Автор Гілка: Чи існує REST API до цього сайту?  (Прочитано 542 раз)

Відсутній SapGreen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Привіт.
Маю пропозицію щодо створення мобільного додатку для користування форумом, тому що вивчаю пов'язані з цим технології, та хочу зробити проєкт, котрий був би корисним українській спільноті.
Для цього необхіднє API, щоб комунікувати з сервером, тому прошу відповісти, чи існує на даний момент таке API, і якщо ні, але можна додати, то пропоную розглянути його додавання.

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Re: Чи існує REST API до цього сайту?
« Відповідей #1 : 2020-06-28 01:12:20 »
Наразі форум працює на рушії SMF, з мінімальними модифікаціями. Я не думаю, що з коробки там є API, можливо є плагіни для цього. Власне, мені на даний момент для взаємодії з сайтом достатньо rss (вбудований) та листів про адміністративні події.

Деякий час назад була пропозиція мігрувати на щось типу discourse (до речі не знаю, чи є там API), але реакція спільноти та об'єм робіт з переносу даних (зокрема, для цього доведеться міняти хостинг-провайдера) не спонукали мене за це взятися. Зараз я може й не проти це зробити, якщо це допоможе розвитку сайту, але треба брати до уваги мою забаганку — при переїзді з рушія на рушій ми повинні зберегти історію дописів та сумісність у якмога повнішому об'ємі. Наприклад, при міграції з YaBB на SMF я пиляв мігратор, щоб він коректно переносив історію приватних повідомлень, чого стандартний мігратор або не вмів зовсім, або робив кособоко; також довелося зробити скрипт, що конвертує старі посилання у нові.

Відсутній SapGreen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Чи існує REST API до цього сайту?
« Відповідей #2 : 2020-06-28 12:47:37 »
ніби якесь API є
[/size]можете глянути, чи його можна буде прикрутити до форуму?
[/size]https://wiki.simplemachines.org/smf/SMF_API

Відсутній SapGreen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Чи існує REST API до цього сайту?
« Відповідей #3 : 2020-06-28 12:51:01 »
якийсь баг з дописуванням, коли я вставив посилання на API, то текст перетворився в тег [/size]ось посилання
https://wiki.simplemachines.org/smf/SMF_API

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Re: Чи існує REST API до цього сайту?
« Відповідей #4 : 2020-06-28 17:47:52 »
На жаль, ні.

Версія 2.0.14 поламала цей скрипт, а автор більше не цікавиться SMF.

Відсутній SapGreen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Чи існує REST API до цього сайту?
« Відповідей #5 : 2020-06-28 17:54:14 »
Шкода