Автор Гілка: Робочі будні + XEN  (Прочитано 2269 раз)

Praporshic

  • Гість
Робочі будні + XEN
« : 2008-07-07 13:44:57 »
Ось такий робочий безлад. У одному терміналі відкрито у vim конфіг до kickstart, по якому встановлюються у XEN domU дві системи у сусідніх терміналах (на іншій залізяці).
Усе інше - цілком стандартна робоча стільниця. FVWM-Crystal, Debian Lenny+Sid+Experimental. Один з gkrellm`ів локальний, другий - критичний сервер у мережі. У треї бовтаються: gajim, quodlibet, akregator (не знайду ніяк нічого краще), ekiga (під'єднана до внутрішнього VoIP) та icedove.
Повний знімок тут

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Робочі будні + XEN
« Відповідей #1 : 2008-07-07 22:32:49 »
Із скріну можна вивести товстий-претовстий натяк: RTFM!  :P
В нижньому лівому терміналі - man import, в нижньому правому на той момент встановлюються manpages.
Далі - я так зрозумів, на кожному вікні індикується розкладка. Хочу собі.
Ще - що за системний монітор, що справа в двох іпостасях? Бо ті, що я пробував, чесно кажучи, не сподобалися, окрім штатного КДЕ-шного.
Ну і дрібниці - яка роздільна здатність і чому погано видно підписи на панелі завдань?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Робочі будні + XEN
« Відповідей #2 : 2008-07-08 06:15:22 »
Далі - я так зрозумів, на кожному вікні індикується розкладка. Хочу собі.
man xxkb
Ще - що за системний монітор, що справа в двох іпостасях? Бо ті, що я пробував, чесно кажучи, не сподобалися, окрім штатного КДЕ-шного.
man gkrellm  :P
Ну і дрібниці - яка роздільна здатність і чому погано видно підписи на панелі завдань?
1600x1200 (20") Написи видно погано бо перероблено у 640х480, так - видно цілком нормально.