Автор Гілка: Проблема з колонками в Ubuntu  (Прочитано 7383 раз)

Відсутній drivgugo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Добрий день ! В мене Lubuntu 16.04, перестав йти звук з однієї колонки, а друга працює нормально (обидві колонки справні), деколи звук з граючої самовільно переходить на неграючу колонку, а потім назад. Допоможіть з цією проблемою. Дякую

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Проблема з колонками в Ubuntu
« Відповідей #1 : 2017-02-06 18:27:30 »
Я б грішив все ж таки на залізо — поганий контакт чи проблемні кабелі. Я навіть не можу уявити, що може програмно спричиняти "плавання" звуку між колонками.
Власне, можете гарантовано відправити на залізо тестовий звук якось так:
Код: Bash
  1. aplay --list-devices
  2. cat /dev/urandom | aplay -D hw:0,0 -q -f S32_LE -c 2 -r 44100
Перша команда виводить список залізних пристроїв, у другу команду ви вставляєте замість 0,0 номер пристрою, що використовується. Якщо жалітиметься на заблокований девайс — треба прибивати щось, що займає пристрій. Можливо навіть вилогінитися з графічної оболонки і залогінитися в консоль. Якщо цей тест видасть звук на обидві колонки, а проблема так і залишиться — значить у вас таки щось невідоме в системі коїться. Якщо ні — значить проблема в залізі.

Відсутній drivgugo

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з колонками в Ubuntu
« Відповідей #2 : 2017-02-06 22:15:41 »
Дякую, тест провів, обидві колонки шумлять, а є ще таке: я поміняв кабелі від колонок на сабвуфері місцями і тепер колонки помінялися місцями, ця яка не грала тепер грає, інша навпаки. А що можна зробити з системою?

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з колонками в Ubuntu
« Відповідей #3 : 2018-04-18 22:43:46 »
можна протестити на іншому компьютері(та модливо іншій ОС) та виявити проблема фізична чи прогамна