Автор Гілка: Оптимізація для пошукових систем  (Прочитано 564 раз)

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
Форум Linux.org.ua дуже погано оптимізований для пошукових систем. Що погано для користувачів.

Вже не вперше я намагаюся знайти специфічно українське рішення в DDG чи Ґуґлі, а потім виявляється, що воно є тут.

Та й сам форум я знайшов не в пошуку, як зазвичай буває з новими сайтами, а друг поділився прямим посиланням.

Уявляю, скільки людей не змогли знайти український форум про ЛІнукс, бо не мали такого друга. І забили. Пішли на російські сайти, наприклад. Або в б-гопротивний ФБ.

Мені від цього прикро. Ба більше - такий давній сайт мав би Ґуґлі ранжуватися на гура. За умови грамотного SEO.

Не буду голослівним. Пропоную покращити оптимізацію для пошукових систем сайту, бодай на базовому рівні. На засадах опен-сорсу - я (чи хтось інший) пропонуватиму зміни до сайту, а адміни їх впроваджуватимуть.

Потрібно тільки, щоб адміни підтвердили, що їм це треба.

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Оптимізація для пошукових систем
« Відповідей #1 : 2020-03-12 11:33:53 »
За наявності вільного часу та технічної можливості — будь-які пропозиції щодо покращення форуму принаймні розглядаються та обговорюються. При цьому я не проти навіть поміняти рушій форуму, якщо
  • старий контент вдасться більш-менш мігрувати на новий рушій (це моя забаганка)
  • це технічно можливо (зараз форум хоститься на shared, де є лише php, тобто для чогось типу discourse доведеться переїжджати на vps, що дорожче, але теж можливо)
  • технічні характеристики нового рушія виправдовують витрату часу на міграцію

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
Re: Оптимізація для пошукових систем
« Відповідей #2 : 2020-03-12 14:18:23 »
За наявності вільного часу та технічної можливості — будь-які пропозиції щодо покращення форуму принаймні розглядаються та обговорюються. При цьому я не проти навіть поміняти рушій форуму, якщо
  • старий контент вдасться більш-менш мігрувати на новий рушій (це моя забаганка)
  • це технічно можливо (зараз форум хоститься на shared, де є лише php, тобто для чогось типу discourse доведеться переїжджати на vps, що дорожче, але теж можливо)
  • технічні характеристики нового рушія виправдовують витрату часу на міграцію

Файно. Мені особисто подобається рушій форуму FreeBSD (о так, в нас тут дуже бракує системи репутації)), це Xenforo. Але по рушію не беруся нічого рекомендувати, бо не є експертом. Це суто користувацький відгук.

А от по SEO зразу можку запропонувати додати/відредагувати мета-теґи.

<meta name='title'><meta name='description'>
Їх треба додати/відредагувати в <header> контентом для пошуковиків і користувачів пошуковиків. Його я можу теж запропонувати:

<meta name='title' content='Linux.org.ua — Українська інформація про Linux'><meta name='description' content='Все про Linux, *BSD, *nix українською мовою.'>
Загалом я описав базові речі для веб-розробників у статті на css.in.ua. Можете почитати, що до чого. :)

Теґ <title> теж пропоную розширити - щоб ліпше розуміли і пошуковики, і користувачі:

<title>Linux.org.ua - Український форум про Linux</title>

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Оптимізація для пошукових систем
« Відповідей #3 : 2020-03-13 12:12:28 »
Якщо буде час — на вихідних спробую подивитися, що можна зробити з цим.

Відсутній bebyx

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 69
  • Карма: +0/-0
    • bebyx
Re: Оптимізація для пошукових систем
« Відповідей #4 : 2020-03-13 13:57:41 »
Якщо буде час — на вихідних спробую подивитися, що можна зробити з цим.
Дякую.