Автор Гілка: Програма для платіжних терміналів :)  (Прочитано 4436 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Хтось має досвід написання програми на С/С++ для платіжних терміналів? Чи реально зробити швидко платіжний термінал на базі OS Linux?
Мене переважно цікавить робота з приймачами купюр та чековими принтерами.
« Змінено: 2012-11-01 20:18:24 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #1 : 2012-11-03 23:16:18 »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #2 : 2012-11-04 11:48:17 »
А про роботу з приймачами купюр та чековими принтерами, що можете сказати?
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #3 : 2012-11-14 00:16:16 »
Так розумію відповіді не буде, тому деталей про обладнання немає сенсу писати. Напишу про всяк випадок:

Варіанти обладнання:

    Купюроприймач фірм: MEI, cahcode FLS, MVU, NV9
    Чековий принтер: Printer Custom TG2840, RVP
    Сенсор дисплей: KEETOUCH, MASTERTOUCH, GeneralTouch
« Змінено: 2012-11-14 00:45:59 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній kalina

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 57
  • Карма: +0/-0
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #4 : 2012-11-15 00:35:53 »
Ну я зробив був таке http://pkp.vn.ua, саме на Linux, десь у 2010р починалося. Я робив нижній рівень (роботу з залізом на С, інтерфейс на php/ajax та тюнінг вбудованої ОС), інший розробник - верхній (морду та фінансову логіку на Java). Зразковий екземпляр було зроблено десь за 3 місяці від початку розробки. Пізніше джавист емігрував до Канади, а верхній рівень було перероблено на php.

Про обладнання.

   Купюроприймач фірм: MEI, cahcode FLS, MVU, NV9
Використовується MEI Cashflow SC. Досить важкий для розробки девайс, вимагає майже ріалтаймового управління. Софт що йде у комплекті ні на чорта не годний, довелось все робити самому.

Цитата
   Чековий принтер: Printer Custom TG2840, RVP
Custom, але VKP80

Цитата
   Сенсор дисплей: KEETOUCH, MASTERTOUCH, GeneralTouch
Було кілька різних, всіх не пам'ятаю. Останній, якщо не помиляюсь - якийсь від eGalax.

Чи можна зробити швидко - залежить від рівня розробників. До того, як замовник знайшов нас - якісь київські віндовози з розчепіреними пальцями йому десь з рік локшину на вуха вішали, так нічого працездатного і не народивши. Але я не бачу великого сенсу у розробці з 0. У тих же ПКП можете взяти залізяку з тим чи іншим набором софта, щось можливо замовити, щось - самому написати. А мої наробки, судячи з того, що я з ПКП вже давно не співпрацюю, а термінали собі роблять як мають - досить надійні.


Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #5 : 2012-11-15 22:05:02 »
Ну я зробив був таке http://pkp.vn.ua, саме на Linux, десь у 2010р починалося. Я робив нижній рівень (роботу з залізом на С, інтерфейс на php/ajax та тюнінг вбудованої ОС), інший розробник - верхній (морду та фінансову логіку на Java). Зразковий екземпляр було зроблено десь за 3 місяці від початку розробки. Пізніше джавист емігрував до Канади, а верхній рівень було перероблено на php.

Про обладнання.

   Купюроприймач фірм: MEI, cahcode FLS, MVU, NV9
Використовується MEI Cashflow SC. Досить важкий для розробки девайс, вимагає майже ріалтаймового управління. Софт що йде у комплекті ні на чорта не годний, довелось все робити самому.

Цитата
   Чековий принтер: Printer Custom TG2840, RVP
Custom, але VKP80

Цитата
   Сенсор дисплей: KEETOUCH, MASTERTOUCH, GeneralTouch
Було кілька різних, всіх не пам'ятаю. Останній, якщо не помиляюсь - якийсь від eGalax.

Чи можна зробити швидко - залежить від рівня розробників. До того, як замовник знайшов нас - якісь київські віндовози з розчепіреними пальцями йому десь з рік локшину на вуха вішали, так нічого працездатного і не народивши. Але я не бачу великого сенсу у розробці з 0. У тих же ПКП можете взяти залізяку з тим чи іншим набором софта, щось можливо замовити, щось - самому написати. А мої наробки, судячи з того, що я з ПКП вже давно не співпрацюю, а термінали собі роблять як мають - досить надійні.


Так розумію купюроприймачі то "весела" річ.. :(

Загалом займаюся розробкою пристроїв з USB (іноді Ethernet) та відповідно ПЗ до них на ПК (нижні рівні на С для linux) 8-). Недавно просто звернулася фірма, яка хоче зробити платіжні термінали для себе і своїх партнерів. Найбільше мене хвилювала потреба створення GUI, бо мені його не часто доводиться робити (зазвичай є ті, хто цим займається), а тут треба зручне та гарне. :-/ З пристроїв мене хвилював найбільше купюроприймач, бо роботи не з чим подібним не мав. :( Якщо тачпади є на промислових панелях, тому працювати доводилося з ним. Чековий принтер не є чимось надзвичайним, тож нічого особливого там не очікую. То ось купюроприймач є загадкою.  ::) Якщо не секрет, скільки приблизно зайняло написання драйверів до купюроприймачів? Та які можуть очікувати підводні камені?
« Змінено: 2012-11-15 22:08:05 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній kalina

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 57
  • Карма: +0/-0
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #6 : 2012-11-16 16:32:46 »
Так розумію купюроприймачі то "весела" річ.. :(

Так, за веселістю десь на одному рівні з касовими апаратами.

Цитата
Якщо не секрет, скільки приблизно зайняло написання драйверів до купюроприймачів?

Перша досить віддебажена версія вийшла десь близько місяця після того, як я зрозумів у що вляпався і що грошей тре було просити значно більше. Щоправда, я працював не fulltime, але в мене і досвід роботи з такого типу залізом чималенький. Потім час від часу вносились невеликі зміни, остання, судячи з ченжлогу - десь за півтора року.

Цитата
Та які можуть очікувати підводні камені?
Та багато там чого може бути, зараз і не згадаю. Найголовніше було витримувати rialtime, а тому програма обслуговування купюроприймача має бути щонайменше окремим процесом.


Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #7 : 2012-11-16 19:10:24 »
Так розумію купюроприймачі то "весела" річ.. :(

Так, за веселістю десь на одному рівні з касовими апаратами.

Цитата
Якщо не секрет, скільки приблизно зайняло написання драйверів до купюроприймачів?

Перша досить віддебажена версія вийшла десь близько місяця після того, як я зрозумів у що вляпався і що грошей тре було просити значно більше. Щоправда, я працював не fulltime, але в мене і досвід роботи з такого типу залізом чималенький. Потім час від часу вносились невеликі зміни, остання, судячи з ченжлогу - десь за півтора року.

Цитата
Та які можуть очікувати підводні камені?
Та багато там чого може бути, зараз і не згадаю. Найголовніше було витримувати rialtime, а тому програма обслуговування купюроприймача має бути щонайменше окремим процесом.


Також працюватиму не fulltime, бо є ще навчання.

Можна спитати делікатне питання, як варто оцінити написання драйвера до купюроприймача?

Реально, подібних систем не писав і навіть поняття не маю, як оцінити вартість того чи іншого компонента. Одна справа писати драйвера до своїх пристроїв, що сам розробив, а інша справа до чужих. Тому мені оцінити складність і відповідно ціну важко. Тож якщо можна дайте приблизні розцінки на різні компоненти: драйвера, БД, GUI, і т.д.

Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній kalina

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 57
  • Карма: +0/-0
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #8 : 2012-11-18 18:39:54 »
Відповів особистим повідомленням

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Програма для платіжних терміналів :)
« Відповідей #9 : 2012-11-18 19:03:53 »
Дякую :)
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..