Автор Гілка: Моя гра :)  (Прочитано 3527 раз)

Відсутній Andru

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Моя гра :)
« : 2008-05-19 03:02:10 »
Досить недавно створив казуальну гру(хоча нi, брешу - створив півроку назад, але на новi "колеса" пересадив тiльки зараз) у жанрi match-3, де основною цiллю є вистроювання кристалів по три у один рядок. Трохи модифікував класичну механіку, і замість обміну місцями камінці потрібно крутит навколо осьових точок.

Завантажити гру можна у вигляді rpm та deb-пакетів на sourceforge-сторiнцi проекту

Для запуску гри потрібно мати OpenGL-сумісні драйвери для відеокарти, та встановлену бібліотеку OpenAL. Якщо винукнуть якісь проблеми(відсутність звуку/музики, виліт і т.і.) прикріпляйте до повідомлення log.txt з каталогу $HOME/.sotg/

Ну, все інше на скріншоті доволі стандартне ) OpenSUSE 10.3, GNOME 2.20.3, пропатчений freetype і шрифт Albany MT, набір софту та датчик температури CPU :)
ЗІ: усіх противників аніме прошу або вбитися об стінку, або не "флудити" тут :)

у PNG:

у JPG:

update: видалив прямi лiнки на файли з домашньої сторiнки проекту, так як вони чомусь працюють дуже погано...
« Змінено: 2008-05-19 16:35:01 від Andru »

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Моя гра :)
« Відповідей #1 : 2008-05-19 15:31:10 »
Я це помітив іще коли хотів подивитися малюнок - його воно теж віддає мізерними порціями - сидиш і тиснеш Ctrl-R кожні дві секунди :(
Статистику запитів вони собі так піднімають, чи що?

Відсутній Andru

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: Моя гра :)
« Відповідей #2 : 2008-05-19 16:27:39 »
Цитата
Статистику запитів вони собі так піднімають, чи що?
Да я навiть не знаю :(

Цитата
Я це помітив іще коли хотів подивитися малюнок - його воно теж віддає мізерними порціями - сидиш і тиснеш Ctrl-R кожні дві секунди
А я думаю чому на radikal.ru так i не вдалося вiдправити малюнок...

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Моя гра :)
« Відповідей #3 : 2008-05-19 19:38:34 »
Непогано, забавка сподобалася.

Недоліки:
  * коли складається Г-подібна чи Т-подібна фігура, то знімаються тільки горизонтальні кристали, вертикальні залишаються;
  * універсальний кристал мав би використовуватися тільки тоді, коли я його рухаю, інакаше він зникає ну дуже швидко;
  * трохи набридає - між рівнями немає практично ніякої різниці.

Можливо краще додати рівні різної форми і розмірів, заморожені кристали(які розморожуються коли поруч складається комбінація), заблоковані кристали, і т. ін.? І додати якусь іншу ціль ніж просте набирання очок - наприклад замальовування всіх комірок чи знищення н-ної кількості якихось певних кристалів.
[Fedora Linux]

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Моя гра :)
« Відповідей #4 : 2008-05-21 09:32:44 »
Одна штучка: воно ставить програму з rpm до /bin, а не до /usr/bin. Можна виправити у наступних випусках?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law