Автор Гілка: Листи з форуму потрапляють у спам  (Прочитано 1299 раз)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Вітаю, гмейл чомусь помістив листа у спам  - я натис, що це не спам, але чому так могло статись?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #1 : 2019-03-14 22:03:11 »
«Сірі» сервери, відмова у проходженні перевірки з боку сервера, мільйон інших причин… Інтернет стає усе більш закритим — тепер таке трапляється усюди. Принаймні у трьох списках листування (KDE, Fedora і Mageia) нещодавно були випадки з непроходженням пошти з певних серверів.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #2 : 2019-03-15 14:07:06 »
Складно сказати, бо фільтри gmail працюють ніби як індивідуально для кожного, але не завжди. Наш домен не використовує речей на кшталт dkim, dmarc, тому єдина перевірка, яку може зробити gmail — це SPF, з ним у нас все ок.

Скоріше за все такого типу фільтрація — з причини того, що повідомлення стандартне (хоча у нас власна локалізація, тобто лист трошки відрізняється від подібних на інших форумах), і існує багато закинутих форумів, де бавляться мілліони спамботів, що спричиняє розсилку беззмістовних листів, які користувачі відправляють в спам.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #3 : 2020-06-07 15:03:48 »
У мене таке теж почалося десь місяць-два тому. Колись раніше було. Але не постійно. Тепер от знову. Учора було 3 повідомлення з форуму, усі пішли в спам.

Ґуґл пише: Why is this message in Spam? It's similar to messages that were detected by our spam filters.

Причому теж натискаю «Не спам» — не допомагає, наступні знову падають у спам.

Не так, щоб дуже критична проблема: я зрештою знаходжу ці повідомлення. І з написаного вище я зрозумів, що важко щось із цим зробити. Але пишу, щоб зафіксувати, що проблема повторюється.

У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #4 : 2020-06-29 12:49:34 »
Усі недавні сповіщення з форуму (від 27 червня) не потрапили в спам.

Цікавлюся, це через те, що змінили якісь налаштування на форумі? Чи просто Ґуґл натренувався? Бо я вперто позначав усі попередні сповіщення як «не спам».
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #5 : 2020-06-29 15:27:55 »
Ні, на форумі нічого не робилося, наскільки я знаю.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #6 : 2020-06-30 19:23:02 »
Я рано почав радіти: сповіщення про цю відповідь упало в спам, як і раніше. Знову позначив, що «не спам». Спостерігаю далі.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Листи з форуму потрапляють у спам
« Відповідей #7 : 2020-07-03 18:04:25 »
У мене теж регулярно листи падають у спам. Пропускаю купу обговорень.
[Fedora Linux]