Автор Гілка: Відверті збочення. Не для слабконервних. 18+  (Прочитано 22154 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Ні. Немає. Наразі це комплект К-програм а не повний DE
Як на мене - на дідька цей комплект, якщо можна мати досить зручну роботу в середовищі того-ж Total Commander'a (чи іншого альтернативного файлового менеджера) укомплектованого набором додаткових втулок/сервісних програм іне морочити собі голову.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
От коли той тотал командер стане вільним - тоді буде зиск. А так - є можливість користуватись звичним ПЗ.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
От коли той тотал командер стане вільним - тоді буде зиск. А так - є можливість користуватись звичним ПЗ.
Мдя, майже 40$. Хоча утилітка із розряду "підсів - не злізеш", тим більше для тих, хто починав із ДОСівських командерів. Чомусь так і не глянув - krusader під вікна збирається?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

TuxRoot

  • Гість
Чомусь так і не глянув - krusader під вікна збирається?
Я знав, що ви пошляк, але не думав, що настільки...

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
От коли той тотал командер стане вільним - тоді буде зиск. А так - є можливість користуватись звичним ПЗ.
Мдя, майже 40$. Хоча утилітка із розряду "підсів - не злізеш", тим більше для тих, хто починав із ДОСівських командерів. Чомусь так і не глянув - krusader під вікна збирається?
Неправда :) Для тих, хто справді починав із ДОСівських командерів FAR'а достатньо ;) (він для мешканців колишнього "нерушимого" безплатний)
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Praporshic

  • Гість
Неправда :) Для тих, хто справді починав із ДОСівських командерів FAR'а достатньо ;) (він для мешканців колишнього "нерушимого" безплатний)
Не зовсім. 1.8 вже під BSD-like.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Неправда :) Для тих, хто справді починав із ДОСівських командерів FAR'а достатньо ;) (він для мешканців колишнього "нерушимого" безплатний)
Згоден - FAR чудова штука, проте це лише advanced файловий менеджер, з додатковими можливостями. В то-й же час Total Commander, укомплектований необхідними (і наявними у великій кількості) втулками, цілком тягне на робоче середовище, я, в свій час, під Він98, заміняв ним стандартний explorer.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Flame:
Згоден - FAR чудова штука, проте це лише advanced файловий менеджер, з додатковими можливостями. В то-й же час Total Commander, укомплектований необхідними (і наявними у великій кількості) втулками, цілком тягне на робоче середовище, я, в свій час, під Він98, заміняв ним стандартний explorer.
А ви сюди пробували заглядати? Хочете зручностей + не хочете платити = FAR + файловий менеджер, який входить в інсталяцію 7zip 8-)
По темі - чекаю на k3b під вікна (Cdrtools уже портовані - розсмішило одне warning на сторінці проекту :D)
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Max_UA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
І де можна взяти KDE Windows Vista ?
Бо в мене є програми які тільки працюють під  Windows Vista, а потрібні ще які працюють тільки в  KDE.
Linpus Linux 9.5 Final Release      на Acer TravelMate 2493NWLMi

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
2 prapor:
Пан запускав четверті кеди під Вікнами?
Цитата
а потрібні ще які працюють тільки в  KDE.
Які саме програми Вас цікавлять?
« Змінено: 2008-04-06 19:35:20 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
2 prapor:
Пан запускав четверті кеди під Вікнами?
Звісно ж. Ставити через cygwin треті мені ліньки (як ставити цигвін на мастдая, то мені простіше wine поколупати).

Відсутній Max_UA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
2 prapor:
Пан запускав четверті кеди під Вікнами?
Цитата
а потрібні ще які працюють тільки в  KDE.
Які саме програми Вас цікавлять?
В саме цей час їх адаптують під Vista.
Мене хоч до повноцінного лінуксоїда відносити важко, але чогось важко…
Linpus Linux 9.5 Final Release      на Acer TravelMate 2493NWLMi

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Проскакувала інформація про те, що GMail можна юзати як дисковий розділ (наразі 6,6 ГБ). Звідси випливає ідея нового відвертого збочення - ставити туди вікна шляхом заливання в скриньку віртуального образу з встановленими вікнами. Щоправда, таке круте збочення вимагає досить крутого з'єднання з Інтернетом. Але тепер ніяка ревізія не виявить у вас контрафактного ПЗ  ;) Шуткую - дешевше купити ліцензію, ніж такий інет.
« Змінено: 2008-04-09 11:11:39 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
здається, вже не можна
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
здається, вже не можна
Чому? Гугловці щось накоїли?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.