Автор Гілка: Дизпаливо  (Прочитано 3525 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Дизпаливо
« : 2008-10-12 18:51:58 »
Вчора на OSDN Conference санки роздавали своє дизпаливо, сьогодні я заправив ним свою машину задля спробувати. yurchor казав, що у нього це дизпаливо погано горіло - пихтіло і коптіло. Це, звичайно, залежить від мотора, бо в мене все було чудово:

OpenSolaris(tm) 2008.05



P. S. Захотів, навіть, встановити, проте місця не було.
« Змінено: 2008-10-12 18:53:51 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Дизпаливо
« Відповідей #1 : 2008-10-13 00:44:45 »
ну раз ґном працює на солярці (і ще й з компізом!), то проблема лише в драйверах. але загалом не знаю, нащо вона потрібна. я бачив її лише в одному університеті, де були компкласи з санівських терміналів (монітор, клава, миша та якась коробочка, що з’єднувалась з термінальним сервером). працювало все швидко, хоча напевно з лінуксом було б так само.

а, і ще там беш неправильний якийсь.
« Змінено: 2008-10-13 00:45:38 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Дизпаливо
« Відповідей #2 : 2008-10-13 10:56:53 »
а, і ще там беш неправильний якийсь.
Гм. Чим? Звісно, звичний по Лінуксу набір команд все-таки чимось відрізняється, але особливих незручностей я не відчув.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Дизпаливо
« Відповідей #3 : 2008-10-13 11:20:17 »
Якщо я не зовсім забув, то там або korn shell (ksh), або POSIX shell (sh), або C shell (csh). bash там ніби й немає...

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Дизпаливо
« Відповідей #4 : 2008-10-13 12:09:13 »
та, я мав на увазі не беш, а shell
а, і ще там беш неправильний якийсь.
Гм. Чим? Звісно, звичний по Лінуксу набір команд все-таки чимось відрізняється, але особливих незручностей я не відчув.
та то справа звички насправді. наприклад, не сподобалось, що назва поточного каталогу показується не в командному рядку, а вгорі. але, з іншого боку, зате видно повний шлях.

а, там mc якийсь застарілий (чорно-білий) стоїть. чомусь на всіх солярках, які я мацав, був саме застарілий mc.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: Дизпаливо
« Відповідей #5 : 2008-10-13 12:29:09 »
bash там ніби й немає...
Та наче має бути, причому як дефолтний шелл. Без посікс-шелла все одно не обійтись. Хоча tcsh рулить, це да=)

та то справа звички насправді. наприклад, не сподобалось, що назва поточного каталогу показується не в командному рядку, а вгорі. але, з іншого боку, зате видно повний шлях.
Курити $PS1 і $PS2.

а, там mc якийсь застарілий (чорно-білий) стоїть. чомусь на всіх солярках, які я мацав, був саме застарілий mc.
гг. [Colors]
base_color=normal=,default:selected=,:marked=,default:markselect=,:menu=,:menuhot=,:menusel=,:menuhotsel=,:dnormal=,:dfocus=,:dhotnormal=,:dhotfocus=,:input=,:reverse=,:executable=,default:directory=,default:link=,default:device=,default:special=,:core=,:helpnormal=,:helplink=,:helpslink=,:
Страшно застарілий mc.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Дизпаливо
« Відповідей #6 : 2008-10-13 21:33:44 »
Згоріло в мене дизпаливо - мабудь перегрілось в сідюку поки висло. Приніс додому - на кращий комп - взагалі не завантажилось. На мило той соляріс - нема української локалізації- розцінив як неповагу.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Мухомор

  • Гість
Re: Дизпаливо
« Відповідей #7 : 2008-10-13 22:57:30 »
Згоріло в мене дизпаливо - мабудь перегрілось в сідюку поки висло. Приніс додому - на кращий комп - взагалі не завантажилось. На мило той соляріс - нема української локалізації- розцінив як неповагу.
Угу, викиньте свою Моторолу - вона москальська. Там є українська мова? А голосові команди українською? Російською є.
Раджу вам зрозуміти - той диск не розрахований на Україну і потрапив сюди випадково - для демонстрацію. А те, що ви покоцали диска - то вас на мило, а не соляріс.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Дизпаливо
« Відповідей #8 : 2008-10-14 00:12:07 »
Не я покоцав, а привід. Коли я того диска витяг - він був гарячий. При чому висів і гнома так й не запустив.
Цитата
викиньте свою Моторолу
Е ніфіга -- вона мені не на шару дісталась  :P , потім вона зроблена для України і українську підтримує досить непогано.
Цитата
Російською є.
Автоматично в неї виставляється українська - мені і вголову не моголо прийти спробувати, як вона російською працює  :P
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.