Автор Гілка: Як з телефону на андроіду зробити мікрофон для linux  (Прочитано 7390 раз)

Відсутній Pavlo Kozlenko 2006

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Добрий ранок усім! Є така потрібність у мікрофоні. Справа в тому, що в мене на материнській платі немає джека під мікрофон. Також нема слоту pci-e, тому аудіо плату я не можу вставити. Тож я використовую телефон замість мікрофона, за допомогою WO mic(Це все я використовую на windows). І мені потрібна ця програма або її аналог на linux, бо з WO mic сидів весь вечір мучився, так і не домучив на linux. Якісь поради є? Які є альтернативи ціеї програми? Я намагався налаштувати програму mic_over_mumble (https://github.com/pzmarzly/mic_over_mumble), але я не зміг підключити сам телефон.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Якщо у вас свіжа Fedora, то можна використати програвач мікрофону на Андроїді чи sndcpy, підключитися до телефону по блютуз, а тоді використати конфігуратор Helvum для PipeWire.

Якщо не Федора, тоді не знаю. PipeWire дуже свіжий, і доступний тільки у дистрибутивах для розробників.
« Змінено: 2022-01-31 22:55:17 від Володимир Лісівка »
[Fedora Linux]

Axmed

  • Гість
Cool Mic
програма призначена для передавання звуку на радіо-сервери icecast. таким чином можна передавати голос на компʼютер і потім ловити чимось на зразок vlc.

в програмі є пробний сервер, а можна налаштувати власний (apt-get install icecast2) і підключатися з телефона: в налаштуваннях програми вказати: ip-адреса компʼютера (напр. 192.168.0.8 ), логін (типово «source») і пароль (типовий «hackme»).

не знаю чи підходить такий спосіб, залежить від того для якої роботи Вам потрібен мікрофон.

Відсутній Pavlo Kozlenko 2006

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Якщо у вас свіжа Fedora, то можна використати програвач мікрофону на Андроїді чи sndcpy, підключитися до телефону по блютуз, а тоді використати конфігуратор Helvum для PipeWire.

Якщо не Федора, тоді не знаю. PipeWire дуже свіжий, і доступний тільки у дистрибутивах для розробників.

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at support@acge.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.

не можу зайти на сайт

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Я DroidCam для цього використовував. А потім придбав нормальний мікрофон.  ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law