Автор Гілка: Ефект затиснутої стрічки (можливо апаратні проблеми?)  (Прочитано 7570 раз)

ffgh

  • Гість
Вже деякий час помічаю що деякі медіафайли іноді звучать як у касетних магнітофонах із майже розрядженими батарейками. Спостерігається ефект не пожованої магнітофонної стрічки, а ніби-то через кільки секунд, хвилин вивід звуку зупиниться. При цьому якщо програється відео, то картинка без глюків, без затримок відображається, а от звук плаває.
Думаю що це через проблеми з блоком живленням або щось в/на самій платі вже на ладан дише.(?)
можу "похвастатись/похвалитись" іще отаким (здається що із 3.3V не порядок):
atk0110-acpi-0
Adapter: ACPI interface
Vcore Voltage:           +1.19 V  (min =  +1.45 V, max =  +1.75 V)
 +3.3 Voltage:           +3.43 V  (min =  +3.00 V, max =  +3.60 V)
 +5.0 Voltage:           +5.00 V  (min =  +4.50 V, max =  +5.50 V)
+12.0 Voltage:          +12.31 V  (min = +11.20 V, max = +13.20 V)
Ніяк фокусів, пригод зі звуком я не робив/не шукав.

ffgh

  • Гість
Питання: Чи дійсно таке може бути через не правивльне живлення?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Якщо це стосується лише деяких файлів, варто було б перевірити, чи не пов'язано проблему із якимось із кодеків. Спробуйте визначити кодеки для проблемних файлів за допомогою ffprobe і пошукати вирішення проблем для вашого дистрибутива і проблемного кодека у інтернеті.


Якщо проблему ніяк не пов'язано із кодеком, можливо, починають дутися конденсатори на материнській платі — перевірте. Також, на дешевих материнських платах, бувають проблеми і кабелем на передні виводи корпусу — спробуйте, чи не зникне проблема, якщо скористатися задніми.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

ffgh

  • Гість
...
Якщо проблему ніяк не пов'язано із кодеком, можливо, починають дутися конденсатори на материнській платі — перевірте. Також, на дешевих материнських платах, бувають проблеми і кабелем на передні виводи корпусу — спробуйте, чи не зникне проблема, якщо скористатися задніми.
Весною мені вже ремонтували плату. Виходів на перед нема (або не підключено?).  Все-таки все це схоже на апаратні проблеми. Потрібно новий купувати. Гроші є, але банк не хоче віддав... (це вже інша історія)  :-X

ffgh

  • Гість
чи не зникне проблема, якщо скористатися задніми.
Не став писати "У мене все через зад", бо це звучить якось... таво... і смішно, і не смішно.
---
шо таке "барботинів"???