Автор Гілка: У деяких програмах звук працює лише з alsa  (Прочитано 7002 раз)

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Я використовую pulseaudio,тому що він предстановлений в систему,працює з  моєю безпровідною гарнітурою та має зручний інтерфейс
але деякі програми не видають звук,їх не можна знайти в в пункті "відтворення"
ці програми:
 war thunder(steam та non-steam версії) декілька раз перескачені
audaciy -аудіо редактор
причому були моменти коли вони працювали з пульсою
в war thunder linux нема зміни pulse/alsa,а в audacity завжди була вибрана alsa,але ж якось працювало
тому я не знаю що я зламав

ps в інтернеті мені підказали команду pasuspender,яка "активує" альсу і використовуючи її ці програми звук видають,тому я стверджую,що вони працюють лише з alsa

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Переконайтесь що у налаштуваннях Audacity стоїть правильний пристрій виведення. У мене працює якщо поставити «pulse» у якості вихідного пристрою.
З «тундрою» все цікавіше. Там воно якось через раз працює. Хоча, й раніше були проблеми. Перевіряв з пару тижнів тому — нічого не змінилося. Хіба що через Steam перестало запускатись.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
цього дня вдача пошуку по інтернету зійшла до мене
і я знайшов рішення
debian based : рішення //перекладу на державну поки,що не зробили
arch based  рішення
це вирішує проблему для тундри та audacity (для всіх альса програм) ,хоча я не розумію як я це зламав
ps: як позначити тему як вирішену та чи поділитись цим linux.org.ru де я задав таке ж питання