Автор Гілка: Amarok зажив своїм життям  (Прочитано 6485 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Доброго дня :)
Маю маленьку проблему, Amarok час від часу заживає своїм життям. Тобто без причини на те починає грати, чи перемотує вперед з певним кроком, чи припиняє грати. Трапляється то зрідка, але все таки трапляється. Питання, як з'ясувати що з ним? Бо це трапляється саме тоді, коли за комп'ютером не працюю і він просто стоїть увімкнений.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #1 : 2012-11-07 09:32:38 »
1 - Найпростіше рішення (але воно може бути неправильним!): Видалити в домашній теці всі файли, та теки, що мають  відношення до налаштувань амароку.

2 - Причина може бути у конфігурації звуку в усій системі (?)... або тільки амароку - в налаштуваннях тогож амароку можна вибрати інший "Двіжок".

---
Чому він став такий самостійний ??? Можливо VIKI знає.
« Змінено: 2012-11-07 09:40:06 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #2 : 2012-11-07 23:38:59 »
1 - Найпростіше рішення (але воно може бути неправильним!): Видалити в домашній теці всі файли, та теки, що мають  відношення до налаштувань амароку.

2 - Причина може бути у конфігурації звуку в усій системі (?)... або тільки амароку - в налаштуваннях тогож амароку можна вибрати інший "Двіжок".

---
Чому він став такий самостійний ??? Можливо VIKI знає.
1. Можливо, що якийсь з додатків чи скриптів до нього залишив якесь сміття. Питання про "двіжок" - де ти його там вгледів? Там максимум є перехід до налаштування звукової системи (точніше мультимедійного фреймворка phonon), а так всі інші налаштування стосуються Amarok - додатки, скрипти, зовнішні БД, параметри сповіщення, автосканування тек на наявність нових треків, і т.д.
2. До чого тут конфігурація звуку у системі? Коли Amarok грає - то грає, коли мовчить - то мовчить. Питання в тому, що він сам вирішує грати чи ні. Грав, а тут взяв замовк і пише що він зупинений чи на паузі, і навпаки - мовчить, мовчить, а тут з'являється напис відтворення - і він починає грати.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #3 : 2012-11-09 02:41:24 »
Питання про "двіжок" - де ти його там вгледів?
В залежності від бек-енду (серверна програма) в KDE загалом, амарок може поводити себе по різному. Колись дуже полюбляв Xine, але після якогось моменту мене від VLC вже за вуха не відтягнеш (gstreamer чогось жодного разу нормально не запраюцвав).
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #4 : 2012-11-09 07:54:31 »
Питання про "двіжок" - де ти його там вгледів?
В залежності від бек-енду (серверна програма) в KDE загалом, амарок може поводити себе по різному. Колись дуже полюбляв Xine, але після якогось моменту мене від VLC вже за вуха не відтягнеш (gstreamer чогось жодного разу нормально не запраюцвав).
Ну в мене gstreamer нормально працює, не так як одразу після встановлення. Вже на рівні VLC, якщо не краще :)
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

r00t x

  • Гість
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #5 : 2012-11-11 16:07:39 »
 :-/ що з музиками  [smiley=whitevoid_1.gif]. До сих пір балуються?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #6 : 2012-11-11 22:24:10 »
:-/ що з музиками  [smiley=whitevoid_1.gif]. До сих пір балуються?
Трохи :) Але вже менше.

P.S. Треба перевстановити все, бо реально ОС тримається на чесному слові. Половина працює на половину. :(
Все таки відновлення ОС після невдалого оновлення до нової версії було не зовсім вдале :(
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #7 : 2012-11-12 08:29:21 »
Все таки відновлення ОС після невдалого оновлення до нової версії було не зовсім вдале :(
А, ну так й кажіть. Я оно теж інколи буває «побавлюся» що нічого не працює. Але з якогось часу — то лише на віртуалках.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #8 : 2012-11-12 09:59:47 »
Все таки відновлення ОС після невдалого оновлення до нової версії було не зовсім вдале :(
А, ну так й кажіть. Я оно теж інколи буває «побавлюся» що нічого не працює. Але з якогось часу — то лише на віртуалках.
Спочатку Amarok після відновлення ОС працював справно. Потім його переклинело і почав глючити.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #9 : 2012-11-13 01:23:15 »
Гм. Щось я подібне спостерігаю із mpd :/ тільки у мене чітко спостерігається схема:

* граємо пісню
* доходимо до кінця, перемикаємося на нову
* граємо трохи нової пісні
* перемикаємося на попередню (десь за хвилину-дві до кінця)

Не можу сказати, скільки часу таке вже є, бо зазвичай слухаю онлайн-радіо, яке собі грає один трек і не рипається, але раніше точно не спостерігалося.

P.S. Правда це я ще після оновлення не перезавантажувався, може якісь трабли з лібами...
« Змінено: 2012-11-13 01:24:49 від ISBear »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Amarok зажив своїм життям
« Відповідей #10 : 2012-11-27 11:21:29 »
Перевстановив ОС, все перевстановив. Історія починає повторюватися :(
Є підозри, що VLC причетний, хоча серверна программа gstreamer стоїть. Єдине знаю, що VLC дає постійно збої (сам закривається без причини, vlc-core падає) і після кожного такого починаються через певний час глюки у Amarok та відеоплеєрів, що від GStreamer залежать.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..