Автор Гілка: Мальовничі краєвиди Enlightenment  (Прочитано 39646 раз)

Відсутній qukllii

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #15 : 2010-11-19 20:28:58 »
Ось у мене таке от, але довелось втиснути його в 250 кіло. Нічого цікавого і нічого зайвого. (Ну-у, е-е-е... Я так думаю!)
« Змінено: 2010-11-19 20:31:02 від qukllii »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #16 : 2010-11-19 21:14:45 »
З якої ви системи зробили цей скриншот?
Archlinux.
Ось у мене таке от, але довелось втиснути його в 250 кіло. Нічого цікавого і нічого зайвого. (Ну-у, е-е-е... Я так думаю!)
KDE3 за сучасними мірками виглядає жахливо. Дивно, що воно ще живе, якщо його всі закинули.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #17 : 2010-11-19 22:47:15 »
Re., у пана старенька машинка, очевидно вирішив залишити старіші кеди, хоча... KDE4, при бажанні, можна на 256М мізків юзати - аби повимикати всякі Akonadi та Nepomuk.
От тільки що воно в гілці про Енлайтмент робить?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній qukllii

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #18 : 2010-11-20 00:26:57 »
Re., у пана старенька машинка, очевидно вирішив залишити старіші кеди, хоча... KDE4, при бажанні, можна на 256М мізків юзати - аби повимикати всякі Akonadi та Nepomuk.
У мене 640 Моску, процесор не межі. Ставив я Мандріву з 4К - фе, ваша заливна риба... Непотрібно мені такі красоти і значки (іконки) я не полюбляю перевертати. Навіть у вінді (ХР) у мене нема жодної теми (навіть "Голубой", "Оливковой" і "Серебряной" нема - всі стандарті, типу вінди 98. Я живу без прикрас. То для збочинців.
От тільки що воно в гілці про Енлайтмент робить?
Так це я хвастаюсь, та нагадую вам жахи та безвкусіє 3кедів :) Взагалі то я хотів "налякати" вас процесором.
Машина не старенька! Це антикваріат. Купував в 2005 і на той час це вже був не самий сучасний компутер. Купував в магазині - абсолютно новий. Поітм тріхо довелось вдосконалити: замінив мазебоард, докупив Моску, на смітнику знайшов робочий хард на 20 гіг. Підтикнув - працює, щоправда користуюсь тільки в Лінукс, бо у вінді він чомусь дуже-дуже сильно гальмує.

KDE3 за сучасними мірками виглядає жахливо. Дивно, що воно ще живе, якщо його всі закинули.
 ;D очевидно, що root_x - це не всі.

« Змінено: 2010-11-20 00:27:59 від qukllii »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #19 : 2010-11-20 02:22:37 »
Я мав на увазі розробників.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #20 : 2010-11-20 02:24:45 »
А-а-а-а-а!!! Мої очі!!!
Щось воно не те - багато світла.
Так швидше здобувається ефект тру лінуксоїда - червоні очки  :o  ;D
« Змінено: 2010-11-20 02:52:44 від vitre »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #21 : 2010-11-20 02:39:09 »
Взагалі-то недопиляне жахіттячко.
Або застаріле жахіттячко, або ще недопилене. :)
Таке можна про будь-які лінукси казати.

е17 ще не має стабільного випуску. Тому на не заточений для цього дистрибутив означає ловити глюки.
Я поставив PCLinuxOS e17 Light - працює гладко, займає 90мб оперативки, але можна ще відключати модулі які не використовую.

Є неприємні недоліки уже в самого дистрибутиву, не працює Tomboy i Spideroak запускається лише раз в житті.


Цитата
І 2є годинників.
Чим більше циферблатів тим ти крутіший стимпанк.
« Змінено: 2010-11-20 02:56:13 від vitre »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #22 : 2010-11-20 03:00:24 »
Ставив я Мандріву з 4К - фе, ваша заливна риба... Непотрібно мені такі красоти і значки (іконки)
Можна поставити якусь аскетичну тему і відчувати себе монахом-мученком у печері.  :) Не обов’язково відчувати на собі весь справжній біль кде3 :)
« Змінено: 2010-11-20 03:08:31 від vitre »

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #23 : 2010-11-20 10:00:36 »
Цитата
... відчувати себе монахом-мученком у печері.
Мене влаштовує третя кеда.
Цитата
Не обов’язково відчувати на собі весь справжній біль кде3
Може хтось пам'ятає (опитування) тему про runlevel? Там я написав що у мене третій р.левел, бо якщо відразу поставити "іксований" левел, то відсутня можливість увійти до системи з читої консолі (не з іксів). Мене запитували: "Чи мені xterm'ів та konsole замало?" Я відповів, що входю в систему з чистої консолі для виконання root-робіт. Тому що намагаюсь привчати себе до наукових методів адміністрування. В консолі увага біль зосереджена на тому що робиш, і там нема цяцьок, і ніщо не відволікає, так як в іксах. Бо там і погода, і пошта і час, і відео може відволікти увагу. І може статися chown /home/user/*.*  :o ;D

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #24 : 2010-11-20 10:08:33 »
Цитата
весь справжній біль кде3
А в чому заключається біль? У тому що у мене Х їсть 4.3 відсотків? А у пана Re. 31 та + ентлайм доїдає залишки.

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #25 : 2010-11-20 10:11:27 »
chown спеціально написав без user, а то можливо хтось спробує виконати команду.
---
Оце у мене і все, поки що.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #26 : 2010-11-20 15:25:23 »
У мене 640 Моску
А чому в top показує 512?
Я живу без прикрас. То для збочинців.
Якщо думати по вашому - то сам факт встановлення KDE, навіть 3-ї версії, то є збочення, оскільки є справді спартанські середовища, позбавлені будь яких прикрас і характерні дуже проворною роботою.
НМД, збоченням може бути зловживання ефектами Компіза, Суперкарамбою та іншими цяцьками. А якщо користувач просто ставить теми оформлення за смаком - то збоченням воно ніяк бути не може. Тим паче, на більш менш сучасному залізі, де вистачає мізків та швидкодії процесора.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #27 : 2010-11-20 19:33:22 »
А чому в top показує 512?
Ну слава богу, хоч хтось помітив :). У мене одна планка 512, а інша зі старої м.боард - якщо її втикнути у блок, то воно працює, але з вильотами. Я мабуть не буду нею користуватись. Бо через різні частоти мабуть у мене і вийшов з ладу колишній якийсь там Ашрок.
---
512 - 400 Мг, а 128 на 133 Мг. Саме цікаве - ЯК ПАМЯТЬ НА 400 МГ ПРАЦЮВАЛА НА МАТ.ПЛАТІ, ЯКА ПІДТРИМУЄ ТІЛЬКИ 100 І 133 МГ. Оце так питаннячко  :o  :-/ . Та іще дещо цікаве у мене траплялось, але я не придаю цьому важливості і саме тому не хочу писати. Суцільні загадки... А як я знущаюсь над процесором - бачили? (1.8 -> 3.1)
Цитата
Якщо думати по вашому - то сам факт встановлення KDE, навіть 3-ї версії, то є збочення,...
;D Питання: Сама послідня - це 3.5.10? Ци вже \ті хто його ніяк не викинуть\ придумали щось новіше?
Цитата
...оскільки є справді спартанські середовища, позбавлені будь яких прикрас і характерні дуже проворною роботою....
Погоджуюсь. Інколи x-фейсоом користуюсь (користувався).
Цитата
...Тим паче, на більш менш сучасному залізі, де вистачає мізків та швидкодії процесора.
Краще на щось корисніше витрачати процесорний час, але то вже особиста справа конкретного користувача.


r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #28 : 2010-11-20 20:00:30 »
Я трохи не так написав (про вильоти):
1 - був (була) у мене ashrock із 128 Мб\133 Мг.
2 - я докупив 512 Мб (тепер точно і сам не знаю яка частота тої планки), думаю що 400 Мг. Може підкажете же там написано? га?
3 - доставив 512 на колишній ашрок
4 - все працювало, літало.
5 - через півроку (цьому передували постійні збої, зависання, ТА НАВІТЬ ПОВНА ВІДМОВА процедура bios). Це було якщо обидві  планки (512 та 128) стояли у мат.платі. - повна відмова. Я навіть думав покінчити з ... інтернетом  :)
6 - Але якщо залишити тільки 128 Мб, то машина вмикалась, вантажилась і працювала, АЛЕ зі 128 Мб Моску. Але було не можливо щось корисне зробити, бо (див 7)
7 - Була у мене вінда ХР, мабуть сама найперша версія (збірка). Відразу ж після підключення до мережі вінда здохла. Антивірус видалив файли, що необхідні для завантаж системи. Перша збірка вінди достатньо швидко працювала, але після переустановки, та встановлення сервіс третього паку стало дуже-дуже гальмувати. Лінукс також тормознутий був (без сервіс відоузятьских паків  ;D). Ото так вона (система) мене мучила, мучила, доки я не вирішив докупити Мосок. Мосок я сам не купував - заказав, привезли, утикнув - літає. Потім сталося - див 5.
---
Якщо зараз використовувати обидві планки памяті - то вильоти просто так і постійно, навіть тоді коли просто комп пвністю простоює. От тому я і не хочу знову змінювати залізо через півроку. Хоча - "Все що робиться і не робиться - то все на краще". Я автор цього вислову  ;) .



Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #29 : 2010-11-20 20:33:10 »
Саме цікаве - ЯК ПАМЯТЬ НА 400 МГ ПРАЦЮВАЛА НА МАТ.ПЛАТІ, ЯКА ПІДТРИМУЄ ТІЛЬКИ 100 І 133 МГ.
Припустимо, у вас є Славута, що розганяється до 100, при гарній погоді - до 133 км/год. І є Бугатті, який розганяється (припустимо) до 400. Чи зможе Бугатті їхати поруч із Славутою, не обганяючи її? Так само вийшло із планками пам'яті та материнкою.
Краще на щось корисніше витрачати процесорний час, але то вже особиста справа конкретного користувача.
Ну, на домашньому комп'ютері в будь якому разі процесор більшість часу не задіяний і на половину - хіба що ви не вилазите із важких іграшок чи халтурите зйомкою весіль та відеомонтажем. Тому рахувати даремно витрачений процесорний час тут сенсу не бачу. Власне, порахуйте, скільки його витратилося поки ви тут писали два довгих дописи.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.