Автор Гілка: Мальовничі краєвиди Enlightenment  (Прочитано 39643 раз)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #30 : 2010-11-21 01:18:00 »
А у пана Re. 31 та + ентлайм доїдає залишки.
Я знайшов джерело проблеми: модуль «сніг», він убиває всі сили іксів та просвітлення, ех, прийдеться відмовитись…

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #31 : 2010-11-21 02:12:31 »
НМД, збоченням може бути зловживання ефектами Компіза, Суперкарамбою та іншими цяцьками.
От тут ми прийшли до точки до якої завжди приводять розмови про збочення.
Поняття межі збочення дуже суб’єктивне.
З погляду нортон командера, будь-яке сучасне трохи прекрашене середовище - збочення. Час плине, те що для наших батьків було збоченням для наших дітей буде звичним ділом.

Я напиклад настільки звик до ефектів компіза, що вони мені здаються звичайною ознакою сучасної стільниці.


Про "відчути біль кде3" це був жарт. :)
« Змінено: 2010-11-21 02:19:27 від vitre »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #32 : 2010-11-21 02:25:02 »
Типова тема PCLinuxOS e17

майже спартаньська


« Змінено: 2010-11-21 02:25:42 від vitre »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #33 : 2010-11-21 16:06:24 »
От тут ми прийшли до точки до якої завжди приводять розмови про збочення.
Ключове слово "зловживати" у моїй фразі. Врешті, то я казав для root_x, який сказав, що використання KDE4 то є збочення.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #34 : 2010-11-21 16:15:43 »
файна тема. Скоро і я буду цим кристуватися. Щойно хоча б з розкладками розберуться

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #35 : 2010-11-22 22:36:43 »
... то я казав для root_x, який сказав, що використання KDE4 то є збочення.
Вивільнив місце на 20 гігХарді, поставив Слек 13 (з 4Кедами).  >:( :(

... я буду цим кристуватися. Щойно хоча б з розкладками розберуться
Але я забув, що воно не запускалось у мене раніше. При запуску просто Іксів, командою Х, в0н0 запускається, але миша і клавіатура повністю НЕПРАЦЮЮТЬ.
При запуску КДЕ - майже все  >:( :'( запускається. Запускаєть і працює, навіть дефолтна логіньузика звучить, АЛЕ ні клавіатура, ні миша не працюють.
---
Я тільки пілся запуску згадав, що таке саме у мене було із Мандріва2010. Але я щось  :-/ там (у Мандріві) змінював і все працювало, на ттой час було 128 Моску, тому і не залишив (зрозуміло чому -  ;)).
---
Питання як згадати, що я змінював? В кого такі "проблеми" були?
---
Зараз шукаю...

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #36 : 2010-11-22 22:44:21 »
Перевстановіть драйвера іксів.

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #37 : 2010-11-22 23:13:24 »
Перевстановіть драйвера іксів.
Та, ні, але я спробую. Я щось у Мандріві писав ??? noautoadddevice  :-/
---
 :o Я вибачась: драйвер це ті пакети для NVid`и. Так спробую.
---
Запитую, про "драйвер" тому що в моєму розумінні  ::) "драйвер" - це частина ядра, модуль ядра який може бути як у вгляді окремого модуля - (lsmod), так і вкомпільоване у ядро.
---
Думаєте після переустановки допоже? Але ж я тількм сьогодні встановив... - хм-м...?
Ну сьгодггні вже не буду перевтановлювати. Сплю.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #38 : 2010-11-23 15:43:38 »
У мене в сестри було щось подібне, вирішилось перевстановлення пакунків xorg (здається, xf86-input-keyboard і xf86-input-mouse). Та перевірте, чи hal стартує.

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #39 : 2010-11-23 17:03:36 »
У мене в сестри було щось подібне, вирішилось перевстановлення пакунків xorg (здається, xf86-input-keyboard і xf86-input-mouse). Та перевірте, чи hal стартує.
Ні не стартує, бо я його відключив - при завершні установки я майже все відключаю, щоб зайвий раз не вантажитись із cd\dvd. Бо частенько буває так, що через якийсь rc.скрипт система видає помилки та не завантажується.
---
Про Nvida я протупив. До чого тут відеодрайвер?  ;D (то я майже спав) Дякую. Прямо зараз і спробую. Цілий день був не дома тинявся  :P хто зна де.

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #40 : 2010-11-23 19:13:22 »
Довго шукав листок iз парoлем до isp, але ще довше "мучився" з перевiрочним кодом.
Э питання (мабуть тупеньке) Де можна змiнити оформлення вiкон? Можливо це можна зробити, коли виставити (чи прибрати) опцii Компiз, Опенджл?
Поки що не зрозумыло, АЛЕ я планую перейти на 4кеди!!! Тiльки без бумажки тут не обiйтись - потрiбен детальний план: Що i куди i як я збираюсь зберегти та записати. I таке  ынш. Я дуже дуже вдячний Re..
---
[smiley=41.gif]  [smiley=19.gif]  [smiley=36.gif]  [smiley=dance3.gif] stoit` i prachzuye!!! Osoblyvo pjraduvala nayavnist` xmms, ale takozhs ne rozumie cirilicEncoding. Ale to not trouble! (ne problema)

r00t x

  • Гість
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #41 : 2010-11-23 19:47:32 »
Мова йдеться саме про стиль оформлення вікон, заголовки вікон.
Контекстне меню робочого стола я бачив. Мені не подобаються значки на вікнах - Закрити, Максимізувати, Звернути.
Зараз скрін закину. І при чому не багато то воно у мене їсть. :) Навіть не знаю що там цікавого, але я ще раз  :-* ;D Re..
Скріншота не буде - там нічого цікавого. Я за чистоту  :D форуму.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #42 : 2010-11-23 23:15:58 »
Усе налаштовується через теми, якщо бажаєте звантажити — загляньте сюди. Якщо щось у темі поміняти, то edj легко розпаковується командою:
edje_decc themename.edjІ назад збирається через скрипт усередині архіву.

« Змінено: 2010-11-23 23:16:58 від Re. »

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #43 : 2011-04-11 20:50:12 »
Поставив і собі під openSUSE 11.4. Стало нормально, працює поки без помітних вад. Одразу що кидається в очі - швидкий і красивий. З недоліків, які також одразу кидаються в очі - в меню та заголовках вікон - кирилиця не показується. Можливо щось із шрифтами. Буду розбиратися далі.
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Мальовничі краєвиди Enlightenment
« Відповідей #44 : 2011-04-11 22:04:18 »
Поставив і собі під openSUSE 11.4. Стало нормально, працює поки без помітних вад. Одразу що кидається в очі - швидкий і красивий. З недоліків, які також одразу кидаються в очі - в меню та заголовках вікон - кирилиця не показується. Можливо щось із шрифтами. Буду розбиратися далі.
Як правило, це в темі шрифти не підтримують кирилицю. Типова тема має містити цю підтримку. Це можна легко виправити засунувши свої шрифти в тему й замінити чужі, щоб назва збігалась.