Автор Гілка: Віндовс? Лінукс? а от самі дивіться!  (Прочитано 12887 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Віндовс? Лінукс? а от самі дивіться!
« Відповідей #15 : 2007-04-30 17:12:25 »
2Nickispeaki2: Поясніть мені, яка ціль існування цього збочення? Навіщо пародіювати на інтерфейс застарілої ОС, до речі, інтерфейс хоча і непоганий, але далеко не найкращий?
хаха, вже з"явилася пародія на Віста:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ec/GnomeVista.png

(Ubuntu+gnome+compiz)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Віндовс? Лінукс? а от самі дивіться!
« Відповідей #16 : 2009-03-19 16:27:25 »
є така феймлікс...

дивиться тут - http://www.famelix.com.br/
Цікаво як таке зробити - щоб посадити тих хто боїться лінукса на компютер із лінуксом - то було б ідеально! Можу об заклад побитись не відразу Вони й помітять різницю.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Віндовс? Лінукс? а от самі дивіться!
« Відповідей #17 : 2009-03-20 09:47:17 »
Дідько, що то ви за лінку дали? Нам така складна англійська, що я жодного слова не зрозумів  ;) (тепер починаю розуміти важливість пункту правил що до обмеження на використання інших мов крім української і міжнародної (ну не Есперанто ж, хоча - чом би й ні  ;))).    Мене цікавить конкретно як вони цього добились: написали щось нове чи просто познущались над готовим стільничним середовищем.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Віндовс? Лінукс? а от самі дивіться!
« Відповідей #18 : 2009-03-20 13:01:51 »
Дідько, що то ви за лінку дали? Нам така складна англійська, що я жодного слова не зрозумів  ;) (тепер починаю розуміти важливість пункту правил що до обмеження на використання інших мов крім української і міжнародної (ну не Есперанто ж, хоча - чом би й ні  ;))).    Мене цікавить конкретно як вони цього добились: написали щось нове чи просто познущались над готовим стільничним середовищем.
та я вас прошу, шо тут незрозумілого, наприклад?:

Цитата
1) O que é Linux?

R: Linux é o termo geralmente usado para designar qualquer sistema operacional que utilize o núcleo Linux. Foi desenvolvido por Linus Torvalds, inspirado no sistema Minix. O seu código fonte está disponível sob licença GPL para qualquer pessoa utilizar, estudar, modificar e distribuir de acordo com os termos da licença.
а поза тим, є ж Google Translate, він технічні сторінки непогано перекладає. Я так колись читав якесь індонезійське HOW-TO.

а поза тим на скріншотах KDE3 й жодних натяків на оффтопік:
http://famelix.com.br/web/index.php?option=com_morfeoshow&task=view&gallery=1&Itemid=9
« Змінено: 2009-03-20 13:06:27 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"