19 від JaFd »

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #5 : 2005-09-11 17:19:53 »
Про між іншим - цікавий в тебе броузер, Ярославе ;о)).
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #6 : 2005-09-11 22:03:04 »
Який вже є. Зрештою, відмальовує сторінки він швидше за інші (крім Elinks і W3M хіба), та й час відгуку кращий має. Я на 10-ліття опери ключик отримав, то й поставив :)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #7 : 2005-09-12 09:56:22 »
Та я не про оперу, сам користуюсь нею під двома ОСями. Я про сіру літеру "е" оперезану пояском по діагоналі. Десь я вже її бачив, щоправда синьою ;о))
« Змінено: 2005-09-12 09:56:50 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Де в КДЕ конфігурація безпеки ;)
« Відповідей #8 : 2005-09-14 16:49:02 »
А, ну, MSIE в мене також працює, зара пару скріншотів знайду...
Мій зоопарк бравзерів. :)
« Змінено: 2005-09-14 17:03:44 від JaFd »