Автор Гілка: Back to future  (Прочитано 2878 раз)

Praporshic

  • Гість
Back to future
« : 2007-12-11 23:50:36 »
Через 5 років після початку більш-менш серйозного дослідження GNU/Linux майже повернувся до того, з чого починав. Отже: Debian Lenny, XFCE 4.4, Conky, Pidgin, у лотку бовтається quodlibet. Тема - Darker Ice з оформленням вікон Katiola. Піктограми - Tango.
У терміналі збирається IceDove 2.0 з Sid`а.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Back to future
« Відповідей #1 : 2007-12-12 00:00:02 »
О, і я на скріншот втрапив=)

Особисто я тему xfwm поміняв би. Цей білий обідок навколо букв виглядає трохи того...
« Змінено: 2007-12-12 00:01:33 від Cthulhu »

Praporshic

  • Гість
Re: Back to future
« Відповідей #2 : 2007-12-12 00:01:11 »
Є таке. Власне, автор теми розраховував на Compiz+Emerald  :-/
« Змінено: 2007-12-12 00:02:03 від Praporshic »

Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Re: Back to future
« Відповідей #3 : 2007-12-20 01:47:46 »
у мене більше питання до юзабіліті скрінів, які зачасту наводять
  - чи насправді люди часто бачуть свій десктоп, щоб класти на нього хвайну шпалерину?
  - туди ж - наскільки це ефективно завантажувати комп ще конкі-монітором на десктоп, якщо його реально в роботі ніколи не видно. (монітор в принципі буває потрібний - та його можливо в аплет панелі кинути)
  - чи зручна внизу постійна фіксована панелька, що відбирає доволі багато робочого простору - чому б її на приховувати автоматично (особливо на вайдскрінах)


право, чи не краще прагнути зручності натомість "красот"?

PS: звісно мій скрін (теж xfce) буде куди менш вражаючим, чим більшість в галереях, але робоче місце мін 8год/день - це ж перш за все прагматизм.
« Змінено: 2007-12-20 01:50:18 від uran »
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit

Praporshic

  • Гість
Re: Back to future
« Відповідей #4 : 2007-12-20 10:01:25 »
Це - робоче місце максимум дві години на день. Шпалерина покладена щоб нормально бачити вивід conky без зміни його кольорів. На фіксованих панелях в мене майже завжди щось таке, що зажди має бути на виду. Шорокоформатний монітор в мене лише на ноуті а там - KDE, а на роботі взагалі 20" 1600x1200. Все зручно. Хіба що в мене xfce завжди жере пам'яті більше за KDE  :-/

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Back to future
« Відповідей #5 : 2007-12-20 21:27:22 »
- чи насправді люди часто бачуть свій десктоп, щоб класти на нього хвайну шпалерину?

Кожного разу при завантаженні аж до запуску першої програми на повний екран...  ;)

- туди ж - наскільки це ефективно завантажувати комп ще конкі-монітором на десктоп, якщо його реально в роботі ніколи не видно.

Можна створити наприклад додаткову стільницю для розгляду на ній монітора... Або згорнути всі вікна.

Off-topic:
Згадав, жарт: у вінді пересунути з швидкого запуску кнопку "згорнути всі вікна" на робочий стіл.  ;D

(монітор в принципі буває потрібний - та його можливо в аплет панелі кинути)

А є такі великі аплети?

- чи зручна внизу постійна фіксована панелька, що відбирає доволі багато робочого простору - чому б її на приховувати автоматично (особливо на вайдскрінах)

А якщо те автоматичне приховування дратує? Та ще й роздільна здатність велика, то хіба шкода смужки в 32 пікселя?

право, чи не краще прагнути зручності натомість "красот"?

А хто сказав, що зручність та красота поняття взаємовиключаючі?
Linux. The future is open.