Автор Гілка: Multimedia audio controller: nVidia Corporation nForce2 AC97 Audio Controler  (Прочитано 4596 раз)

idontremember

  • Гість
Як вирішити "проблему" з Multimedia audio controller: nVidia Corporation nForce2 AC97 Audio Controler ?

Що потрібно зробити для того щоб музло було? Щось секретне потрібно зробити?

---
Поставив Лінукс сусідам - незн чи надовго. Бо віндовс у них більше двох-трьох днів не живе.

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Цитата
My suggestion is to try it with Kubuntu. There is an application named KMix implemented and it works fine with my nforce2 Board (Epox 8rda3+). With the Ubuntu 9.10 distribution i got the same problems - poor sound in playing music and games. Maybe you can give it a try...
а також там є ще вирішення
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1383493
« Змінено: 2013-10-04 19:07:31 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
І тут Астапа* панєсло... [smiley=dash2.gif]
---
Я вже давно, і не одноразово згадував про єдинний недолік Лінукса - Один раз встановив, налаштував і він буде працювати вічно**.

---
* - Я
** - обмеження тільки в "залізних" ресурсах.
---
Рішення "проблеми" - потрібно було додати користувача в групу audio . ВСЕ! Я давно ставив Слек, тому і забув.
---
АЛЕ є інша проблема (слово не в лапках!): Відео дуже сильно глючить - майже відтворюється. !!!ПІД ЧАС НАПИСАННЯ ЦЬОГО ТЕКСТУ, ЗДАЄТЬСЯ, ДО МЕНЕ ВЖЕ ДІЙШЛО, ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ!!!
Що зробив: Скачав з нвідії драйвер, але при завершенні встановлення воно вказало на те, що йому для встановлення потрібні ядерні source-коди (бо я ставив систему НЕ для колупання в ній). Встановив я source-коди та хедери.

Знову спробував поставити дрова - знову пише ту саму інфу. Перейменував /usr/src/linux-3.2 в /usr/src/linux-3.2-smp . Потім створив коректний символічний лінк - знову спробував встановити дрова. Знову те саме пише!  >:( "не підходить версія ядра та потрібен gcc якось версії."

Ключовий момент!: Я ставив систему не для колупання! При встановленні я зняв галочку "develop". Оце і все - питання вирішено. Сьогодні то я вже не хочу займатись цим питанням.

Потрібно просто встановити пакунки з категорії "develop". Очевидно, в системі немає gcc.
---
Відеокарта в нього та сама, що була колись в мене.
« Змінено: 2013-10-04 22:56:36 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Ні, нічого у мене не вийшло.

 [smiley=17.gif]


---
« Змінено: 2013-10-05 12:34:15 від idontremember »

idontremember

  • Гість
"Бєсконєчная історія": Вирішили ми встановити "який-нібудь Лінукс, тіки такий, шоб у ньому був флеш-плеєр". Завантажили Мінт (Олівія) - відразу музики запілікали, сусід зрадів... "Якщо музика є - значит і відео буде!(?)" ...
...
...
Непрацює у нього той Мінт, АЛЕ у  мене з того самого диску (лівДВД) все працює, так як потрібно. Вирішив я його собі встановити. Встановив, оновив, трішки підлаштував, ... виникли питання.
---
З цією темою - всь0.
---
Завтра почнуться питання про Мінт  :(
« Змінено: 2013-10-07 04:02:11 від idontremember »